Tema: Zdravo

Pa da počnemo.
KLasična priča,  več dugo vremena sam u pokeru, ali uvjek je to nekako rekreativno zbog nedostatka vremena, volje(kad izgubim za 10 minuta onih 15$ koje sam uplatil) i sad dalje da ne nabrajam.
Uglavnom došlo je vrijeme kad sam odlučio to prebaciti na neku vecu razinu, znači malo više se posvetiti tome.
u zadnje vrijeme sam dosta izrešetao taj forum i tek sad shvatio da postoji cijela jedna mala znanost o pokeru što mi je poprilično drago jer mi to daje onaj neki osječaj ako se puno trudiš da možeš i puno toga ostvariti.
Do kraja ove godine cu se ipak više posvetiti edukaciji nego igranju jer mislim da još uvjek ima puno tih nekih osnovnih stvari za naučiti, a negdje tamo u u sredini prvog mjeseca krečem sa projektom ovdje na forumu i nadam se pozitivnim rezultatima.

Sad da ne otvaram još jednu temu zanima me jedna stvar.
Pošto ja igram i cg i sng i mtt znači dosad mi je bilo svejedno glavno da je poker, a poprilično sam siguran da se večina pro igrača morala odlučiti za jednu vrstu igre koja im je glavna i na kojoj su odlučili zarađivati,  kako da donesem tu odlugu kojoj ču se vrsti posvetiti?
Kako ste vi to odlučili, da li je to na temelju toga što mislite da vam ide najbolje ili postoji neki defeculty kao npr cash igrači mogu najbrze do zarade ali je zato puno teze igrati dok na turnirima zarada ide malo sporije ali je sigurnije ili je stvar u nečem sasvim drugom?

Eto još jednom vas sve pozdravljam, ja cu biti aktivan kolko mi to vrijeme bude dopuštalo(imam poprilicno puno vremena)
i sretno svima za stolovima  smile  big_smile  wink  cool  spade

I don't make the rules
I just think them up and write them down.
10

Re: Zdravo

Turnire je lakše naučiti igrati, ali je varijanca veća. Za turnire treba min 200 buyinova bankrolla, dok je za cash dovoljno 50 buyina.

00

Re: Zdravo

Kao sto je napisano, turnire je lakse (nemoj sad mislim da dode samo od sebe opet treba uciti samo je lakse iako vjeruj ima dosta pogotovo ako pocinjes) samo je veca varijanca jer igras s manje blindova i moras se malo vise ajmo reci kockati sto je nekad nekome i zabavnije smile budi spreman na valovitu zaradu.

Dok u cashu nikad neces SB vs BB shipat all-in neki nasumicni hand. Cash je po meni sigurniji malo nacin da ne bankrotiras tak brzo (naravno ako se drzis Bankroll Managementa) ali bas zato ne mozes ni neku bas veliku svotu zaradit pogotovo u pocetku dok u turniru pogotovo MTT mozes uvijek *bink* neki turnir ili par njih zaredom heheheh

U cashu takoder puno brze mozes skuzit dal si + ili - igrac na limitu. Pogotovo na nizim limitima jer ako nakon 20-30000 handova na NL2 si u minusu, 100% mozes bit siguran da radis nesto totalno krivo dok na turnirima i dobar igras mozes zavrsiti mjesec na nuli.

00

Re: Zdravo

Sad sam definitivno siguran da cu igrati cash jer varijancu i kockanje želim smanjiti na najmanju moguču razinu.
Hvala na odgovorima  big_smile
Još jedanput sretno vama i meni za stolovima  tongue

I don't make the rules
I just think them up and write them down.
00