Tema: Pozdrav svima

Pozdrav svima,

poker sam igrao prije, bez nekoga uspjeha niti truda, izgubio bi pomalo 10$ i to je to  big_smile
U zadnje vrijeme razmisljam da krenem ozbiljno s poker, zadnjih mjesec dana gotvo svakodnevno ucim par h, ne zelim pocet igrat dok neznam bar sve "osnove". Aktivan sam na 2p2, slučajno sam saznao za ovaj forum, vidim da ima dosta kvalitetnog materijala od kojeg mocgu naucit. zanimam me jos koje siteove bi mi preporucili za igrat, starsi su puni regova, evo trenutno svi dobri stolovi imaju wait listu od bar 5-6 ljudi, znaci dok upadnes nema fisha...

00

Re: Pozdrav svima

Pozdrav !
Ovisi koji limiti te zanimaju. Od najpoznatijih na kojima imas i ok RB i dobru igru su ti Microgaming i iPoker, a imas mreze kao PlanetWin gdje je igra dosta fishy ali nema 10+ konstantno aktivnih stolova kao na starsu ili iPokeru.

00

Re: Pozdrav svima

Hvala na preporuci, budem malo detaljnije pogledo. Razmisljao sam i o futurebetu, neznam jel tko od vas tu igrao, cuo sam za njega preko twitch streamera scrimitzu, rake bi trebao biti isti ko na starsu (njegove rijeci, moram to još tocno procitat), a rb deal je 25% od njega + 25% od stranice. Za sada mikrolimti, tipa 5NL. btw citao sam tvoj blog, vidio sam da si i tamo pisao o ovim mrežama.

Zadnji popravljao Vatroslav (25-02-2016 03:27:22)

00

4

Re: Pozdrav svima

Ne znam kolko ti je pouzdan taj futurebet... http://www.safestpokersites.com/futurebet/

00

Re: Pozdrav svima

Javi se meni za pouzdane rakeback dealove.

00

Re: Pozdrav svima

Nebi se upustao u taj futurebet da, mislim mozes ali na svoju odgovornost, mislim da ima dovoljno drugih dobrih i sigurnijih siteova smile

00

Re: Pozdrav svima

Da, vidio sam to za futurebet i jos neke stvari tak da on definitvno otpada, inace sam vezan za IT sigurnost pa samo prirodno skeptican uvijek.
@roba bi ali mislim da mi nisu omogucnene PM preko foruma, budemo se culi prek maila sutra  big_smile

00