Tema: Pozdrav

Pozz svima,slucajno sam naisao na ovaj sajt citajuci nesto o pokeru.Sto se tice mog poker iskustva mogao bi se svrstati kao napredni pocetnik.Igra mi je jos uvijek u razvitku,igram na tjednoj bazi live turnire po casinima,a planirao sam poceti igrati online,pa bih vec postavio prvo pitanje sto se tice depozita na stranice,preko cega mi se najvise isplati depozitat i withdrawat kasnije ako se koja kuna zaradi hehe? Razmisljao sam o paypalu ili skrillu posto nisam bas simpatizer uplacivanja novaca preko kartice.Jos jedno pitanjce,predpostavljam da mi se ne isplati raditi racun na stranicama tipa 888 ili pokerstars,posto tamo vecinu toga igraju ljudi koji su napredni igraci.Koju stranicu bi preporucili kao dobru za poceti igrati online poker?Hvala na odgvooru

00

Re: Pozdrav

Ubuduće stisni koji enter da bude lakše za čitati.

Depositat možeš preko skrilla, paypal ne dopušta gambling.

Za microse je praktički svejedno gdje igraš.

00

Re: Pozdrav

Skrill ili Neteller su najbolja opcija za deposit.

Sto se igre tice, isplati se na pokerstars i 888 uplacivat jer i netko tko prvi puta krece igrat poker i ne zna nista najvece su sanse da ce zavrsiti na pokerstarsu jer za njega sazna prvo kad napise poker site na google tako da daleko od toga da se ne moze tamo zaradivat, a pogotovo kao sto kaze Roba za microse nema veze jos ce ti lakse bit jer uvijek ima akcije ne moras cekat ni sekunde za novi stol.

Kad prodes sve pocetne faze navikavanja na online poker onda imas vremena prosurfat i ostale sobe pa pocet table selectat na vise stranica i slicno smile sretno

00

Re: Pozdrav

Momci puno vam hvala na odgovoru.

Nista ona predpostavljam da cu se registrrati na pokerstars i pokusati uhvatiti sto veci bonus na depozit.

00