Tema: Problem s isplatom Titan

Pozdrav,

Imam problem s isplatom na Titanu.

Naime, privremeno su mi lockali account jer sam na klađenju imao dobar run. Igrao sam i poker tamo.
Objašnjenje je da je to odluka menadžmenta i da ako želim mogu isplatiti sav novac, no tražili su me sliku mene s osobnom. Ne kužim zašto, jer već sam radio withdrawale kod njih u više navrata u zadnjih nekoliko godina.

Čitao sam po netu da često ljudima traže tako slike s osobnima pa onda zavlače jer kao nikada nije dobro, a naišao sam na info da su čak znali tražiti i da im se fizički šalju ovjerene kopije osobnih dokumenata?!

Ja sam u kontaktu sa supportom i trenutno mi je rečeno da Security team verificira sliku koju sam im poslao. Poššlo je više od 24h i nema odgovora.

Ima li tko sličnog iskustva kod njih?
Ima li tko na forumu neki direktni kontakt s njima (da nije osnovni neagilni support)?
Ne bih htio igrati ping pong u nedogled sa slanjem dokumenata i odbijanjem istih s njihove strane.

Zahvaljujem na pomoći unaprijed.

Zadnji popravljao martin (25-07-2016 08:40:34)

00

2

Re: Problem s isplatom Titan

Sve ce bit ok, nemoj dizat paniku (jos).

To je standard procedura trenutno, sve vise kladionica i poker siteova trazi takvu vrstu potvrde. Mozda ti jave da nes ne valja (tipa ne vidi ce bistro podaci na osobnoj) ali samo posalji opet sa malo boljim zoomom. Meni se to dogodilo na puno kladionica i nije nista neobicno...

Ako pak ne dobijes lovu nakon tjedan i vise dana onda mozes posumnjati da nes ne valja, ali nadam se da do toga nece doci...

P.S. nemam direktnih iskustava sa Titan pokerom, ali oni su dovoljno veliki da ne treba odmah posumnjati na scam

00

3

Re: Problem s isplatom Titan

A lockanje accounta nakon dobrog runa na kladi je jos veci standard. Lol titan poker, pa puno, puno vece kladionice limitiraju igrace nakon dobitnih runnova, pa ne zovu igraci bet365 bez veze bet3,65.

Pinn je jedini na kojem neces imat tih problema. Ako se planiras kladit i dobivat, morat ces se detaljno pozabavit strategijom, ukoliko se zelis kladit vise od tjedan dana...

00

Re: Problem s isplatom Titan

Fala na sugestijama.

Odbili su mi prvu sliku, poslao sam nove. Kako je krenulo i u skladu s iskustvima korisnika s Titanom što sam čitao, čini se da ću morati kod profi fotografa, da bi mi i to vjerojatno odbili na kraju.

Kužim sve moguće razine provjere, ali slanje selfija sa osobnom u ruci (ili općenito slikanje s osobnom) i očekivanje da rezolucija bude na najvišoj razini je smiješno. Druga stvar je što sam kod njih par godina registriran i s vremena na vrijeme prisutan sam tamo, prošao sam ID provjeru, napravio nekoliko isplata već i nije bilo nikakvih problema. Zato me ovo sada zabrinjava. Jest da je trenutna cifra za isplatu 4x veća od dosadašnjih ali svejedno.

Zadnji popravljao martin (26-07-2016 08:38:56)

00

Re: Problem s isplatom Titan

Ne želim te obeshrabriti, ali ja sam imao slično izrazito neugodno iskustvo s titan pokerom.  Redovito sam radio withdrawale i kad sam želio povući cjelokupni roll, suspendirali su mi account bez ikakvog razloga.

Ponovno su me tražili sve dokumente, poslao sam im sve, pa su me tražili nekakvu izjavu banke, jer kao nije im siguran taj račun(račun na koji sam do tad izvadio 100 puta manje iznose i nijednom nije bilo problema). Došao sam u banku i tražio izjavu banke o sigurnosti računa(kao što su mi oni rekli- na što je banka rekla da nema pojma što je to), te su mi samo dali kopiju otvaranja mog računa sa žigom banke.

Zatim su je to odugovlačilo mjesecima, nije bilo nikakvog njihovog odgovora, na mail nisu odgovarali, kada bi im pristupio na support, dao im username, zatim objasnio problem, samo bi me disconectali. Ja sam doslovno ludio, javljao se nekakvih agentima sa 2+2 foruma koji su u kontaktu s titanom, ništa nije urodilo plodom.

Pošto se je radilo o priličnom iznosu, poludio sam, i odlučio ih tužiti. Pravnik sam , sastavio i podnio tužbu, poslao im primjerak.  Te su se  tek tada oni meni  javili, i rekli da ne znaju u čemu je problem, da je sve u redu, da su mi se javljali i kontaktirali me više puta(!!!??), da su oni novce već poslali na moj bankovni račun, te su mi isplatili sve novce i još su dodali bonus "za neugodnosti i probleme koji su slučajno nastali".

Taj titan su gamad na kvadrat, najgora iskustvo koje sam imao u online pokeru, nije mi se dalo zajebavati nakon toga(iako mi je sada žao zbog toga) pa sam povukao tužbu, ali nikad više ne bi niti prismrdio toj stranici. Sretno, i nadam se da ćeš dobiti svoje pare.

10

Re: Problem s isplatom Titan

Hvala na podijeljenom iskustvu... ne mogu ti poslati PM, pa ću nastaviti ovdje.

Nisam skužio do kraja, oni su tebi nakon što si im poslao tužbu ipak isplatili novac, ili su prosrali da su isplatili ali nisu?
Imaš li možda još uvijek primjerak tužbe, jer ultimativno razmatram i tu opciju?

Ukratko, do sada se kod mene događa slična situacija.

Ako me nastave zavlačiti, od nadležnih institucija gdje mogu reagirati prije tužbe tu su:
- Antigua and Barbuda Financial Services Regulatory Commission
- a koliko prigovor IBAS-u ili SBR-u može konkretno donijeti - ne znam

Nekako prema svim informacijama koje sam sakupio, najbolji potez mi je sada pričekati još dan dva da se jave vezano uz najnovije slike koje sam poslao, a ako odbiju i njih (što očekujem) onda ih tražiti da mi u detalj specificiraju što traže od dokumenata i na koji načuin, poslati im te postaviti ulutimatum da mi isplate lovu u roku 48h ili ću u suprotnom morati kontaktirati SBR i IBAS s prigovorom te se obratiti navedenoj Komisiji prije nego što konačno podnesem tužbu.

Koje je tvoje razmišljanje, idem li u ispravnom smjeru? Ili da odmah dam ultimatum od 48h, najavim tužbu i bok?

Zadnji popravljao martin (27-07-2016 09:36:46)

00

Re: Problem s isplatom Titan

Ovako, na kraju su mi isplatili sve, te su mi uplatili još više kao "znak dobre volje i ispriku na neugodnostima iako su negirali svoju odgovornost, već kao ni njima nije jasno što se dogodilo".

Nemam primjerak tužbe tu, jer sam mijenjao komp, i nemam pojma di je više, ali to je u biti klasična tužba prevedena na engleski.

Možeš probati im poslati opomenu pred tužbu, odnosno "letter before action", gdje im se službeno obraćaš prije nego ćeš podnijeti tužbu, te im pisano objasniš sve u čemu je problem, što tražiš od njih, te tvoj daljni plan ako se oni ogluše. Po zakonu im trebaš dati 8 dana prekluzivni rok, te im to navedi. Po mom mišljenju, to bi trebalo upaliti.

Naravno, prvo sačekaj da vidiš što će bit sa slikama, ako te budu dalje zajebavali, po mom iskustvu to će ići u nedogled, odma im pošalji opomenu pred tužbu.. Ove institucije s kurčina, oprosti na izrazu, ali to je najbolji opis koji mogu dati.

10

Re: Problem s isplatom Titan

Ja sam s pwin365 razmijenio tacno 19 mailova dok mi nisu prihvatili dokumente. Posaljem na live chat slike, kaze sve je uredu, posalji na tu adresu...ja posaljem kaze nije dobro premalene su slike moras zumirati, ja onda zumiram, posaljem, kaze previse su zumirane, ne vidi se rub slike itd smile i tako nakon 3,4 dana pisanja s njima na live chatu i preko maila odlucio sam da im posaljem nekih 20-tak slika i napisao evo vam sve sto imam pa izaberite sebi koje vama odgovaraju i radite s njima sta hocete. Nakon par sati odobrili mi isplatu i nikad vise nisam imao problema s njima.

20

Re: Problem s isplatom Titan

I meni se čini da moram agresivno i specificirat sve, jer od ovih generičkih upita ima li kakvih novosti na koje oni uvijek odgovaraju isto mi se već riga.

00