Tema: TRAZIM STAKE

Pozdrav svima.

Trazim Stake za Sng 6 max.  Buyin od 5 $- 10$ .

Igram poker oko godinu i pol dana, od cega preko godinu dana ove limite i format te sam regular/winner.

Poker mi nije bio jedini izvor prihoda cijelo vrijeme, tako da su me neke stvari poprilicno distraktirale,  pa nisam mogao biti u igri 100% , ali zato sada imam dovoljno vremena,  znanja i volje tako da se mogu full time posvetiti pokeru, i  krajnje profesionalno pristupiti ovom projektu.

Znaci igrao bih full time, minimalno 1000 turnira mjesecno. Do sada sam u prosjeku imao zaradu nesto malo manju od 1$ po turniru.

Mozemo se naravno jos sve dogovoriti, ali racunam okvirno na stake u deal-u 50/50 sa makeupom.

Otvoren sam za staking, ali isto tako i za coaching  jer mi je  plan sve uciniti u svrhu poboljsanja vlastite igre, a siguran sam da cu brze uciti i napredovati u igri uz dobro i pravilno usmjerenje.



Opt-inan sam svugdje i nick mi je moremore56

Kontakt na PP ili skype: proker111

Evo nekoliko informacija  sa pokerprolabsa i graf sa sharkscopa :

http://i63.tinypic.com/2uot09j.png

http://i66.tinypic.com/6fa2jm.png

http://i64.tinypic.com/2ptrx3p.png

30

Re: TRAZIM STAKE

Zaboravio sam jos napisati da mi treba pocetni BR od 250$ s kojim bih poceo igrati.

Trenutno mi malo "steka" roll buduci da sam imao u zadnje vrijeme dosta nepredvidenih troskova, pa sam morao dosta cashoutati, ali  ako ima zainteresiranih za malo pogurati, poneki udio, suradnju i mogucu zaradu, javite se .

00

Re: TRAZIM STAKE

Evo samo da podjelim s clanovima foruma moje iskustvo s clqnom proker1.

Nakon sto sam vidio njegov post u kojem trazi stejk, odlucio sam da mu dam priliku.
Poslao sam mu pocetni roll od 140$ da pocne s 5$ sng. Nakon odigranih nesto oko 190 snga, imao je profit oko 270$.
Medjutim, u trenutku dosade dok je cekao nesto je odlucio na svoju ruku igrati cash (push fold stolove) i prosuo u 250 ruku sav profit i pocetni roll.
Uglavnom, iako po svemu sudeci bita te snge i dogovoren je stake s makeupom, te su solidne sanse da bi vratio lovu igrajuci sng, smatram da je neprihvatljivo da suradjujem s nekim toliko nepouzdanim.


@proker1, s ovim postom te nisam imao namjeru ocrniti. Mozda si najboja osoba na svijetu, al mislim da clanovi ovog foruma i nase poker zajednice imaju pravo znati sta se dogodilo prije nego se odluce na suradnju s tobom u buducnosti.

Toliko od mene.

111

Re: TRAZIM STAKE

@rounder1984 Hvala na pruzenoj prilici, i iako sam ti se vec ispricao, ispricavam  se jos jednom i ovako javno.

Ne planiram se sada braniti niti ista slicno, jer znam da sam napravio pogresku, ali naravno nisi ovdje ispricao cijelu pricu i izvadio si neke stvari iz konteksta.

Iako je bumhuntanje van dogovora, na moju ruku, bilo vrlo neodgovorno i  zavrsilo tragicno, iskreno mislim da nije bilo potrebe za objavljivanjem ovakvih stvari i rastezanja mojeg imena po forumu, jer bi ljudi svakako mogli interpetirati tvoje postove i ovu eksploatiranu pricu, a meni niti ista znaci tih 100$ buduci da mi je satnica skoro 10$, niti mi je toliko neophodan stejk jer mi je prakticki svejedno ocu poceti igrati sada ili za par dana kada skupim roll, i ako je problem zbog tih stotinjak $, mogao si mi to jednostavno reci i privatno, pa bi rijesili to u najkracem mogucem roku.

03

Re: TRAZIM STAKE

Molim?
Ja sam nesto izvadio iz konteksta?
Ja sam rekao tocno sta je bilo. Dobio si stejk za sng, pocelo je dobro i onda si prosuo 400$ na igri koju nismo nikad spomenili.
Naravno da cu objaviti na forumu. Pa to sto si igrao push/fold sa rollom za sng je isto kao da si prosuo pare na kladzi ili casinu.
Ljudi trebaju znat sta mogu ocekivati ako udju u suradnju s tobom.
Takodjer to sto kazes da ti te pare nista ne znace mi nije jasno. Zasto si onda trazio stejk?
I nije 100$, nego mojih 270$ i tvojih 130$.

A ako sam ja exploatirao pricu i rekao ista sta nije istina, slobodno reci sta je bilo, potkrijepi sa dokazima i ja cu ti opet dat roll za igru.

30

Re: TRAZIM STAKE

proker1 napisao:

Iako je bumhuntanje van dogovora, na moju ruku, bilo vrlo neodgovorno i  zavrsilo tragicno, iskreno mislim da nije bilo potrebe za objavljivanjem ovakvih stvari i rastezanja mojeg imena po forumu, jer bi ljudi svakako mogli interpetirati tvoje postove i ovu eksploatiranu pricu, a meni niti ista znaci tih 100$ buduci da mi je satnica skoro 10$, niti mi je toliko neophodan stejk jer mi je prakticki svejedno ocu poceti igrati sada ili za par dana kada skupim roll, i ako je problem zbog tih stotinjak $, mogao si mi to jednostavno reci i privatno, pa bi rijesili to u najkracem mogucem roku.

Može ti satnica biti 200 $, apsolutno je svejedno jer činjenica očito da se u prošlosti nisi pokazao pouzdanim i slažem se s rounderom da ljudi koji razmišljaju o stakeanju imaju to pravo znati i donijeti educiranu odluku. Isto tako, bilo bi ok vratiti novac koji je potrošen neadekvatno (svi mi koji stakeamo igrače spremni smo izgubiti stake, ali izgubiti ga zbog loše igre u koju smo uložili je ok, ali izgubiti novac jer se igrač odlučio opustiti - nevažno dal u drugim skill igrama, u kasinu ili kladionici - nikako nije ok)

proker1 napisao:

Ne planiram se sada braniti niti ista slicno, jer znam da sam napravio pogresku, ali naravno nisi ovdje ispricao cijelu pricu i izvadio si neke stvari iz konteksta.

Ne moraš se braniti, u krajnjem slučaju svi smo kad-tad u životu napravili koju glupost a ovo nije čak ni toliko strašna, ali nije mi jasno što je izvadio iz konteksta? To je još jedna stvar koja bi možebitne stakere mogla zanimati...

Ni ja te ne napadam, već mislim da ovakve stvari idealno moraju nestati iz svijeta pokera...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
30