Tema: Pozdrav!

Pozdrav svima, ja sam Ginosaji (Ginosaji334- Pokerstars).Dolazim iz Velike Gorice. Mislio sam napisat ovu objavu jos jucer poslije treninga, ali sam se namazao pa navecer nisam imao snage  lol . Oko 2.5god sam u pokeru ( zadnju godinu bas aktivno). Trenirao sam nogomet profesinalno, i isao na fax, ali eto odustao od obojeg pa imam vremena za poker. S obzirom da ne radim , trenutna zarada mi je poker. Igram pretezito live turnire (Antunovic, Cezar i Inter).S nekima od vas sam mozda i igrao (s Tabakom(ako je to onaj celavi decko) roll  cool  cash kod krune) S obzirom da moje potrebe zahtijevaju malo vise novaca od oko cca 3k koliko sam mesecno uspio uzimat tamo, razmislja i moram krenut sa igrom online. Zbog toga sam se i odlucio se prikljucit forumu i pitat za savjete i pomoc vjv i coaching. Glupo mi je uplacivat po 10$ kako to moji frendovi inace rade i ocekivat cudo.. Za pocetak sam mislio uplatit 350$ i igrat 3.5 stngo (18igraca) jer mislim da mi taj format najvise lezi, pa me sad zanima vase iskusnije misljenje? Ima li to smisla?
Sto se tice nekih vecih rezultata bas i nemam s obzriom da mi se buyinovi krecu oko 100-200kn. Deepo sam sad main u Antunovicu 15/330 di me izbacio Galic AJ->AQ.

Zadnji popravljao Ginosaji (03-06-2016 15:27:53)

00

Re: Pozdrav!

Pa ok je poceti s tim formatom ako ti se svidja. Glavno je da naucis sto vise o igri i da ju sto vise unaprijedis, a ne izgubis previse novaca. Na kraju ces se ipak vrlo vjerovatno morati prebaciti na cash ili na mttove jer su sngoovi nazalost manje vise stvar proslosti.

00

Re: Pozdrav!

Nekako sam se tvojem javljanju i nadao jer sam bas procitao tvoju temu cool
Ima li uopce smisla kretati s nekim grindom bez HEM-a ili SNGwizarda?

00

Re: Pozdrav!

Hem ce ti dosta pomoci i u samoj igri, ali i kao alat za reviewanje turnira. Sto se tice sngwizarda i slicnih alata, ja bi ti preporucio ICIMIZER. Preporucio bi ti da provedes barem nekoliko sati dnevno rada u njima i igra ce ti se drasticno popraviti.

00

Re: Pozdrav!

U pocetku cu se morat zadovoljit s jednim alatom s obzirom da mi roll nije velik. znaci za pocetak mi preporucujes Hem? pa onda kada i ako napravim veci roll uzet jos nesto..?

00

Re: Pozdrav!

Pa HEM je najbitniji, tako da svakako njega prvo preporucujem, a onda kasnije kad budes mogao i neke od ostalih alata..

00

Re: Pozdrav!

Ja mislim da danas kao online početnik si primoran početi u nekakvom CFP-u/cash) ili Staking/coaching SNG/MTT. Sam je vrlo teško osim ako si vrlo talentiran ili imaš jako puno vremena. A od CFP cash scene sumnjam da ima bolje od robe i Gmika na tržištu zbog uvjeta koji su vrlo ''liberalni'' s obzirom na konkurenciju.

00

Re: Pozdrav!

CFP-u?? Slazem se, zato sam se i prikljucio ovdje. Ako vec ne nac Stacking/Coacing zajedno, onda barem pogledat za ovo drugo i uzet ga. Svakako zelim napredovat u igri , sto se vremena tice , imam ga i vise nego dovoljno trenutno  big_smile
cekam da vidim sto se odgovorit na moju objavu, dat pokoji savjet i to tongue

00

Re: Pozdrav!

Vec 3h gledam forum i citam teme  i mogu reci da sam sad shvatio da nemam pojma big_smile  obavezno uskoro uzet coaching i krenut ozbiljno,jer ovo sto sam ja dosad mislio da je ozbiljno,je k..  roll

00

10

Re: Pozdrav!

Ginosaji napisao:

cekam da vidim sto se odgovorit na moju objavu, dat pokoji savjet i to

Nismo ništa pisali pošto si rekao da ćeš početi s sng-ovima. Mi igramo i coachamo 6max cash.

00

Re: Pozdrav!

Razmisljao sam, da. Jer sam dosad na starsima samo to preferirao. Igrao sam i 6max 0.5-0.10 pa rezultat znas lol
Zelim unaprijedit svoju igru i opcenito razmisljanje. Spreman sam definitivno za  bilo sta samo da naucim i pocnem sa razvitkom svoje igre. Znaci 6max cash je bolji i isplatljiviji od tih sng-ova o kojima ja brijem?

00