Tema: HoldemManager2 problem sa hud-om

Pozdrav svima, evo novi sam na forumu i trebam za početak malu (veliku) pomoć.  smile

Nakon pogledanog jednog vašeg videa počeo sam koristiti HoldemManager2 ali ne radi kako treba, ubacio sam oko 4000 handova i taman naučio kako se služiti HUD-om i značenje "statistike", a onda sam skužio da za istog igrača na jednom stolu je jedna statistika, a na drugom stolu za istog tog igrača druga statistika. Probao sam svašta, izgubio sate tražeći kako da riješim stvar ali vjerovatno u dovoljnom neznanju engleskog nešto propustio.

Molim Vas ljudi pomozite

00

Re: HoldemManager2 problem sa hud-om

Stavi neki screenshot, ovako na slijepo ti ne možemo pomoći.

00

Re: HoldemManager2 problem sa hud-om

Evo, igrač studentmtk na gornjem stolu gore desno i na donjem stolu skroz desno imaju različitu statistiku i naravno nemogu se pouzdat u to

00

Re: HoldemManager2 problem sa hud-om

Zaboravio si screenshot

00

Re: HoldemManager2 problem sa hud-om

Nemože nikako da učita jebenu sliku, šaljem ti na email da pogledaš

00

Re: HoldemManager2 problem sa hud-om

evo

00

Re: HoldemManager2 problem sa hud-om

Evo slike:

https://s13.postimg.org/izy9vif5z/Clipboard01.jpg

Igraš na bwinu na kojem su anonimni stolovi. Hem skuplja ruke za sve igrače pod nickovima player1, player2, itd. Možeš primjetiti da igrač skroz lijevo na gornjem stolu ima identične statse ko igrač gore desno na donjem stolu.

00

Re: HoldemManager2 problem sa hud-om

da to sam primjetio...znači tu se nema šta za napraviti

00

Re: HoldemManager2 problem sa hud-om

Ne. Mozes promjeniti sajt.

00

Re: HoldemManager2 problem sa hud-om

Igram na pokerstarsu i mislim da tamo radi hud, nisam još stigao provjeriti. Ali bwin mi je bolji u zadnje vrijeme zbog hrpe promocija, a i tu igram već 5-6 godina, a i da ne govorim da ima hrpa fisheva

00