Tema: kako napredovati po levelima

Evo ja sam igrao SNGoove do sad i sad sam uzeo pauzu od njih, neda mi se vise i krenuo sam u druge vode. Cash Game i multitable.

Pitanje je vezano za cash game:
Krenuo sam od 0.02/0.05 pa kako sada krenut dalje, pratim ja koliko zaradim na checkbets pa me zanima koliko trebam zaradit da se maknem dalje. Inace imam ja love, ali ono idem postepeno da naucim igru do kraja po svim levelima i da srertnem sve vrste igraca.

Znaci zanima me koliko moram zaradit na tom levelu da krenem dalje. I na koji level da idem sljedeci?
Te na pokertrackeru ima neki onaj mjeritelj BBova, gdje da to vidim i koliko mi bi trebao biti da se moze reci da sam ovaj level osvojio?

00

Re: kako napredovati po levelima

Moraš zaradit dovoljno da imaš dobar bankroll za slijedeći level (30-50 buyina). Nemoj nikad preskakat levele. Znači nakon 0.02/0.05 ideš na 0.05/0.10.

00

Re: kako napredovati po levelima

Ako imaš love, moj ti je savjet da ne igraš niže od NL10.

00

Re: kako napredovati po levelima

Evo ti moj slučaj: krenuo sam sa 0.1/0.2 pa se popeo  do NL25, a sve to u mjesec dana !!!
KAj se dogodilo ?
Bankroll mi je pal na minimun... sad
Zato ti preporučam da ideš polako, ali ako imaš love počni sa onim kaj ti je rekao salemetal NL10, na skroz malim limita imaš puno bad beatova i nepredvidivih poteza ribica.... barem kaj se tiče pokerstarsa
pozz

:lolLestor77:lol
00

Re: kako napredovati po levelima

Ok krceem onda na ml10, znaci trebam zaraditi 500 dollara da krenem na sledeci nivo? 50 x 10 = 500?

00

6

Re: kako napredovati po levelima

Ako kreces odmah sa NL10, moras vec sad imat izmedju $300 i $500
Za NL25 moras imat $750 - $1250

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: kako napredovati po levelima

a dobro imam novce samo ja sam ih skupio na sng. Pa sad negbi ja odmah skocio na 25nl ili vise kad sam nov u ovome.
Evo upravo sam zavrsio prvu sezonu na 10nl i zarada je pala, ali ima tu riba jos vecih nego na 5nl, ovdje ima onih kockara koji svako malo udju all in.

00