Tema: Pitanje za profesionalne igrace

Pozdrav,

Evo htio bi ovim putem postaviti upit za naše profesionalne igrace tu sa foruma koje me vec neko vrijeme zanima.

Dakle,dali ste se vi ikada zapitali da li ce poker doci do te razine da se vise nece moci zaradivati odnosno zivjeti od njega,
dali cemo doci do te faze da ce svi igraci postati toliko dobri da ce jednostavno postotak fisheva na sajtovima biti toliko mali da nece
biti profitabilno igrati poker?

Znanje i skill igre igraca raste proporcionalno sa limitima, dakle dali je uopce moguce da dode do toga da igraci budu toliko dobri da jednostavno vise nema prometa na sajtovima,jer svakome tko igra u interesu je imati fisheva na sajtu, e sada dali ce uvijek biti ribica u vodi
ili ce morski psi prevladavati?

Hvala na odgovoru

00

2

Re: Pitanje za profesionalne igrace

Ukratko, ne.

Kao i u svakom poslu, igri ili sportu, uvijek postoje oni koji su bolji i oni koji su lošiji. To se nikad neće promijeniti. Jedino što se u pokeru promijenilo je da treba više raditi da budeš u vrhu a to je, zapravo, dobra stvar.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Pitanje za profesionalne igrace

Slažem se.

Svakih par godina se slična tema otvori gdje netko pita dal će uskoro poker biti unbeatable. I uvijek je beatable, samo je malo teže, odnosno treba više truda da bi se uspjelo.

Evo i poznati 2+2 tread: No money in poker economy, everyone is solid , što je čak postala pošalica između pokeraša.

00

Re: Pitanje za profesionalne igrace

Ja bih rekao da će online poker bit dead za 5-7 godina, kako će bit sve lakše napravit dobrog bota, a live vjerojatno nikad.

00

Re: Pitanje za profesionalne igrace

niveaformen napisao:

Ja bih rekao da će online poker bit dead za 5-7 godina, kako će bit sve lakše napravit dobrog bota, a live vjerojatno nikad.

I sad ima winning botova, i stranica koje ih dopustaju..

00

Re: Pitanje za profesionalne igrace

Potpisujem Robu i Gmika. Od kad sam usao u poker prije 3-4 godine svake godine se prica da nije beatable, da je sve teze , a zapravo se vec par godina nista nije promijenilo osim sto stranice smanjuju RB i promocije, ali ne vidim bas da i mogu stranice jos puuuno nize od ovog sto daju.

Desio se poker boom kad je bilo kolko svi pricaju prelaagano zaradit, ubrzo nakon toga su svi poceli malo vise ucit o pokeru jer su vidjeli da se moze zaraditi ali to je to, meni cak sad izgleda do NL10-25 vise fishy nego prije god-2

Zadnji popravljao Stormpay (02-02-2017 15:47:17)

00