Tema: TPTK 3bp

https://www.weaktight.com/h/56e1f27bd39043bd708b4718

Villain unknown , igra jedan stol tako da sam na njemu skupio svega 15 hands (VPIP/PFR...13/7). Da li smo vs ovakvog igraca ikad dobri tu ?    Ne znam koliko uopste ima smisla pricati o range-u nasem i kako on nas vidi jer smo callali preflop i sigurno nemamo QQ+...koliko cesto ce se pojaviti sa handom 86cc , Acxc da nas call bude profitabilan ?

00

Re: TPTK 3bp

Hah nisam pametan. Ne hvatam se za statse cesto ali ovdje bi mi 3b puno puno pomogao..

As played, river mislim mozes callat i foldat, sumnjam da je bilo koje puno gore od drugog.TP u 3b potu late pozicije smile Na NL10 mislim da je sigurnije i ispravnije foldat TP ovdje posto su vise value orijentirani 3b barrels linije pa ako drugi put isto odigra tako onda callat jer do onda ces skupit neke informacije, a na visim limitima protiv unknowna bi callao posto su ljudi polariziraniji. Takoder i to malo statsa koje imas (zapravo zanemarivi su statsi ovdje) nema nikakvih indikacija da je fish. 3B bi tu puno pomogao jer bi znao dal 3beta samo TT+ i AQ+ ili ima kao sto si i rekao.

Ja bi foldao jer sam tightara smile

10

Re: TPTK 3bp

Ne call-am ovo protiv njega nikad, iako igra samo 1 stol i imas na njemu tako malo handova predpostavio bi da je tight.
Mislim da on ovdje ima puno puta  JJ-KK i ide maksimalno naplatiti hand kada mu nije pala  treca karta FD ili SD, a nema ni Asa kojieg bi se bojao.
Tako barem meni izgleda, možda sam totalno fulao ali barem sam probao big_smile

10

4

Re: TPTK 3bp

Teško za išta reć ovdje po meni, reko bi ovako da je najvjerovatnije TT+, ili A9cc, ali nevidim razlog da showa A9cc na riveru, tako da je najvjerovatnije po meni TT+, ili 9X, AcXc mi nema smisla da cbeta na flopu s tim jer nema ništa

Stvarno neznam dali je call ili fold

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: TPTK 3bp

Ne beatamo niti jedan njegov očiti value hand nego Muho-a zanima dal on tu dovoljno cesto ima air tipa 86, Ax FD. Prema tome sam bazirao odgovor na manjim limitima mozda bolje fold jer se manje 3ple barrel bluffa, jel sam dobro skuzio pitanje?

00

Re: TPTK 3bp

Foldao bih jer mi se čini da je dobro odradio sizinge da može shovat OTR,odnosno foldao bih jer nemaš neki jak read na njemu,a i gotovo je unknown..

00

Re: TPTK 3bp

Foldao bi ovo preflop. Po tablicama ovo je na CO call, ali kad protivnik ima 12% 3bet. Po ovih 15 handova bi zaključio da ovo nije slučaj gdje on 3beta tak široko.

As played, fold river. Na ovakvom boardu skoro nitko ne blefa na riveru.

00

Re: TPTK 3bp

Posto nisam imao nikakve statse isao sam iskljucivo po tablicama, ali hand je odigran na pwin-u gdje su ljudi inace jako tight, tako da ubuduce kad me unknown reg 3b tamo , maknut cu najlosije calling handove u ovom slucaju A9 i A8s i zvati ga sa ATs+ , AQo (odnosno umjesto CO vs 3b IP , korisititi MP vs 3b IP).

Foldao sam na sta je on okrenuo A8cc.

S tim ide moje pitanje u vezi notesa koje sam stavio : 3b sb v co w A8s , 3 barrel bluff on 9 high board ss

Da li je ovo ok ili moze i nesto krace ?

00

Re: TPTK 3bp

Mislim da je prvi dio di on 3beta A8s SbvCO nepotrebno stavljat u note jer nije nista neocekivano

00

Re: TPTK 3bp

Za mene je ovo easy C. Ljudi tu i tamo na ovom boardu i nešto opale kao 3 barrel bluff, a bluffcatcher je dobar.

00