Tema: Tiger Gaming - hand history

Do sada sam igrao sng na ipoker i microgaming mreži, a danas sam počeo igrati i na Tiger pokeru (cake network).
I zamijetio da ne mogu vidjeti protivnikove karte u hand history nakon što odnesem  pot ( protivnik je pratio moje betanje do kraja).
Na micrograming i ipokeru sam uvijek mogao vidjeti protivnikove u karte u hand historyu, nakon je ispratio moje betanje ili ja njegovo. 
Kod TG pokera protivnikove karte mogu vidjeti jedino (osim naravno kada on nosi pot) ako je on pratio moj all in ili ja njegov.
Jel možda caka u tome da ako on isprati moje betanje onda nije dužan pokazati karte nakon što ja pokažem svoje?
MOžda je takva praksa na svim ostalim mrežama osim na Ipoker i Microgaming mreži?
Znam samo da je ovako teže stvoriti sliku o protivniku.

Zadnji popravljao Tomiko (07-03-2016 04:52:32)

00

Re: Tiger Gaming - hand history

Tamo imaju tako složeno da protivnik ne mora pokazati hand. Tako je softver napravljen.

00

Re: Tiger Gaming - hand history

Ma aplikacija im je sranje, najviše me nervira što sam ne mogu upisati šta će mi stajati na tipkama za betanje (tipa da imam tipku za 2x, 3x,4x). Nego samo ima tipka za double bet i onaj glupi slider gdje je predefinirano da na klik miša ide 2x, pa 4x, a ovo između sam kližeš i stavljaš neke nezaokružene brojeve.
Nemaju čak ni mogućnost da bet upišeš brojčano, da bar to nisu mogli srediti... amaterizam hebeni.

Zadnji popravljao Tomiko (09-03-2016 00:27:39)

00

4

Re: Tiger Gaming - hand history

Mozes upisat ulog rucno, samo kliknes na broj koji ti tamo pise (ne izgleda ko da se moze kliknuti, ali moze se smile)

00

Re: Tiger Gaming - hand history

Opa, tko bi rekao da imaju to, stvarno su se potrudili smile Inače, koji konvertor koristiš? Ja od Kinghandsa.

Dobro sam ja to složio - "nemaju mogućnost da bet upišeš brojčano" big_smile Inače se bet upisuje slovkasto, bravo genije.

p.s. nemaju ni prefered seat opciju, na početku svake partije  moraš kliknuti na seat me here ako želiš da hem2 radi kako spada, nemaju ni filtere, a RB im je fantazija smile

Zadnji popravljao Tomiko (09-03-2016 13:53:40)

00

Re: Tiger Gaming - hand history

Hebote jesu ga sakrili. Jedva nađoh, hvala stari, sam nikad ne bih otkrio.

Zadnji popravljao Tomiko (09-03-2016 16:21:18)

00