176

Re: Moneybookers MasterCard

rounder1984 napisao:

Nemoj se cudit za velike razlike u tecaju jer banke i mjenjacnice deru na svem osim eura. Bar sta se tice usd i gbp. Uzimaju od srednjeg tecaja i po 6-7%.
Ovo sta je chillin reko se ne slazem. Ne vidim zasad neki gubitak na vadjenju preko skrill kartice. Tecaj mi uvijek djeluje korektan.

kad izvadiš sa skrill kartice na bankomatu 100kn, koliko ti uzme provizije ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

177

Re: Moneybookers MasterCard

Mali iznosi se ne isplate dizati na bankomatu jer je 4€ fee za dizanje.

00

178

Re: Moneybookers MasterCard

roba59 napisao:

Mali iznosi se ne isplate dizati na bankomatu jer je 4€ fee za dizanje.

100kn sam uzeo jer je okrugli broj. Znaci 4 € je uvjek i svakako ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Moneybookers MasterCard

Nemam pojma otkud vam ovaj info o 4€ fee za dizanje.

Evo. Konkretno.
Isplata 12.12.2015.
Srednji tecaj USD po HNB je 6,954. Skrill mi je zaracunao transakciju po 6,754.
Za isplatu od 1800kn mi je skinuto sa skrilla 266,5$.
To znaci da ti za obracun racuna srednji tecaj minus 2,9% kao sto i pise u T&C.

E, sad, da ne bude zabune, ja sam VIP na skrillu, tak da ne znam jel tako i za ostale accove.

00

180

Re: Moneybookers MasterCard

Fee za dizanje na bankomatu je 1,80 EUR po transakciji. Ako si VIP onda je fee 0.

00

181

Re: Moneybookers MasterCard

Meni nije tako kako vi govorite. Koristim je godinama. MB mi je u kunama, i kartica u dolarima, to je mozda problem. Mislim to je sigurno problem.
Al ovakva iskustva kakva gore pišete ja nisam dozivio jednostavno

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

182

Re: Moneybookers MasterCard

Onda sam zamjenio.. Mislim da je na netelleru fee 4€.

00

Re: Moneybookers MasterCard

Nemam pojma. Cuo sam razna iskustva, tako da nije da ti ne vjerujem. Samo kazem kak je meni.
Skrill mi je u $ i kartica u $.
Ovako kako sam ti reko mi je cijelo vrijeme. Mislim fee oko 3% od srednjeg tecaja. To iskljucivo govorim za bankomat jer ne placam karticom nigdje. I mislim da mi je stalno tako koliko se sjecam, kad god sam provjeravao.
Al kazem, cuo sam razna iskustva, tako da stvarno ne znam zasto je to.
Na netelleru je druga pjesma jer tamo ima i dodatni fixni fee (4€ mislim) za povlacenje na bankomatu, al je zgodno jer su veci limiti.
Ovih dana cu svakako morat malo preracunat situaciju jer od 25.01.2016. uvode novi FX fee i jos neke dodatne troskove. Pogotovo ko je samo vip bronze. Koliko sam shvatio, povecat ce fee sa 2.99 na 3.39% i stavit isto fixni fee za bankomat od 1.8€ po transakciji. Takodjer p2p transfer ce dici sa 1 na 5€.

00

184

Re: Moneybookers MasterCard

rounder1984 napisao:

Takodjer p2p transfer ce dici sa 1 na 5€.

šta nije 1% do 10eura?

00

Re: Moneybookers MasterCard

Kod vip bronze pise do 5€

00

186

Re: Moneybookers MasterCard

rounder1984 napisao:

Kod vip bronze pise do 5€

to neznam, ja sam ovo za osnovni acc napisao

00

Re: Moneybookers MasterCard

Ako imam Skrill u dolarima, koju valutu mi je najbolje odabrati za Skrill MasterCard? Vidim da neki imaju kune, neki dolare...

00

Re: Moneybookers MasterCard

Bump

00

189

Re: Moneybookers MasterCard

Uzmi u $. Neznam kako je s karticom u kunama, ali meni dobro funkcionira s valutom od skrilla.

10

Re: Moneybookers MasterCard

Skrill je nešto mijenjao provizije na isplate u različitim valutama. Ja sam sve prebacio u eure, uzeo karticu u eurima i odem u sloveniju dizat lovu. Platim samo withdraw fee, a lovu promijenim u kasinu po srednjem tečaju. To mi izgleda najbezbolniji i najsigurniji način.

00

191

Re: Moneybookers MasterCard

niveaformen napisao:

Skrill je nešto mijenjao provizije na isplate u različitim valutama. Ja sam sve prebacio u eure, uzeo karticu u eurima i odem u sloveniju dizat lovu. Platim samo withdraw fee, a lovu promijenim u kasinu po srednjem tečaju. To mi izgleda najbezbolniji i najsigurniji način.

Jel trebaš imat neki vip status da prebaciš u eure? Jel gubiš na koverziji kad skidaš sa sajtova na skrill pošto su večina sajtova u dolarima?
I di točno u sloveniji vadiš?

00

192

Re: Moneybookers MasterCard

Treba ti minimalno silver VIP da dobiješ još jednu valutu.

Ovisi s kojeg sajta skidaš. Stars ima € u koje možeš promjeniti po srednjem tečaju, a i na dosta stranica se igra u €.

Vadi na prvom bankomatu.

00

193

Re: Moneybookers MasterCard

istekla mi je kartica 1.9. koliko treba da dode nova?

poslao im mejl i dobio neki genericki odgovor

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

194

Re: Moneybookers MasterCard

7-10 radnih dana
meni je isto istekla narucio sam novu 1.9 pise mi najkasnije do 14.9.

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

195

Re: Moneybookers MasterCard

kako si narucio?

znam da je prije bila ta opcija, al sad je vise ne vidim. vidim samo ako si izgubio/ostetio karticu

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

196

Re: Moneybookers MasterCard

samo odes na cancel i onda ce ti pojaviti opcija apply

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

197

Re: Moneybookers MasterCard

uspio sam sredit. skroz drukcije mi je sada izgledao tab skrill prepaid. nema veze, vazno da cu dobit

fala smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Moneybookers MasterCard

Danas ću za test ići dignuti lovu s bankomata sa Skrill kartice, do sad sam samo plaćao s njom.

Imam neke dvojbe oko konverzije. Skrill mi je u dolarima i kartica je u dolarima. Malo sam preletio zadnjih par stranica, ako sam dobro zaključio, bankomat će me pitat ako želim tečaj od skrilla ili od banke i ja bi trebao odabrati tečaj od skrilla da dobijem bolju konverziju?

00

199

Re: Moneybookers MasterCard

Da.

10

Re: Moneybookers MasterCard

Manchinator napisao:

Danas ću za test ići dignuti lovu s bankomata sa Skrill kartice, do sad sam samo plaćao s njom.

Imam neke dvojbe oko konverzije. Skrill mi je u dolarima i kartica je u dolarima. Malo sam preletio zadnjih par stranica, ako sam dobro zaključio, bankomat će me pitat ako želim tečaj od skrilla ili od banke i ja bi trebao odabrati tečaj od skrilla da dobijem bolju konverziju?


Jel mozes javit kak je proslo? koji si lvl na skirllu, koliko si dobio $->kune?

00