Tema: Wining poker network

Htio sam vas pitati jeste li čuli za wining poker network?
Razočaran prometom na microgamingu na nl100+, tipa ima samo par stolova,tražio sam novu mrežu, i ovo je odlično.

Većina igrača su Ameri i oko 11 na dalje ima masa stolova. Na nl100 u nedjelju bilo je preko 30 stolova. A peak time je 2 ujutro.

Svakako preporučujem ako netko traži akciju na ovim limitima. Igra se jako loose, puno igrača, promocije su ništa posebno, ali software je super.

Zanima me da li je netko igrao? Ja sam oduševljen.

10

Re: Wining poker network

da, nekako je loš promet na microgamingu u zadnje vrijeme. Ali im se od 1.3. priključuje PKR pa će vjerojatno biti puno bolje.

WPN ima puno stolova, ali je sve puno regova zbog onog Beast rakerace-a gdje se može dobiti čak možda i preko 100% rakebacka. Moja prva reakcija kad sam došao tamo je bila ista kao i tvoja, ali sam za nakon nekog vremena sve manje igrao tamo da bi na kraju i otišao.

00

Re: Wining poker network

Kupio sam hand history tako da o dosta igrača imam puno info-a, mogu reći da su regovi dosta lošiji nego na starsu ili ipokeru, otprilike kao oni na microgamingu, samo što nisu toliko weak, već igraju puno više loose. Tipa prosjek stolova je preko 30%,a nerijetko iznad 40%.

Ja doslovno na nijednoj mreži nisam to vidio, stoga nemogu sakriti oduševljenje.

Ali da sve nebi bilo savršeno, maksimalan deposit je 2k dolara, i to je nakon što sam verificirao račun i to preko skrilla. Te oni nakon što od igraš po njima određeni broj ruku, ili određeno vrijeme, podignu limit. Ne znam koliko, niti oni znaju, i to je problem,barem meni jer sam htio prebaciti znatno više novca.

Ne razumijem Roba zašto si otišao tako brzo? Puno je bolja igra nego microgaming ili ipoker? MTT su isto bolji.

Dali možda zbog ovog što si rekao da PKR dolazi na microgaming? Te koliko očekuješ da bi to moglo poboljšati promet(o koliko broju igrača govorimo)? Jer ovo sad me ubija, tipa igrači dodju i sit outaju, ne možeš pokrenuti igru itd, užasno živcira i frustrira.

Zadnji popravljao MelloB (13-02-2016 18:16:56)

00

Re: Wining poker network

Imam roll na više stranica i nakon nekog vremena sam skužio da WPN skoro nikad nemam upaljen. A otvarao bih stolove na 3 različite mreže.
Ne igram bez fisha na stolu i zato znam da ima jako malo fisheva na tolko puno stolova.

00

Re: Wining poker network

Koliko će PKR donijeti igrača, možeš li to procijeniti?

00

Re: Wining poker network

Možda oko 20-30%.

00

Re: Wining poker network

Winning network ima inaće najbolje strukture turnira, Plo je super, regovi su loši zbog Beast race-a. Na Black Chipu ako radiš nekih 350$ rejka nedeljno, dobiješ svaku nedelju još 100$ i 55$ ticket pored svih vip promocija, super network, više za one koji igraju preko noči, Ameri imaju šest sati razlike prema nama.

00

Re: Wining poker network

Realno, najslabiji regovi od svih mreža. Što se tiče fisheva, ne znam koja je razlika između microgaminga i ovdje,po onom što sam vidio isto. Ali opet što će ti fishevi pored ovakvih regova? Definitvno bi preporučio ovu mrežu, ja sam zaista toliko oduševljen, također znam da dosta naših ljudi igra na starsima ili ipokeru, ovdje se mogu automatski popeti par levela. A promet je jači nego na ipokeru na nl100+. Dobro sa starsom ne može stati u istu rečenicu, ali ne može ni nitko drugi.

Zadnji popravljao MelloB (14-02-2016 20:29:59)

00