Tema: PFR OOP vs 2 fisha u limpu

Teoretska pitanja:

1. pitanje:
2 fisha limpaju (recimo 100bb stekovi, recimo prosecni fishevi: 80-50vpip/10-15 pfr, recimo da foldaju na flop cbet 40-50% i da im je limp/fold 20-30%) mi smo SB ili BB sa JQo,KJo,KQo jel idemo na rejz?

Razlozi za ne rejzanje:

-Imacemo multivej pot OOP bar u 50% slucajeva
-2/3 smo promasili flop i cbet ce imati slabe koristi [2. pitanje: jel cbetamo uopste suvlje flopove A72r, K72r, Q72dd??)
-1/3 imamo par+ a onda toga 35% nemamo TP
-kada imamo TPGK imamo 60-70% ekvitija
-http://www.propokertools.com/simulation … ;s=generic


Dakle pitanja su:

1. 2 fisha limpaju (recimo 100bb stekovi, recimo prosecni fishevi: 80-50vpip/10-15 pfr, recimo da foldaju na flop cbet 40-50% i da im je limp/fold 20-30%) mi smo SB ili BB sa JQo,KJo,KQo jel idemo na rejz?

2. jel cbetamo uopste suvlje flopove A72r, K72r, Q72dd, 923r  kad smo promasili s nasim ofsut brodvejom?

3.Ako je jednom od njih fold to cbet 33%- idemo pre po check odnosno samo doplatu pre flopa?

4.Ako im je limp/fold 50%, a fold to cbet 40-50% jel idemo po rejz pre flopa?

5. ili bi defolt rejndz za rejz vs 2 fisha iz prvog pitanja OOP bio TT+,ATs+,KTs+,QTs+,JTs,AJo+

6.Ako je odgovor rejz voleo bih da cujem zasto, unapred zahvalan  big_smile (Jel se pokazalo na nekom solidnom semplu da je to ok, ili kako zamisljamo postlop scenarije da uzmemo ruku dovoljan broj puta da bi rejz imao smisla (33% za 3 way jel?)

00

Re: PFR OOP vs 2 fisha u limpu

Trenutno sam od putovanja malo lijen odgovarat na sve, ali ovo prvo s handovima QJ, KJ na SB bih reraisao zbog BB da ne raisea jer onda iako da oba fisha callaju, imat ces MW pot OOP bez inicijative tako da ja (bilo to dobro il ne, ja se nisam nasao u problemima do sad a ako se netko ne slaze rado cu procitat odg) sa SB raiseam to a na BB mozes check, ali imaj na umu kad pogodis nakon kaj checkiras da value betas dosta jer ces crushat njihov range smile

00

Re: PFR OOP vs 2 fisha u limpu

Protiv takva dva fisha igram jednostavno i bez previše razmišljanja  smile

Preflop raise, na flopu betam ako imam najmanje par...na turnu i dalje betam ako nije wet board i ako imam bar jedan par a ako dođem do rivera onda ipak malo stanem i razmislim.

Zadnji popravljao Baphomet (09-11-2016 12:57:50)

00