Tema: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Evo novog videa. Kao i uvijek, svi komentari su dobrodošli.

80

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Nažalost, sada opet vidim da fali zadnjih par minuta, očito program staje na 56.min., i ne može snimiti više.

Ono što sam na kraju rekao, tiče se 2 ruke, gdje  sam htio bolje objasniti što sam rekao.

Prvo je 48.min. i spot sa a8s, ne sviđa mi se 2 barell s ovim handom,jer u biti blokiramo spade floutove sa flopa koji foldaju turn, a to su svi  ax(od a2+),jer svi callaju preflop i flop, a njih možemo isfoldati sa 2 barellom, uz to 8 bloker nije toliko važan, iako blokira neke njegove middle handove  tipa koji callaju turn(78spade,68s,i108s), te j8s,q8 i k8 koji eventualno foldaju.  Iako na turnu imam gutshot, na boju koja je došla ne sviđa mi se 2 barell u tom spotu.

Te, 55.min i pretvaranje 77 u blef, ingame sam mislio da sam bbvsbn, zašto je to bitno, iz razloga što ne 3betam 78s u tom spotu,tako da na ga na riveru nemam u bluffing rangu, a moram imati neki blef za sve handove koje value betam(a realno možemo value betati KJ+(koji imamo sve kombo-e bfd-a),osim a10s,i AK, mislim da možemo  i još nešto pretvarati u blef, 77 je blizu bottom range-a u ovom spotu pa eto razloga zašto, iako imam par handove koji su bolji za to, tipa 24s,i 410s(koji bi teoretski bili uspješniji od 77), ali svejedno mislim da nam 77 blef donosi dosta para, a i želim kazniti rejz flopa sa 9x, tako da ću valuebetati thin i ubaciti i dosta blefova.

To je to, u videu do kraja, vas pozdravljam sve, sada kad sam naučio kako snimiti video da bude barem približno do kraja, možemo obraditi razne teme , review sessiona, nekog spota, itd., ili live igra. Također ako vas zanima recimo HU, javite, jer jako volim igrati HU, mislim da je najzabavnije.

Nadam se da vam se sviđa ovo što smo krenuli, ja mislim da je to super stvar, i trudit ću se biti što bolji. Nemojte zamjeriti neke stvari, jer sam tek u subotu u biti i snimio(na kraju neuspješno), svoj prvi video u životu. Puno toga ima što se događa, pa što razmišljaš u glavi,pa ti Hud šteka zbog programa, pa dođe neki drugi spot, zaboraviš što si rekao, pa se pokušavaš sjetiti, itd. Nije baš toliko jednostavno, jer nisam imao nikakvog iskustva. Stoga, u buduće se nadam da ću  biti bolji, bolje prezentirati thinking proces, objašnjvanje vama što gledam iz huda i kako to iskoristit protiv određenog igrača.

Problem je u biti što mi uzorak na igračima nije bio velik, jer sam radio novi database, pa sam se većinom oslanjao na svoje readove(npr.onaj shove s AJs), jer stvarno igram puno s tim ljudima, i dobro ih poznajem.

30

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

pohvala za video, imam samo jedno pitanje:
44min AJ hand- ja na tom boardu nemam rejzing range jer na znam kako da ga izbalansiram sa blefovima, reci mi s kojim hendovima tu blefaš, jer ocito je da je jedini value rejz koji imas tocno AJ. Jedino kaj mi pada na pamet je JJ.
Tesko je uc u diskusiju u videu kad netko odigra 55 min bez greške  smile

00

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

jurakc drago mi je da ti se video svidio.

U pravu si, nije potrebno imati rejzing range tamo(ako želimo zaštititi par+draw handove ne pretvarajući ih u blef), ali pošto sam držao A blokera, odlučio sam se za rejz, jer blokiram njegove blefove koji će uvijek 2 barelati, shodno tome, znajući da taj igrač ne 2 barela hand bez eq., vjerovao sam da je u tom slučaju barem kj, odnosno fd-e, a realno očekivao  kq+. Otvara utg od sc sa 67,78,89, ali otvara sve axs, pošto blokiram te handove, ne vidim kod tog igrača bluffing range, ali pošto je instant foldao ne znam što je imao.

Također taj spot se može izbalansirati s blufovima, ono što možeš raditi je pretvarati j10 u blef,odnosno qj, te kao što si sam rekao jj. Uz to poneki nfd, ali to se ne mora raditi, radiš to ako vjeruješ da igrač može foldati 2para+ do kraja(upravo zbog ove činjenice da je teško pronaći neki easy bluff)

00

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Kao sto je i jurakc rekao, tesko je ista pitati kad je vecina toga objasnjeno i sve ima smisla dok se gleda video kao da bi i mi to sve tak odigrali, al kad se krene session igrat kao da sve stvari zaboravimo big_smile GJ smile

20

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Imam pitanje, shvacam da je najprofitabilnije igrat na stranicama kao sto su Microgaming i iPoker, ali recimo u slucaju kad nemas dovoljno stolova kak to da nikad ne palis nijedan stol na PokerStarsu? Mislis da je veci value igrat 5 stolova Microgaming nego da tu i tam dodas taj 1-2 sa Starsa gdje sigurno se moze naci stol?

Jasan mi je problem niskog RB, a koji je drugi problem jer sam siguran da ima i "fun igraca" zadnje vrijeme sve vise, skripte ubiju taj aspekt pa nemres table selectat ili?

00

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Nisam pogledao video do kraja, prvih par minuta. Samo jedna digresija, mislim da je bolje smanjiti na 4 stola dok se snima video jer se bolje može govoriti i komentirati handove. Također mi se u tih par minuta 2 il 3 puta dogodilo da uopće ne znam o kojem handu pričaš.
Nadam se pogledati do kraja skoro pa dati komentar on topic.

20

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Ne igram sa HEMom nego s PT4 pa me cisto interesira, ovo su oni badgevi iz notecaddya jel?
Zbog cega su oni bolji od obicnih brojki ne kuzim, neznam jesam nes krivo skuzio vezano za njih.
ty

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Stormpay- nikad nisam igrao na starsu, inace ima dovoljno stolova na ove dvije mreže. Htio sam uplatit na stars, ali kad sam čuo da su ograničili note caddy odustao sam. Inače ne table selectam, otvorim stol ako tko dođe super,ako ne, sjednem za prvi slobodni stol.

Odlpokerplayer- slažem se, od sada ću numerirati stolove tako da ćete znati o kojem se stolu priča u ruci, te ću snimati i live play ali komentar će biti kasnije, da vas bolje vodim kroz tok misli i pauziram spot ako treba.

Puki- nisu od neke prevelike važnosti, ali kako se protivnik adjusta oni se mijenjaju, pregledni su,te ih je lako čitati i povezivati.

10

10

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

1.Ruka
na 5:40. QJo, board T97 9 8. Vs ovog protivnika kako si ga opisao, reg, od kojih ruku ocekujemo call na riveru ako si betovao cini mi se oko 85% pota za value a foldujemo na rejz. Jedino od 9x da nije full, over par da ima bila bi skroz drugacija akcija od pocetka ruke...?
Da li je vs njega bio bolji daleko manji bet ako kazes da on tu nikad ne rejzuje str8 a tesko da blefira?
I koliko bi onda u ovoj konkretno situaciji bio ipak dobar check call river?
2.ruka
QT 15:52 vs mehtane board 986 7 9
zasto bi fold na river rejz  koji je ispostavice se "jako agresivan, leveluje se, x/rejzuje..." svasta radi.
da li bi on ovako slowplayovao full, gde cekira flop i turn i onda x/rejzuje river. da li bi ipak zvao river rejz vs njega.ja bi:D
jel bolje uzevsi sve u obzir opet manji sizing na riveru pa oda i da rejzuje imamo bolje oddse za call vs njega
slicna je situacije kao prehodna ruka ali drugaciji tip igraca ako sam dobro razumeo.
3.ruka
A8 opet mehtana. dva para na turnu. zasto overbet turn kada tada dalje nastavlja samo skroz iskreno, bolje as played?
4.ruka
Q2 suited 23:50min vs mehtane naravno. zasto ne tu veci sizing nego 1/3pota, npr pot ili skoro pot kad on tu nastavlja, rejzuje sve zivo, Kclub, setove, dvopare, Ax..
5.ruka
AJs 28:30 jel moze tu cbet flop? da je on betovao river da li bi zvao? da li bi zvao i da je uradio x/rejz na riveru.
6.ruka
73suited, 40:21 3bet vs igraca koji masovno folda. zasto kad je vec zvao nastavljamo dalje na onakvom boardu ako kazes da ti ne veruje nista. koliki mu je fold na cbet u 3bet potu. ne vidim statse. jel bolje vs takvog x/fold flop
7.ruka
AJ 43:30, vs utg opena flopujemo str8. jel bolje tu x/rejz na takvom flopu. utg range bi trebalo je pogodio dobar deo flopa sa kojim bi nastavio dalje
8.ruka 43:30 vs mehtane big_smile
QJsuited
pored svega sto si naveo zar nije bolje tu ipak samo call. as played ako je zvao cbet na flopu, turn nije nista promenio. jel bolje onda x/fold turn jer ako je zvao onaj flop zvace i turn.  ne znam kakve su igre na tim limitima ali koliko je dobro raditi cold 4bet vs ovakvog tipa igraca i nastaviti barelovati
9.ruka
A3 47:12min, zasto je ono easy call turn vs mehtane.
10.ruka
K5suited flop flush 49:23, villan opet mehtana haha
-ako mozes napravi poredjenje te ruke sa onom gore navedenom vs njega sa QT 15min
11.ruka 53:50
AK nisam bas najbolje razumeo objasnjenje ruke od 50:56pocinje da ne citiram sada. od cega dobijamo value betom vs njega u onako opisanoj situaciji

nakon svega vidjenog vs mehtane ona ruka gde si foldovao Q je meni call big_smile

u svakom slucaju hvala na trudu za video

edit: da li menjas alias na microgamingu jer sigurno znas da moze da se promeni nakon1k odigranih ruku. ako ne, zasto ne?

Zadnji popravljao k_paks (19-01-2017 20:07:42)

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
00

11

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Odgledao do kraja i malo mi je bilo teže pratit igru na šest stolova i hrpom statistike na svakom stolu. Šta se tiće odigranih ruku sve mi je ok odigrano jedino me zbunjuje sizing tvojih cbetova mislim i da si napomenuo u videu da ti je standard  1/3 pota.
Primjer 15 min. - KK vs bb betaš 1/3 na Th2hQ boardu.
Zanima me dali bi to radio na NL10/25 ili ipak za manje limite preporučaš veće betove...

00

12

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

K-Paks,
1. Check call je po meni najgora opcija, odlučio sam se za ovaj sajzing zato jer bi full betao ovim sajzingom, a imam svaki full u rangu(jer imam checking range na ovom flopu), tako da sam u pravilu dobro zaštićen protiv rejza. Najbolji sajzing je po meni mali overbet. Ako bi betao manjim sajzom, em nemam fold eq.,(ako bi pretvarao Axs u blef), em se moram balansirati pa da full betam tim sajzingom.

2. Svaki full bi odigrao upravo tako kako je odigrao taj hand, ja sam check/behindao flop, tako da on turn jedino što može je callati, te ja sam rekao da se nadam da me neće rejzati, ali to ne znači da bi foldao protiv njega, jer mislim da je on itekako sposoban pretvoriti i 9x u blef(a ja pošto nemam full u rangu moram braniti skalu). Također mi se ne sviđa manji sajzing na riveru(uz to 55 je uvijek u njegovom rangu).

3. Rekao sam da možemo overbetati, praktički samo zato jer je capped, a na dosta turnova ne možemo valuebetati, a mojih 910s je najveći pobjednik tog spota.

4. Zato što mi je standard betati 1/3p u tom spotu(te neželim mijenjati range jer ovom mom handu sad odgovoara da beta jako), i ne rejza baš sve, set ni nema u rangu jer 3beta 77+, a 79 koliko znam ne rejza(možda čak ni jedan dvopar), uz to dosta  kxs 3beta preflop. Na turnu  imamo super spot, jer smo gotovo uvijek flush over flush kako je ruka odigrana.

5. Može cbet flopa, callao bi river u svakom slučaju(po mom iskustvu ne slowplajaju dovoljno u tom spotu, ne chekiraju iza 44 na turnu,a 99 ne staba često flop.

6. cbetam 100% ranga, jednostavno zato.

7. Ne želim c/r AJ na tom flopu, jer želim protectat pair+draw handove. Isto tako nebi ni c/r turn bez tog blokera, i protiv drugog igrača.

8. Preflop je najbolje cold4bet, call po meni ne dolazi u obzir. Cbet calla sa svim 78s,67s.,56s.,k10s, 3bfd su dolje, samo da to folda na turnu ja sam zadovoljan(a ako chekiram nazad, ti handovi će u pravilu blefat river a ja nemogu callati). A uz to stavi sebe da imaš A10s ili AJs, svejedno nije lagan call, a ja ću imati AK,i s tim blokerima imam super 2 barel, te ću realizirati eq(nadkupiti 1010 ili 9x,i reversati ga ako A hita,a calla aj i a10)

9. Handovi koji stabaju turn za value su setovi i 5x, uz to ima jako puno floutova, koje bi trebao stabati, ima sve kombo-e  a10, aj i aq s a u srcu, sigurno ih staba na turnu, chekirao je goli aq, jer ima "showdown valuea", a što će sa 78s 89s,910s,10js,qjs, Handovi bez ikakovog sv-a. Callamo svaki par na turnu.

10. Ovdje rejzam jer ima jaki betting range op u ovom spotu, a ja imam veliki bluffing range, ako želim raditi pritisak odma na flopu, onda je ovo najbolje.

11.U  biti takav tip igrača nas nikad ne kažnjava što radimo to što radimo, a value dobivam od ax.

Hvala tebi na postavljenim pitanjima, sad je 6 ujutro, nakon 10 sati grinda, pa ako sam što izostavio, ili šturo objasnio sorry.

Ne mijenjam alias jer volim svoj alias.

10

13

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Krpa, ovisi samo o tebi, kakav range želiš imati, i što sve želiš betati. Lakše je explojtati nekog na nl10 sa ovim sajzingom nego nekog na nl100. Ali zajedničko je da će biti u situacijama, i sa handovima kojima nisu komotni, ne znajući što još sve moraju braniti dalje.

Ja bi ti preporučio da radiš ono oko čega se ti najkomotnije i najbolje osjećaš, ako je to polarizirani range sa većim sajzom onda ok.

00

14

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

2:08 QTo - ne svidja mi se call ovdje. Unknown najčešće kad pot igra je jak i nastavlja često na turnu. Vjerojatno bi počeo callati da imam backdoor.

4:00 AA - Nisam siguran koji bi najbolji play ovdje bio (vjerojatno call), al 4bet do 72 mi je nekak najgora opcija. Pokazuješ mu da si commitan, a i tako nećeš odigrati za blef. Da je fish, ok, al ovo je neki shortstacker koji kolko se sjećam, puno folda na agresiju pa je to još jedan razlog zašto ga nebi 4betao.

6:30 44 - Ovo bi bio spot gdje možemo overbetati. Mislim da s 44 nemaš showdown value, odnosno, nećeš doći do showdowna, ako je slabiji jer će betati. Neznam kakav je ovo igrač i koje handove bi chekirao flop, ali protiv većine bi tu trebali overbetati i za blef i za value (naravno, ako znaš da ti lik previše folda na overbet u tom spotu, onda ćemo ga exploitati s befovima, a value betati normano).

nastavit će se...

00

15

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Hvala na odgovorima.

1.ruka
Opet mi ovde nije najjasnije zasto toliko betujemo u konkretnoj situaciji. Ok to sve stoji, ti mozes imati full tu ali sta slabije od nase ruke on tu ima pa da zove vs tog sizinga?
Da li prilagodjavamo sizing protivniku njegovim statsima, situaciji ili se drzimo naseg standard range sizinga da se tako izrazim?
Zasto overbet ako i daleko manji sizing "radi posao" a on ce odigrati maximalno iskreno tada. On ako nema jaku ruku on ce foldovati tu.
Koliko mi zelimo da on tu folduje ili...
Sta mislis o recimo betu od 5-15$ tu, pot je bio oko 50ak $ ako se dobro secam. Jel gledamo da mu izvucemo max $$ u konkretnoj situaciji gde bi mozda zvao sa slabijim, str8 ionako splitujemo ako zove, ako rejzuje opet je laksi fold a i eventualni call?

Ono za alias sam pitao jer na tim limitima nema nesto puno igraca a menjanjem aliasa protivnici gube nase statse, readove itd... A vidim da malo igraca to ipak radi.

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
00

16

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Stavi si u odnos handove koje misliš da calla taj mali bet i koji callaju njegov sizeing. Ovdje čak nije ni pitanje balansa da betamo toliko već zato jer većina ruku koje će callati 15$ callaju i 45$.

Osim A9s, nema slabijih handova koji nas mogu callati, a to možda i calla veliki bet. QJ ima samo 2 komba, i to vjerojatno beta na flopu. A najvjerojatniji handovi koji ima su JTs, J9s, AJs koji callaju veliki bet.

Ovu grešku često rade igrači na našem coachingu. Žele više callova s malim betom, a neznaju kolko handova više ih calla s tim malim betom. Nije tu dosta da nas calla par handova više. Ti si htio betat 3x manje, što u prijevodu znači da te mora callati 3x više slabijih handova da dobiješ isti value (ugrubo rečeno jer ipak nije tako pošto ćemo više izgubiti od jačih handova, ali je vrlo blizu).

00

17

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

roba59 napisao:

Stavi si u odnos handove koje misliš da calla taj mali bet i koji callaju njegov sizeing. Ovdje čak nije ni pitanje balansa da betamo toliko već zato jer većina ruku koje će callati 15$ callaju i 45$.

Osim A9s, nema slabijih handova koji nas mogu callati, a to možda i calla veliki bet. QJ ima samo 2 komba, i to vjerojatno beta na flopu. A najvjerojatniji handovi koji ima su JTs, J9s, AJs koji callaju veliki bet.

Ovu grešku često rade igrači na našem coachingu. Žele više callova s malim betom, a neznaju kolko handova više ih calla s tim malim betom. Nije tu dosta da nas calla par handova više. Ti si htio betat 3x manje, što u prijevodu znači da te mora callati 3x više slabijih handova da dobiješ isti value (ugrubo rečeno jer ipak nije tako pošto ćemo više izgubiti od jačih handova, ali je vrlo blizu).

ok, hvala. sada je mnogo jasnije

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
00

18

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Odlično objašnjenje Roba.

Što se tiče 44 handa, slažem se da je overbet odličan.

00

19

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

8:33 53s - ovo bi donkao. Većinom ćeš dobiti x-back u multiway potu, a iako imamo combo draw, nekak mi se na ovom boardu ne svidja x/r.

15:00 72s - Zašto si smanjio bet kad blefaš? Da si imao recimo JJ sigurno bi betao preko 40.  Bet je ovdje uvijek OK kad imaš equity. A pogotovo kad si betao 1/3 na flopu pa te calla s širim range-om. A ako pak ne folda puno na turnu, onda ćeš moći river blefati jer će imati puno weak handova (jedino ako na riveru voli s njima bluff catchati, onda bi odustao).

00

20

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Roba,

1.- ne sviđa mi se donk, ne donkam često, ali kad donkam, to radim iz razloga jer je, ili određena karta dobra za moj range, ili pusham eq.u nekom spotu. Ne želim donkati na board na kojem je jedini jaki hand koji imam 22, te board koji je odličan za bn. On bi ovdje trebao često cbetati(ako ne i uvijek), jer ima 2 weak ranga, kojima je zajedničko da oboje imaju samo 22, kao jedini zaista jaki hand(a2 nije hand koji će na 3 street agression gotovo ikada biti dobar,te ne možeš igrati komotno igrati za stack). Bn ovdje treba biti agresivan, stoga mi se c/r više sviđa, opet repam samo 22, ali isto tako žešće napadam širok range, em isfoldam blufove, em mogu isfoldati eventualno neke srednje value ruke, koje donk mogu puno lakše callati.

2.- U pravu si, pogriješio sam sa sajzingom, moj sajzing bi trebao biti sa svim  handovima oko 40$, te imam manje od pot shove na riveru. Protiv tog lika mi se nije svidio 3 barell, ali slažem se s tobom da je uvijek ok betati turn(posebno ako igrač ne c/r agresivno, onda je zaista uvijek bet). River jednostavno ovisi o tome, što calla na turnu, te što mi folda od toga na riveru. Vjerujem da mi na turnu calla tipa 1010,odnosno j10+, a ti handovi zovu da bluffcatchaju river. Uz povijest koju imamo, rekao sam da odustajem na riveru s tim handom ako call turn. Ono što sam isfoldao bili su manji pp-ovi, te floutovi sa srcima, i sa handom koji sam imao je i to super stvar. Iskreno na riveru me taj igrač vjerojatno calla već sa kj(1010 i j10 je instant call), dok je kj vjerujem najgori hand. Tako da nažalost nemam fe na riveru.

Zadnji popravljao MelloB (23-01-2017 06:18:02)

00

21

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

1 - U multiway potu kad si protiv dva range-a nikad ne pushash equity. Uvijek je to negdje blizu. I regovi neće često cbetati pa će često svi chekirati na flopu što ti s nekim handovima ne odgovara. A i u multiway potovima često ćeš trebati protection jer si često protiv 4 overkarti (naravno, ne na ovom boardu). Tako da je donk u multiway potu dobar pošto možeš to lijepo izbalansirati s handovima s kojim  ne možeš x/c (rupe, backdori) i s jakim handovima s kojima ne želiš da se odchekira flop.

10

22

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Roba, govorio sam općenito o tome kad donkam, nisam mislio konkretno na ovu situaciju. Ali opet, idemo ovako npr. Utg open,sb call,ja call na bb. F:775(886,itd.), 2b.,imam recimo draw nije bitno, imam najviše 7x(ili 8x) u rangu od svih, moj range je najviše nuts heavy, te definitivno pusham eq protiv 2 ranga. To je po meni dobar spot za donk, jer repam široku paletu tripsa, mogu donkat i full ovdje, mogu imati samo donking i folding range ako želim. Uopće nije bitno.

Nije mi se sviđala ideja donka na onom boardu samo zato jer mi je jedini value hand 22, pa ako želim biti polariziran toliko- biti ću c/r-om koji full radi pritisak na tp handove. Pošto je jedini jaki hand koji imam 22, ne želim raditi donking range na tom jedinom handu(3komboa), jer onda samo izračunaj koliko nam je omjer value to bluff u tom spotu, ako to radiš sa "rupama,backdorima", protivnik može profitabilno rejzati naš donk sa doslovno svime i što ćeš(možda 3betat sa backdorima,rupama,ili weak fd-ima?)

Zadnji popravljao MelloB (25-01-2017 05:32:56)

00

23

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Ja tebi isto to mogu reći i za x/r. Imat ćeš sigurno previše blefova.

00

24

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Ima igrača koji će tu samo c/r 22,i nijedan hand više. To što ću ja c/r ovisi o protivniku, protiv nekog neću c/r niti jedan bluff u ovom spotu, a protiv nekog ću c/r svaki bluff, tako da mislim da ću svojom polariziranom strategijom biti prilično dobro balansiran. Jer nijedan reg ne može znati u ovom spotu koliko imam blufova, u hudu vidi c/r npr. 10%. Što on zna koliko je to radim(te s čime radim) na ovom boardu, kad on beta u 2 igrača.

Tako da ne možeš reći da imam sigurno previše blefova u tom spotu, jer ne znaš moju strategiju toliko detaljno u tom spotu, ne možeš čak ni pretpostavljati. Isto tako ti možeš reći možda ću ja donkati onda samo za value, protivnik isto ne može znati (problem je što ako ima nc statse vidi koliko i što donkaš, te ima uzorak da pretpostavi što radiš - a na ovom flopu gradiš donking range oko 22, na 3 komboa, a donkom ne stavljaš pritisak i ne dovodiš ga u tako težak spot kao što to radiš c/r).

Ja znam da je taj tvoj donk exploj.naravi, ali isto tako može se lako kounterirati, i u odvratnom spotu si. Dok c/r praktički jedino što može je callati, zbog polariziranosti mog poteza. Te se može napraviti optimalni ratio value to bluff protiv svakog igrača.

Zadnji popravljao MelloB (25-01-2017 19:14:15)

00

25

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

MelloB napisao:

To što ću ja c/r ovisi o protivniku, protiv nekog neću c/r niti jedan bluff u ovom spotu, a protiv nekog ću c/r svaki bluff, tako da mislim da ću svojom polariziranom strategijom biti prilično dobro balansiran.

To isto mogu i ja s donkom.

Ok, board je loš za nas tu, to se slažem, ali ja donka mogu šire. A2 i AJ za value.

I jednu stvar zaboravljaš - da BTN ima igrača koji još nije odreagirao, tako da imam i tu neku protekciju. A i večina igrača overfolda vs donk u MW i super rijetko rejzaju tak da sam siguran da me ne exploitaju.

00