Tema: mali str8 na riveru

mislim da je bolje da otvorim jednu temu u kojoj ću stavljat handove nego da često otvaram nove teme

Villianovi statsi:

Broj handova:601
VPIP:25 PFR:21 3bet:9,5 flop fold C-bet:50 flop AGG:47 turn AGG:44 river AGG:18

https://www.weaktight.com/h/56c48f14d39043d7498b4597

Vidim da je igrač dosta agresivan na flopu i turnu, e sad dali sam na turnu trebo showat? ako showam callat će samo sa KQ, tako da sam tu pobjeđen, pa nevidim neki smisao toga, eventualno sam možda mogo da ga reisam i da ga natjeram da folda ako ima FD, OESD, ili nešto slično. Na riveru sumnjam da će on showat ako nema Q jer mu agresija na riveru nije velika

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: mali str8 na riveru

Raise turn uvijek, ako i ima KQ imas FD sa 9 outova kao backup, ali ima i JJ i 99 ovdje pa cak nekada i QQ. Imas skalu i FD, cemu strah? smile

00

3

Re: mali str8 na riveru

As player river je fold, zbog statova je odluka na turnu vrlo jednostavna a to je shove (zapravo u ovoj situaciji nebitno kakve statove ima, moramo shoveati). Neće te callati samo s KQ (pitanje je da li raisea uopće flop s tim i koliko kombinacija), callat će te i sa setovima i 2p, sa nekim drawovima (tipa AQhh, QThh, T9hh etc), sa nekim čudnim rukama koje ne očekuješ, a ako ima KQ, imaš redraw sa heartsima tak da nije ogroman problem. Na turnu s ovom rukom razmišljamo kako ugurat što više love u pot, a pošto u ovom slučaju vidimo da ne očekujemo blefove na riveru i ruka nam je ranjiva, guramo odmah. Svaka karta koja sparuje board, svaki diamond, svaki K i Q nam uništava ruku ili ubija akciju, a to je pola decka.

Zadnji popravljao gmiko (17-02-2016 17:58:17)

Prijavi se na PokerPro Coaching
20

Re: mali str8 na riveru

Gmiko je dobro objasnio. As played river je easy fold protiv ovog villaina, al na turnu je easy shove. Callaju te setovi, dvopari, kombo drawovi, par+draw handovi

00

5

Re: mali str8 na riveru

Znači svaki put protiv svakog je jedino ispravno na turnu shovat zbog FDa? i tu sam napravio grešku

Zadnji popravljao Kenny (17-02-2016 22:34:04)

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: mali str8 na riveru

Nemoj u jednu temu postati sve handove. Najbolje je da za svaki hand stavljaš u novu temu jer se tako najbolje vidi kad novi hand staviš. Ovako će ti ljudi prestati odgovarati misleći su već odgovorili i onda neće ni gledati u tu temu.

Evo, promijenio sam i naslov.

00

Re: mali str8 na riveru

Kenny napisao:

Znači svaki put protiv svakog je jedino ispravno na turnu shovat zbog FDa? i tu sam napravio grešku

Ne, turn jer shove zbog strejta, a razlog je jer će te puno slabijih handova callati. Da si imao i 78 u drugoj boji isto bi bio shove.

10

8

Re: mali str8 na riveru

Barem mi je fold na riveru bio dobar, ako ništa drugo

https://www.weaktight.com/h/56c48f14d39043d7498b4597

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00