Tema: JJ kako odigrat

Imam s njim samo 15 handova odigranih

VPIP64 PFR:0

Flop fold Cbet: 75 flop rise cbet:25

flop agg:44 turn agg:40 river agg:33

Ovdje mi nije htjeo sakrot karte na kraju tako da ćete vidit, ako nepauzirate


http://www.cardrunners.com/pokertools/s … 40/replay/

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: JJ kako odigrat

mislim da je sve ok odigrano osim rivera, foldaj =)ne beatas zbija nijedan value hand koji ima na riveru, da nije dosla jedna do skale onda bi callao tako malen bet i noteao si dal ima 5x il bluff, ipak je to NL2 i zbilja znaju tu gluposti radit na sparenim boardovima.

Mislim da ce puno cesce tu na checkminraise imat 44 nego 5x, jednostavno ne raisea nitko tu peticu smile tako da ne zamaraj se jbg nabasao si, ali river si mogao foldat wink

00

Re: JJ kako odigrat

Malo je handova, ali očigledno da je fish.

Preflop mislim da bih ga jače izolirao 4-5bb. Zato jer će te često callati sa slabijim rukama a želiš što više para ubaciti u pot i još imaš poziciju nad njim.

Za flop je malo handova za info, ali pošto je combo draw 3betao bih ga i pokušao se zgurati .
To bih napravio jer puno karti na turnu može ubiti akciju.

Ovako kako si odigrao river bih foldao.

00

Re: JJ kako odigrat

Slažem se sa Stormom. Čini mi se solidno odigrano sve do rivera gdje bi foldao iako mu je agg dosta velik ali ne igra veliku ulogu pošto je sample mizeran.

00

5

Re: JJ kako odigrat

Slažem se i ja da sam trebo foldat river, ali sam se navuko da callam kad sam trebo callat 0.58 u potu od 1.81

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: JJ kako odigrat

Badava ti oddovi ako nisi jaci od niceg. Da si imao A5 npr ovdje onda vec mozes bluff catchat posto beatas te neke 5x iako ih nema bas u rangeu, ali ako si trazis razlog za call, ispod nekih top 2 para ne radim hero callove.

Mislim da ti je to jedan leak, nagovaras se na callove. Sad si zbroji svaki put kad si se nagovorio na call gdje znas da si losiji, ali callas vecinom iz razloga jer si ljut sto je pogodio pa se nadas da si jaci i taj malen postotak kad je call dobar se osjecas jako dobro iako najcesce gubis tu smile Na nl2 nema smisla razbijat glavu sa handovima, imas hand betaj, ako te raiseaju odgovaraj sa jacim handovima a ne middle strenght smile

Zadnji popravljao Stormpay (09-03-2016 15:05:43)

00

7

Re: JJ kako odigrat

Najbolje je da mi je to jasno, ali jednostavno dok igram požurim se sa odlukom i napravim glupost

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

8

Re: JJ kako odigrat

Sve što je Storm napisao, +1

Prijavi se na PokerPro Coaching
00