Tema: Trips u 3b potu, weak kicker

Hand s unibeta pa moramo rucno pisat.
V(90bb) na btn opena 3bb
Hero 3beta 10bb s A spade T diamond

Flop (21bb)
A heartheart  A diamond  Hero beta 10.5bb, V call

Turn (42bb)
A heartheart  A diamond 2 diamond  Hero beta 21bb, V calla

River (84bb)
A heartheart  A diamond 2 diamond  7 spade  Hero checks, V shipa 48bb, Hero?


Preflop je mozda malo losose 3bet ATo, ali mislim da je bolje nego callat ili foldat. Flop je cbet, ali na turnu vec postaje malo tricky jer nezaam koliko ce losijih Ax V imati u 3b potu, makar je callo s btn pa ih ima vise; no board je dosta wet i mislim da dobijamo value i malo pot controlamo. River mislim da imamo bluff catch/mozda 5-10% sanse da ce V shipat losijeg Ax, sto mislite?
Zanima me sto mislite o cijelom handu, ali ponajvise o riveru naravno.

Zadnji popravljao Vatroslav (10-01-2017 14:52:34)

00

Re: Trips u 3b potu, weak kicker

Ako si u SB, onda je ok 3bet. Ali u BB bi samo callao.

Flop bi chekirao. Ovo nam je jedan od slabijih aseva u range-u, nećeš ga moći betati 3 streeta, a i nema puno handova koji mogu callati. Bolje mu prepustiti inicijativu i free kartu. Ako chekira ima easy bet turn i river.

Ako si već betao, turn mi je ok, po stacku zaključujem za je fish pa će callati s puno toga slabijeg, a i imat će više slabijih A nego reg.

River ovisi kolko je pasivan. Ako neće blefati river s bustanim FD-ovima, onda nije dobar x/c. Jer će jače Ax handove betat uvijek, a slabije češće ne nego da. Treba primjetiti da ovdje ni nema puno bustanih drawova. Backdoor teško da ima, a FD s flopa možda ima 10-ak comba.

00

Re: Trips u 3b potu, weak kicker

Ako ima 90bb možemo pretpostavit daje fish. Problem je što nema HUDa tamo, vjerojatno nemaš readove na igraču, pa generalno se slažem sa svime što roba kaže.

00

Re: Trips u 3b potu, weak kicker

Da, je sam bio SB, doslovno 2min nakon sto sam sjeo na stol, bez HUDa/reada icega.
Slazem se roba, otf je bolje defitinvo check, nisam planirao ovdje hand unaprijed i to je mislim generalno najveca greska. thx na tipovima.

00