Tema: AKs + Tilt pitanje

Igrao sam dobro do ovog handa, i to me baš izživciralo. Jer u trenutku kad trebam pokupit veći pot dogodi se ovo, a imam 90% odds na flopu. Ima neko savjet kako brzo vratit smirenost potrebnu za nastavak igre?

http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/7883014

00

Re: AKs + Tilt pitanje

Klikni "sit out on big blind" i prekini igru barem sat vremena, mislim da je u tom trenu korisnije da igras igrice ili na youtubeu provodis vrijeme nego da "ides glavom kroz zid" i da rasipas $$$. To ti je privremeno rijesenje ako imas bas velikih problema s tiltom i pocnes mjenjat igru kad se tako nesto dogodi. Nije da ti je poker posao pa da ti ovisi svaki sat koji igras dal ces platiti racune ili ne.

Dugorocni plan je da se emocionalno odvojis od $$$ s kojim igras, da koliko god si nervozan nastavis igrat glavom ne osjecajima. Nema drugog savjeta nego jednostavno da pogledas hand dal si mogao nesto drugacije  i ako si mogao pogledas sto si mogao drugacije i drugi puta to tako odigras, a ako nisi mogao drugacije jednostavno - deal with it. Pisalo je da imas 90%, da imas 90% ali i ovih 10% se dogada, 90 ne znaci 100, ali naravno uvijek ce nam ostati u glavi ovih 10% kad se dogodi a ne 90% smile

Postoje i programi koji ti gase session kad si na tiltu, postoje raznorazne knjige kako se nositi s tiltom (otvori temu s tim pitanjem sigurno ima ljudi na ovom forumu s takvim materijalima) ali sve se svodi na kraju na to da moras shvatit da sve u zivotu ne moze ici nasim putem i da koliko god se trudio ne mozes promjeniti koje karte dolaze.

00

Re: AKs + Tilt pitanje

Treba vise da budes ljut na sebe jer si lose odigrao hand, a varijacija je takva nekad ti da nekad uzme. Kad ovako lose odigras najcesce ti uzme big_smile

10

Re: AKs + Tilt pitanje

No da, ja bih to odigrao malo drugačije i ne bih na kraju tiltao. Ako te ovaj hend tjera na tiltanje onda nećeš dobro proći big_smile

Npr. odigrao sam danas hend gdje me neka ribetina dobila sa Q6 a ja sam imao KK.....to je samo jedan manji primjer jer radim mali volumen hendova.

U tim slučajevima možeš biti sretan da ima takvih likova na stolu jer će se to u budućnosti višestruko isplatiti. Eto, tako se ja tješim big_smile

00