Tema: Black Chip Poker

edit: delete thread, riješeno

Zadnji popravljao masterjunkie (03-03-2016 20:32:23)

01

Re: Black Chip Poker

Koji dokument si slao za potvrdu adrese? ID verovatno nije dovoljan za potrvrdu adrese... inače je sajt super,  za sad nikakvih problema kod mene, ogromne player promocije i brzi cashoutevi. Glgl

00

Re: Black Chip Poker

DreDay napisao:

Koji dokument si slao za potvrdu adrese? ID verovatno nije dovoljan za potrvrdu adrese... inače je sajt super,  za sad nikakvih problema kod mene, ogromne player promocije i brzi cashoutevi. Glgl

Slao sam samo ID oba puta, međutim sama osobna jest dovoljna za verifikaciju, pošto je sve što oni traže u stvari samo potvrda tvoje adrese, što naše osobne sadrže (provjerio sam i kod njihovog supporta za to, i da, dovoljno je).

Moram priznati doduše da sam bio pod popriličnim tiltom prilikom pisanja posta, dakle složio bih se s tobom u svezi nekih stvari, promocije su im dobre, player pool - iako nema OBILJE akcije (u peak timeu kad igraju Ameri ima sasvim dovoljno) - je isto dobar, tj. regovi su prosječni. Softver, sasvim zadovoljavajuć. Eto, da bar dam svoj kratki osvrt na site, kao neku polu-recenziju, da bar nešto korisno izađe iz threada smile

Ispričavam se Roba na ovome, ukoliko želiš slobodno obriši thread.

@DreDay hvala na inputu i gl također smile

00

Re: Black Chip Poker

Za potvrdu adrese uvijek treba slat neki račun ili izvadak iz banke ili nešto slično. Nije dovoljna osobna.

00

Re: Black Chip Poker

Neki dan sam poslao sliku osobne i jedan račun sa istom adresom.
Račun je bio verificiran za 20ak minuta.

Kasnije im nije radio skrill za isplatu, kontaktirao live chat, sve je bilo brzo i uredno.
jos su me i obavijestili kada je skrill proradio.

uglavnom sve uredno i za svaku pohvalu.
ne znam gdje kod tebe zapinje

00

Re: Black Chip Poker

Napokon se stvar razriješila nakon što sam im poslao treći mail di sam se izventao slično kao i ovdje. Naime, operater u njihovoj live službi za support je pogriješio, on mi je dao informaciju da mi nije potreban ''utility bill'' ukoliko osobna sadrži adresu smile Anyway, slobodno delete thread, i hvala svima na inputu!

00

7

Re: Black Chip Poker

Edit: nevermind, odgovoreno je već kad sam poslao.

Zadnji popravljao gmiko (03-03-2016 17:48:46)

Prijavi se na PokerPro Coaching
00