Tema: VIDEO: Leakfinder Review - GreeenMan420 NL200 by gmiko & MelloB

PokerPro članovi Gmiko i MelloB kometiraju igru GreenMan420 koji igra na Coral Pokeru.

40

Re: VIDEO: Leakfinder Review - GreeenMan420 NL200 by gmiko & MelloB

16:00 K8o
@MelloB
Zašto bi balansirali beting range na riveru, ako kažeš da igrač nije dobar?

25:00 55
Šta mi tu repamo kad betamo river, a nismo betali turn?

00

Re: VIDEO: Leakfinder Review - GreeenMan420 NL200 by gmiko & MelloB

Roba,

-Ne moramo protiv njega biti balansirani, konkretno u ovom slučaju bi betao river jer mislim da taj igrač nije u stanju bluff  rejzati, te smo gotovo uvijek dobri, a i ne želim free pokazivati hand.

-Što se tiče repanja, možemo repati aq, jer aq uvijek calla c/rf, a ne moramo uvijek stabati turn. Imati ću neke 8x handove u rangu koji chekiraju nazad turn također,pa nakon 2 checka value betaju river,uz to mogu i slowplajati ponekad,npr. 88,a pogotovo 66(recimo ovo je bas spot gdje volim napravit taj check back nutsa). Cijeli range na riveru ovdje betam 1/3 poslije ovakve akcije.

00

4

Re: VIDEO: Leakfinder Review - GreeenMan420 NL200 by gmiko & MelloB

5:30 na ovom turnu imam u biti check range protiv regova i unknowna, pa imam X/C turn ili bet river ako dobijem X back

16:00 K8 se slazem s gmikom da nije velika razlika izmedju beta i X backa na riveru, pa sam izabrao pasivniji play

56min u ovom spotu nikad ne shoveam 10+, nego ih callam, pa sam zato i callao ove 77, ali evo nakon videa i vasih zakljucaka cu promjenit i taj segment u igri

I Mello, spomenuo si u jednom djelu videao da igrac btt89 ima SB 3bet vs BTN 4 ili 5, ja sam si importao jos ruku sa ipokera i na velikom sampleu ima 3bt 22 vs BTN, pa ne znam jesi ti nes krivo vidio dok si komentirao video...

u svakom slucaju hvala na trudu decki, i potrudit cu se sljedecih dana snimit nekoliko sessiona (ne obecajem smile) i objavit onaj u kojem sam igrao najlosije po nekom svom osjecaju, pa cu vidjet s Robom kakva je situacija sa drugim ljudima i salju li videe, pa ako vam ne bude guzva, uploadam jos jedan.

Hvala

10

5

Re: VIDEO: Leakfinder Review - GreeenMan420 NL200 by gmiko & MelloB

roba59 napisao:

16:00 K8o
25:00 55
Šta mi tu repamo kad betamo river, a nismo betali turn?

Ovo smo Roba i ja danas raspravili. Zaključak je da ipak možemo nešto repat (FD s 8x, neki FD možda s Ax, A8, 99-JJ, AQ), ali da s 55 ipak nije nužno blefat jer imamo SDV protiv većine protivnika - protivnici neće XR samo s 6x gutterima nego i s random handovima poput ovoga i neće uvijek blefat river. Blef postaje bolji ako znamo da protivnik često beta river pa možemo pretpostavit da će checkirat river samo sa SDV i često/uvijek stabat air pa nam 55 u tom slučaju nema SDV.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: VIDEO: Leakfinder Review - GreeenMan420 NL200 by gmiko & MelloB

Bajko, hvala tebi na videu.

Što se tiče Btt89, ništa nisam krivo rekao, imao mi je 3bet 5 sbvsbn, te također užasno tight bb 3bet. Vjerojatno je stvar uzorka, nema što drugo biti.

Ako budeš htio poslati još koji video, ne moraš nužno poslati gdje si po svom osjećaju igrao najlošije, nego onaj gdje tipa imaš pitanje, gdje si bio u situacijama koje ti nisu bile ugodne, i koje su te stavile u probleme, na to sam mislio. I još sam ti htio reći da puno  toga ovisi o stilu igru, tako i npr. spot s k8, konkretno nije velika razlika u EV-u samog beta rivera s tim handom, ali može imati utjecaj u drugim stvarima, pa te protivnik može lakše blufcatchati. Zato ja inače ne volim davati free sd. Ali nije ovo ništa toliko bitno. Ljudi mogu kupiti ruke, imaju nc, mogu skupit podatke na ovaj ili onaj način, u malte ne svakom spotu, tako da je najbolje mixati igru.

00

Re: VIDEO: Leakfinder Review - GreeenMan420 NL200 by gmiko & MelloB

Gmiko,slažem se. Ali ako protivnik beta river s bottom ranga, onda nam 55 nema sdv. Sve ovisi o tome kakav je protivnik. Dakle, o našoj pretpostavci, i info-ima koje imamo trebamo zaključiti da li imamo ili nemamo sdv. Sad nemogu se složiti da protiv većine protivnika imamo sdv, nakon ovakve akcije, ja bi zaključio da baš često nemamo.(jer vidiš da je c/r q3, dakle ako c/r takve random handove, na riveru će doći sa masom zraka,npr.j7,j3,k3 itd.,a nakon što smo mi pokazali slabost, mislim da igrač koji c/r handove tipa q3 - će prije betati river sa silnim zrakom nego ga chekirati znajući da nikad neće dobit pot).

Zadnji popravljao MelloB (04-02-2017 23:04:56)

00

Re: VIDEO: Leakfinder Review - GreeenMan420 NL200 by gmiko & MelloB

Odlican video jaku dobro objasnjenje AT na TTx kako igrati i one QQ su mi se dopale  big_smile Svaka cast.Imam 1 pitanje ?
Mello rekao si(1h20min) da volis 3b shortstackera puno malim sizingom, koji sizing koristis?

00

Re: VIDEO: Leakfinder Review - GreeenMan420 NL200 by gmiko & MelloB

Shorstackeri su shortstackeri zato jer ne znaju igrati postflop, tako da ih možeš 3betati od 2.2 - 2.5. oop.  Sasvim dovoljno, jer ako zguraju protiv tog sajzinga tebi super, ako foldaju opet dobro, ako callaju više će griješiti nego ti tako da u svakoj situaciji je super

10