Tema: Isplata sa 888

Isplatio sam sa 888 140$ i sjelo mi je na tekuci racun 120$, kada sam poslao mail oni tvrde sa su prebacili 140$, bio sam u banci oni kazu 120, negdje  u putem je nestalo 20$ big_smile   Nacin isplate je wire transfer, na tekuci u Hypo banci, koji se po tvrdnjama sa 888 ne naplacuje, kaze mi lik sto radi u banci da je moguce da je neka od banaka uzela sebi proviziju prilikom prebacivanja, sad mene zanima jel su oni toliki lopovi da uzimaju 20$ na 140$ i da li je netko imao slicnih problema?

Zadnji popravljao darthgr06 (18-03-2016 11:56:42)

00

Re: Isplata sa 888

Negdje je bila provizija. Vjerojatno je njihova banka uzela kad je prebacivala na tvoju.

00

Re: Isplata sa 888

Da, vjerojatno su si naplatili, iako 888 ima na stranici i mailu su mi napisali da se takav oblik transakcije ne naplacuje, ali njihova banka ocito naplacuje, ugl  barem ostali pripazite, meni je ovo bila zadnja takva transakcija, prebacio sam se u drugu banku, devizni+visa electron

00

4

Re: Isplata sa 888

Nema to veze s tvojom bankom nego s nekom intermediary bankom. To mi se često dešavalo kad sam sa Skrilla isplaćivao na devizni (zato sam i prestao). Ni Skrill ni moja banka nisu imali pojma tko je uzeo lovu, kažu mora da je netko između. Tak da si tu ne možeš nikako pomoći ako isplaćuješ na devizni.

Zadnji popravljao gmiko (18-03-2016 15:13:46)

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Isplata sa 888

Ranije sam se prebacio u drugu banku , nije radi ovoga, ali mi je to bila zadnja isplata na takav nacin. Sto se tice deviznog i vise nedavno sam prebacivao sa full tilta i sve je u cent bilo tocno.  Koliko sam shvatio u banci su rekli da se takve stvari nece dogadjat kada budemo dio SEPA, a to ce navodno biti ove godine.

10