Tema: Nuts na drawy boardu

Igrač je agresivniji i više loose nego avg igrači. Overall 3bet mu je 11%. Cbet IP u 3betanom 100% (9/9). Turn cbet 50%.

Kako bi odigrali hand (ne samo turn)?

https://i.imgsafe.org/38acfbcace.jpg

00

Re: Nuts na drawy boardu

Ja bi svakako 4bet preflop, bez obzira na stackove.

Flop mislim da je ok nekad i betat posto blokamo dobar x% njegovih nutsa te imamo ok equity vs handova koji nas callaju
i mozemo ok barellat ak dode spade na board.
As played kad chekiram mislim da bi x/f jer ne vidim bas bluffove koje ljudi ovdje betaju osim nekih 78ss sto nam i ne koristi bas kad bluffcactchamo.

As played turn bi c/c jer kad dode Qc mislim da BB nema niti jedan Jx(osim 2 QJs) u rangeu tak da il cemo splitat vs tih 2 combosa kad calladownamo il ce nas zblefat par combosa 87ss i slicnih,sto nije tesko jer nam c/c range na turnu uglavnom AA i AXcc.
Tak da c/shipat mi nema smisla,
i jos jedna dobra stvar as played za call turn je sto ce se river sparit 15% i imamo easy donk ship gdje protivnik vj folda cijeli range

Zadnji popravljao ivan031 (09-01-2017 20:57:42)

00

Re: Nuts na drawy boardu

kad bi bio 100bb deep mislim da ne bi bilo druge nego c/shove turn. ovako call se cini nekako bolje jer ce foldat sve osim Jx.
što se tiče rivera, bit ce pot120BB, tebi ostalo cca 140BB.  može doći:
1) blank (non-paired non-flush) - možda betati nešto tipa 50BB, tražiti call od kakvog seta ili 2 para koja bi on checkirao.
2) spade flush non paired - mozda ovdje cak overbet ne bi bio los jer tesko da ce on imat flush draw kad su skoro svi visoki spadesi tu, a postoji sansa da folda Jx? mislim da ces prije ti imat flush nego on.
3) club flush non paired - malo gore od 2., al jos uvijek dovoljno dobro da se beta. ovdje opet nesto tipa 50.
4) A,K,Q - mislim da se ovo mora checkirat.

00