Tema: Levelanje vs player poola

Par zanimljivih spotova...kak na bwinu ne radi HUD tj radi samo za trenutni session imam generalne pretpostavke na ponekim regovima tipa station, pasivan itd.

1. hand
https://www.weaktight.com/h/58b92f63d39043ad478b479b

Neznam previse o villianu, iz videnog nije fish a nije mi stalni regular. CC SB vs BTN ? Neznam uopce na koji range bi ga stavio al svakako jaci nego da me 3beta. Znaci pocketi 22-88, A9-AJs, ATo-AQo i offssuit broadway-i i poneki jaci suited connectori. Makar mislim da bi vecinu tog trebao 3betat. Ne svida mi se flop cbet: 50% je sasvim dovoljno, kad calla flop mislim da nema smisla nastavit betat ukoliko sam ga stavio na ovaj range. Ono sto me najvise zanima je river i to zbog njegovog sizinga. Znaci ovo je jako polariziran sizing medutim gledajuci kasnije on tu nema blefove pa me zanima dal tu 100% samo callate? Sto placa raise, samo AJ?

2. hand
https://www.weaktight.com/h/58b92f9dd390432c578b45e3

Obicno ovo ne flatam na SB al limper je bio mega fish pa neznam jel to oke? CO je tight reg. Posto je fish u sendvicu ne svida mi se donk, vise mi se svida X/C...al opet s druge strane znam da ce taj reg dosta Xbackat. As played imam super oddove a znam da sam rijetko rijetko dobar

3.hand
https://www.weaktight.com/h/58b92f8ed39043ad478b47b9

Vs tight reg. Flop je standard, na turnu je doso set KK, mislim da on baca QQ JJ pa nema smisla betat..ATs, AJs mislim da flata preflop, AQo, AQs  mislim da cbeta flop. River vs taj 1/2 sizing obicno ovako jak hand raisam al protiv njega fkt ne vidim smisao tj. s cime ce me platit, eventualno AQ.

4. hand
https://www.weaktight.com/h/58b92f91d39043011d8b4579

Losiji reg. Nedostatkom 6max akcije odigram full ring. Ogromna greska preflop. Medutim mislim da sam postflop oke odigrao ( osim turn sizinga koji je trebao bit veci ) samo nisam znao da je tolki station. Zanima me kakav note stavit ovakvom tipu igraca, jer on ocito NISTA ne folda na ovom runnoutu?

Zasto sam post nazvao levelanje? Imam osjecaj da sam u nekim spotovima preagro tj. da ljude previse 'skidam' s handova a overall agresion mi je manji oko 2 sto znaci da nisam preagro. S druge strane kad se ja nadem na suprotnoj strani i callam agresora u istim/slicnim spotovima jako cesto sam los. Player poll je stvarno pasivan, ima par dobrih regova ostalo je uzas i trebala bi se moc printat lova al ja neznam kako da ih exploitam..GTO protiv njih nis ne vrijedi, recimo ovaj 3. hand imam prejebene oddove a znam da sam 100% los protiv njega.

00

2

Re: Levelanje vs player poola

1. hand K9o (i ispravljen link https://www.weaktight.com/h/58b92f63d39043ad478b479b): Da, super polariziran mu je range na riveru s tak velikim betom i ne možemo rejzati. 9x kojim je došao do rivera može biti jedino A9 i J9, može imat i 33 i to su sve handovi koji su puno češće u calling rangeu, za razliku od AJ koji je više u 3bet rangeu. Da je manji bet, onda happily rejzamo vs likely Ax handa.

"CC SB vs BTN ? Neznam uopce na koji range bi ga stavio al svakako jaci nego da me 3beta." - Valjda obrnuto.

2. hand AJo: Preflop flat s tim handom protiv 4x sizinga sa SB ne vjerujem da možeš odigrati profitabilno. Iso raiser ima jači range nego da je bio samo RFI, ne zatvaraš akciju, i BB i limper još uvijek mogu 3betati i u najboljem slučaju ćeš igrati 3 ili 4way pot OOP sa offsuit handom, a platio si 3.5bb za tu privilegiju. Postflop ovisi o fishu kako igramo flop. Kažeš: "Posto je fish u sendvicu ne svida mi se donk, vise mi se svida X/C" - meni se baš zbog toga sviđa donk. Što ćeš, check raiseat rega i izbacit fisha ili igrat check call i nadat se da fish nastavi 3way, dok će reg cbetati samo value? Ako je aggro fish koji donka dosta, onda je već check bolji. Ok je odigrano do rivera, tamo bi mogao naći fold jer ne očekujemo da slabiji hand od našeg ovako value beta a blefova očito nema.

3. hand A8s: Ako je villain toliko tight zašto callamo preflop? Ne vidim puno razloga za checkback turna osim za balans tipa protiv dobrog agresivnog rega koji ce BXB blefove i thin value s pristojnom frekvencijom. Da cbeta AQ je isto samo pretpostavka. Trebao bi imat i slabije Axs handove tu, ali opet, ako nema, ne možemo callati preflop. S MP-a ovo svakako nije call, osim ako radiš exploit vs preširokog 3bet rangea, a protiv tight igrača trebamo foldat još i više. River ne možemo raiseati i kažeš da inače bi da nije tight, ali kako bi se našao u ovom spotu s tim handom?

4. hand A3o: Osim što je obv fold preflop, ok je odigrano. Note? XR B B šire za value i ne ga blefat.

Zadnji popravljao gmiko (03-03-2017 13:14:02)

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Levelanje vs player poola

1. Hand mislio sam rec da uzi i CAPani a ne jaci smile u tom trenutku nisam mislio da moze imat J9 i A9 al 33 definitivno ima
2. Hand a i mislio sam da je preflop fold hmm river je da..easy fold zapravo..al u igri to jako tesko foldam  hmm
3. Hand posto je tak tight kaj callas preflop? Suitane broadwaye i 88-QQ? Callao sam jer mislim da ga mogu out playat... nisam skuzio pitanje al drugacije bi odigrao protiv drugog tipa igraca..dosta igraca cbeta taj flop pa bi callao do kraja ili bet vs miss na kasnijim stretovima.
4. Da..nezz sta mi je bilo da sam to callao pre hmm tnx za note..napiso sam da je station

00

Re: Levelanje vs player poola

murtazg napisao:

Callao sam jer mislim da ga mogu out playat...

Kako? To bi trebao znati prije nego uopće callaš... Najbanalniji prijmer recimo bi bio da puno cbeta i onda često x/f turn kad nema ništa. Ili bilo koji drugi leak koji ima, a na koji se možemo osloniti kad ne flopamo ništa.
Pošto si rekao da su sve handovi s anonimnih stolova, mislim da nemaš tu informaciju. Ne možeš callati da ga outplayaš, a ni neznaš kako.
A preflop mu imaš najjednostavniji exploit - foldaš mu više jer premalo 3beta.

00

5

Re: Levelanje vs player poola

Samo da se nadovežem na taj A8s. Protiv nekog GTO 5% balansiranog 3beta vs UTG/MP: A9s-A2s, KTs, QTs, QJs-65s, 99-22 su oko 0 EV. Znači call su samo da nas protivnik ne počne exploitati. Average villain na tim limitima 3beta oko 3, max 4%. Kažeš da je ovaj tight, znači valjda je tu negdje ili tighter. Svi ti handovi tada postaju -EV ako nemaš dobar read kako villain igra i plan kako ga exploitati.

Zadnji popravljao gmiko (04-03-2017 17:06:57)

Prijavi se na PokerPro Coaching
00