Tema: Preporuka banke i racuna

Trenutno sam u Hypo banci, ali nisam zadovoljan, planiram se prebaciti u PBZ ili neku drugu banku poslije nove godine, trebao bih racun vezan sa Visom da mogu vrsiti isplate i uplate na poker stranice. Ako moze preporuka banke i koji racun je najbolje otvoriti?

00

Re: Preporuka banke i racuna

nije da je bas preporuka, jer nemam bas neko super ikustvo koje bi istaknuo da preporucim PBZ, al nemam niti nekih zamjerki...mozes reci zasto ti hypo ne valja ako nije tajna?

00

Re: Preporuka banke i racuna

Ja imam PBZ i zadovoljan sam. Mislim da i većina igrača ima PBZ.

00

Re: Preporuka banke i racuna

Nisam mogao preko Hypo uplatit na ipoker, nemaju mogucnost povezat Visu Electron na tekuci racun da mozes sve preko njega. Sto se tice  obicne svakodnevne usluge, to im je ok.

00

Re: Preporuka banke i racuna

Ja sam probao nekoliko banki u HR(Zaba,Erste i PBZ). Generalno su mi većina banke u HR banana i vrlo ne fleksibilne(van šablone) i što se tiče recimo e-Walleta vrlo slabo kuže o čemu se radi. Ja sam nakon tog kruženja među bankama vratio u Erste jer smatram da ima najbolji netbanking što je naravno stvar ukusa, ali eto imao sam najmanje poteškoća s njim. Osim toga smatram da su naknade recimo u Zabi previsoke za te usluge. Bilo bi lijepo kad bi kod nasa počela praksa internet banki kao što to ima i u drugim zemljama i baš lijepo funkcionira što sam se osobno i uvjerio.

10

Re: Preporuka banke i racuna

Da li je moguce vrsiti isplate i uplate na Pokerstars sa obicnog tekuceg racuna u PBZ-u ili moram imati devizni racun?

00

Re: Preporuka banke i racuna

darthgr06 napisao:

Da li je moguce vrsiti isplate i uplate na Pokerstars sa obicnog tekuceg racuna u PBZ-u ili moram imati devizni racun?

moguće, i uplatu i isplatu

10