Tema: VIDEO: Leakfinder by roba, Mello & gmiko - Sheed NL100

PokerPro članovi Gmiko, roba59 i Mellob kometiraju igru PokerPro člana Sheed  koji igra na Coral Pokeru i RedKings pokeru.

20

2

Re: VIDEO: Leakfinder by roba, Mello & gmiko - Sheed NL100

Hvala decki na videu, komentari su super, jedva cekam nastavak smile

Zapisao si si neka pitanja, iako sam ono glavno o kojem ste i najvise pricali (T4s) raspravio vec s Mellom, budem stavio sve kaj sam si zapisao, pa mozemo i to prokomentirati.

nisam zapisao vrijeme, pri pocetku videa - KJs - nisam 3betao flop jer igra 18/14 pa sam mislio da nema blefova u rangeu i igrao sam za flush. Znaci u principu u 3bp kad dobijemo raise na flopu igramo 3bet/fold strategiju? Ja sam tu nekak uvijek mislio da ako 3betam i on shovea a ja imam overpar npr. AA da je najbolje cem se mogu nadati da on ima FD i da onda tim playem zapravo overplayam svoje overparove. Kuzio sam da je on IP i da mu svojim ne 3betanjem dajem da realizira equity a i moze si uzet dzabe kartu na turnu, al nisam znao kako tome doskociti...

25:40 - Gmiko kaze da je velika greska igrati turn nakon cbeta od 1/3 kao da smo cbetali 2/3. Tu sam se odmah nasao, jer znam da jako puno chekiram turn, ali to je zato sto flop cbetam oko 80% IP i onda prakticki ja dolazim na turn sa jako sirokim rangeom i ne znam ga odigrati pa onda odlucjuem chekirati veci dio rangea. Jer ne zelim imati cbet statse 80/65 IP, a i ovako mi je avg turn cbet na oko 45%, IP mi je 50%. Mozda tu grijesim, ali mi se cinilo da cu biti prespewy i da ce me (a to i sad rade) vecina jako light iscallati do rivera i onda ja odigram taj river prepasivno i precesto ga xb jer ne znam di sam i zapravo pusim puno vise nego do sada (jer betam manje turnova)...

41:00 - komentirate J6s hand s kojim sam callao na BBu. Namjerno sam pitao jer ne znam tocno koji range koristiti u mwp, u praksi callam dosta siroko (vecinu suited handova osim potpunih smeca tipa 82s i slicno, pogotovo ako je RFI sa CO ili BTN (pa da SB calla)). Kasnije gmiko kaze da su ljudi nakog gledanja Saucea poceli previse callati na BBu i da to ne treba raditi. Ja sam uvijek dosta malo callao u tim spotovima, pa se sjecam kad smo radili prvi leakfinder video da si mi rekao da mi je CC na BBu premali (bio je 25%). Ja sam tu nekak zakljucio da to najvise mogu ispraviti u mwp jer sam bio siguran da u srp dosta dobro branim BB. Kasnije sam malo kopao po tome pa sam skuzio da sam premalo branio vs UTG i MP pa sam sad to popravio ali i dalje mi je CC na BBu 30%. Kolko bi to trebalo biti i koji bi recimo bio vas range za CC na BBu u tocno ovom spotu (uzmimo da je 3x open ali da je CO 100bb deep), znaci CO open + BTN call?

45:00 - slazem se s komentarom za AQo, bezveze se zamaram time da imam calling range pogotovo protiv unknowna, ali me zanima zasto mislite da sam trebao betati turn? Nisam rekao da ne mogu betati, nego da mislim da nema potrebe betati s mojim handom. Kako ne ocekujemo da je on slowplayao AA, jos manje ocekujem da ima TT ili npr J7s/Q7s. S obzirom da imam A u piku nije mi bed ako xb turn, a najcesci hand koji on tu ima po meni je AK ili neki AJo/ATo koji je 4betao za blef pa bez BDova nije htio nastaviti. Ako hita A cesto cu dobiti value od njegovog TP i zapravo niceg se ne bojim. Takoder, ja cu tu cesto imati hand kao sto je 99, TT. Ja bi taj hand isto rade chekirao turn nego betao (iako sad kad ovo pisem, vidim da je vjerojatno bolje betat). x/shove turn mi se nije svidao jer sam mislio da time overplayam hand jer mi nista losije nece callati (ako nesto xb na flopu najrealnije mi je bilo da to radi sa AA i KK) a ni jedan njegov hand ne stavljam u prezajeban spot osim mozda AK sa K u piku, al s tim mislim da ne beta a i ako beta ima easy F (a i ak to beta rade callam jer ce river A i pika on betat ili callat). Tako da je to bilo moje in play razmisljanje... donk river je grozan, to sad vidim. Npr. u 3bp nebi nikad donkao, tu sam mislio da su uzi rangeovi pa da cu tak i tak dobit xb pa rade donkam da malo razmisli ak ima te AA il KK, ali sad vidim koja je to greska.

1:11:00 - 3bet sa T4s. 3betao sam jer opena sire neg pool (55%) + overfolda (76%) na sample od 620 handova. Izabrao sam ovaj hand jer sam mislio da mi je bolje za tu situaciju uzeti hand koji inace foldam, a ne neki hand iz calling rangea prebaciti u 3bet (jer zasto smanjivati svoj calling range ako on otvara tako siroko, a ako imam profitabilan call zasto onda taj hand 3betati za blef gdje tak i tak ocekujem fold). U tom slucaju 3betam polarizirano, tj. mojem merganom 3bet rangeu sa BBa od 12% dodajem ta suited smeca koja inace foldam (T4-T2, 94-92, 84-82, 73, 72, 62). Znaci samo vise 3betam, sto sam mislio da je ispravno cim on vise otvara. Ispravite mi razmisljanje, jer ja i dalje tak mislim. I to je hand s kojim odustajem inace postflop, al sam ovaj flop odlucio cbetat jer imam BD FD a i upareni board je gdje pool overfolda. Overbetao sam jer bi overbetao Jx i sve overparove, tj. sve sta value betam na riveru (jer npr. TT nebi ovdje vbetao, a tad nisam razmisljao da cu tu imati taj Q9 kaj je gmiko spomenuo i da je to hand s kojim zelim betat 1/2) tak da sam mislio da zelim cijeli range koji betam ovako odigrati plus dodati blefove u range kojih mogu imati dosta jer on tu overfolda. Plan je bio, on tu nema hand koji moze callati overbet, kratko i jasno, o nicem drugom nisam razmisljao. Svi handovi koji me betaju betaju turn. Mislio sam da ako betam 1/2 da ce nekad callati sa tim npr 77-99 ili A6, dok isto tako mogu dobiti blef raise (glupo razmisljanje jer ne reppa nista, al tak sam razmisljao). To je nesto sto sam dosta cesto radio u zadnje vrijeme i bio zadovoljan s ishodima, al sad vidim da je ipak bolji play 1/2 pota jer mogu vbetat sire sto mi nadoknaduje to da me nekad calla sa 99 kad blefam (jer ovak necu zapravo ni jedan value hand naplatit nikada).

1:20:00 - QQ je 3bet/fold? Fish je cold callao na BB, znaci cak i da uzem da nemam nikakvog FE a on 4beta AK+, QQ+ treba mi 40,2%, a imam 89/211 to je 42%. Znaci mali minus play, al tu uvijek uzmem da moze nekad i fish callati sto mi nadoknadi taj minus ili da ovaj u nekom malom postotku blefa. Mislio sam da je uvijek QQ call (jer mislim da ce on 4betat i AKo i QQ) JJ znam da treba foldati. Mislim, tu fish ne mijenja nista, zar onda 3bet/foldate QQ na SB vs UTG open? Tu ipak imamo nekih bar 4% 3bet range, vjerojatno i vise...

1:21:00 - 87o na 2. stolu. Ovo pisem samo zato jer sam primjetio da sam prepasivan u ovim spotovima i da ovo sto vi pricate ima jako smisla i da cu bit puno zajebaniji ako cu tu vise xR. Ono kaj mene muci i zasto to ne radim s ovakvim handovima je to sto ne znam kako nastaviti na turnu. Sto radim na broadwayu, sto radim na underkarti, sto radim na flush karti (3s koja je dosla). Zato izbjegavam ovo raditi s tom vrstom handa jer mislim da cu napravit vece sranje na kasnijim streetovima, sto vidim da nije dobro jer se zbog svojeg nekog neznanja i straha odlucujem za losiji play.

00

Re: VIDEO: Leakfinder by roba, Mello & gmiko - Sheed NL100

Sheed napisao:

nisam zapisao vrijeme, pri pocetku videa - KJs - nisam 3betao flop jer igra 18/14 pa sam mislio da nema blefova u rangeu i igrao sam za flush. Znaci u principu u 3bp kad dobijemo raise na flopu igramo 3bet/fold strategiju? Ja sam tu nekak uvijek mislio da ako 3betam i on shovea a ja imam overpar npr. AA da je najbolje cem se mogu nadati da on ima FD i da onda tim playem zapravo overplayam svoje overparove. Kuzio sam da je on IP i da mu svojim ne 3betanjem dajem da realizira equity a i moze si uzet dzabe kartu na turnu, al nisam znao kako tome doskociti...

Ne igramo 3bet/fold strategiju. Neke handove stavljamo u 3bet, a neke u call (ostali naravno fold). 3betamo ili guramo (ovisno o veličini rejza i kolko ste deep) handove koji su dobri, a trebaju protection. Recimo na T62 bi 3betali AT,JJ,QQ, dok bi callali AA,KK i setove. Što se drawova tiče, možemo callati drawove s SDV, a gurati slabije. Stavi si u PIO takvu situaciju pa ćeš vidjeti koje tipove handova gura, a koje calla.

Naravno, ovo što sam napisao je GTOish (iz glave sam bubao po sjećanju, tak da neznam točno, ali barem približno je). Ako imamo read da protivnik rejza jake handove, onda se prilagodimo. Read na poolu je da rejzaju vs 1/3 većinom blefove.

00

Re: VIDEO: Leakfinder by roba, Mello & gmiko - Sheed NL100

Sheed napisao:

41:00 - komentirate J6s hand s kojim sam callao na BBu. Namjerno sam pitao jer ne znam tocno koji range koristiti u mwp, u praksi callam dosta siroko (vecinu suited handova osim potpunih smeca tipa 82s i slicno, pogotovo ako je RFI sa CO ili BTN (pa da SB calla)). Kasnije gmiko kaze da su ljudi nakog gledanja Saucea poceli previse callati na BBu i da to ne treba raditi. Ja sam uvijek dosta malo callao u tim spotovima, pa se sjecam kad smo radili prvi leakfinder video da si mi rekao da mi je CC na BBu premali (bio je 25%). Ja sam tu nekak zakljucio da to najvise mogu ispraviti u mwp jer sam bio siguran da u srp dosta dobro branim BB. Kasnije sam malo kopao po tome pa sam skuzio da sam premalo branio vs UTG i MP pa sam sad to popravio ali i dalje mi je CC na BBu 30%. Kolko bi to trebalo biti i koji bi recimo bio vas range za CC na BBu u tocno ovom spotu (uzmimo da je 3x open ali da je CO 100bb deep), znaci CO open + BTN call?

Problem u MW potovima je što onaj koji je OOP nad svima će najmanje realizirati equity. I zbog toga ne bi široko callao. Recimo da bi callao Axs, Kxs (handovi koji će napraviti jake flusheve, a i kad pogodimo TP znamo da protivnici neće često barelati za blef), suited connectore, Suited broadwaye, jače broadwaye koje ne SQZ-amo, jače suited gappere. To bi bilo to otprilike.
Na manji sizeing možemo dodati par extra handova. I naravno, ako je fish u potu.

Sheed napisao:

45:00 - slazem se s komentarom za AQo, bezveze se zamaram time da imam calling range pogotovo protiv unknowna, ali me zanima zasto mislite da sam trebao betati turn? Nisam rekao da ne mogu betati, nego da mislim da nema potrebe betati s mojim handom. Kako ne ocekujemo da je on slowplayao AA, jos manje ocekujem da ima TT ili npr J7s/Q7s. S obzirom da imam A u piku nije mi bed ako xb turn, a najcesci hand koji on tu ima po meni je AK ili neki AJo/ATo koji je 4betao za blef pa bez BDova nije htio nastaviti. Ako hita A cesto cu dobiti value od njegovog TP i zapravo niceg se ne bojim. Takoder, ja cu tu cesto imati hand kao sto je 99, TT. Ja bi taj hand isto rade chekirao turn nego betao (iako sad kad ovo pisem, vidim da je vjerojatno bolje betat). x/shove turn mi se nije svidao jer sam mislio da time overplayam hand jer mi nista losije nece callati (ako nesto xb na flopu najrealnije mi je bilo da to radi sa AA i KK) a ni jedan njegov hand ne stavljam u prezajeban spot osim mozda AK sa K u piku, al s tim mislim da ne beta a i ako beta ima easy F (a i ak to beta rade callam jer ce river A i pika on betat ili callat). Tako da je to bilo moje in play razmisljanje... donk river je grozan, to sad vidim. Npr. u 3bp nebi nikad donkao, tu sam mislio da su uzi rangeovi pa da cu tak i tak dobit xb pa rade donkam da malo razmisli ak ima te AA il KK, ali sad vidim koja je to greska.

Betaš turn da izvučeš value od handova koji će callati 2 streeta. Ako može imati ATo i AJo zašto onda nema KQo?
Kažeš da ćeš dobiti value kad dodje river A i on će imati A, al tu zaboravljaš da su 2 A ostala u špilu i da će to biti samo 4% vremena. Isto tako može pogoditi K pa ćeš izgubiti pot.
Što se x/shipa tiče, ne valueownaš se kad skoro da ne može imati jače.

00

5

Re: VIDEO: Leakfinder by roba, Mello & gmiko - Sheed NL100

Problem u MW potovima je što onaj koji je OOP nad svima će najmanje realizirati equity. I zbog toga ne bi široko callao. Recimo da bi callao Axs, Kxs (handovi koji će napraviti jake flusheve, a i kad pogodimo TP znamo da protivnici neće često barelati za blef), suited connectore, Suited broadwaye, jače broadwaye koje ne SQZ-amo, jače suited gappere. To bi bilo to otprilike.
Na manji sizeing možemo dodati par extra handova. I naravno, ako je fish u potu.

Dal sire callamo u MWP ili HU? Ja sam nekako uvijek mislio da u MWP, al po ovom tvome ispada da nije tako. Jer ako nam je calling range na BB vs CO open nekih 25% ja sam tu uvijek dodavao handove ako bi BTN callao. Npr. CC na BB vs CO open nam ima handove kao sto su 96s, 64s, 98o i J6s (o kojem je rijec u ovom spotu) sto po ovom tvome ispada da ne bi trebali callati pa sam sad zbunjen...

S tim da u ovom spotu ima vjerojatno namanje razlicitosti u calling rangeu, jer tak i tak igramo sa relativno sirokim rangeovima, ali sto ako npr. UTG otvori i BTN calla, sto mi onda na BBu callamo? Mi na BB v UTG open isto imamo handove kao sto su 86s, 54s, KJo, tako da tu ispada da bi zbog dodatnog igraca trebali suziti range a ne prosiriti, jel to stvarno tako?

Što se x/shipa tiče, ne valueownaš se kad skoro da ne može imati jače.

Ovaj dio mi isto nije jasan. Sto calla slabije? Zar nam to ne bi trebalo biti glavno? Npr. ne kuzim kako je ovdje dobar x/ship a u 11. handu u onom mom threadu nije. Evo i linka da ne trazis https://www.weaktight.com/h/58b1c06ed39043d1038b4912. Meni ta situacija ima dosta slicnosti, a glavna je ta da se x/shipom valueownamo...

Da ne mislis da te podjebavam ili cjepidlacim, ozbiljno me to zanima, jer mi i dalje nije jasno, tj. ne slazem se s tvojim misljenjem pa bi htio to razjasniti...

Zadnji popravljao Sheed (23-03-2017 13:20:19)

00

Re: VIDEO: Leakfinder by roba, Mello & gmiko - Sheed NL100

Uže callamo u MW potu kad smo OOP jer manje realiziramo equity nego u HU potu. Ta jedna rečenica bi trebala odgovoriti na sva ova dodatna pitanja.

.....................

KQ calla slabije. A jačih handova skoro da ne može ni imati. Čak i da ima imamo equity. Ali nije to ni bitno jer si trebao turn betat, pa ni nebi bio u toj situaciji.

U ovom handu može imati sve nut fluseve kojih je puno više nego ovih manjih, a ako folda setove i str8ove, nemamo profitabilan ship.

00

Re: VIDEO: Leakfinder by roba, Mello & gmiko - Sheed NL100

Sheed napisao:

1:11:00 - 3bet sa T4s. 3betao sam jer opena sire neg pool (55%) + overfolda (76%) na sample od 620 handova. Izabrao sam ovaj hand jer sam mislio da mi je bolje za tu situaciju uzeti hand koji inace foldam, a ne neki hand iz calling rangea prebaciti u 3bet (jer zasto smanjivati svoj calling range ako on otvara tako siroko, a ako imam profitabilan call zasto onda taj hand 3betati za blef gdje tak i tak ocekujem fold). U tom slucaju 3betam polarizirano, tj. mojem merganom 3bet rangeu sa BBa od 12% dodajem ta suited smeca koja inace foldam (T4-T2, 94-92, 84-82, 73, 72, 62). Znaci samo vise 3betam, sto sam mislio da je ispravno cim on vise otvara. Ispravite mi razmisljanje, jer ja i dalje tak mislim. I to je hand s kojim odustajem inace postflop, al sam ovaj flop odlucio cbetat jer imam BD FD a i upareni board je gdje pool overfolda. Overbetao sam jer bi overbetao Jx i sve overparove, tj. sve sta value betam na riveru (jer npr. TT nebi ovdje vbetao, a tad nisam razmisljao da cu tu imati taj Q9 kaj je gmiko spomenuo i da je to hand s kojim zelim betat 1/2) tak da sam mislio da zelim cijeli range koji betam ovako odigrati plus dodati blefove u range kojih mogu imati dosta jer on tu overfolda. Plan je bio, on tu nema hand koji moze callati overbet, kratko i jasno, o nicem drugom nisam razmisljao. Svi handovi koji me betaju betaju turn. Mislio sam da ako betam 1/2 da ce nekad callati sa tim npr 77-99 ili A6, dok isto tako mogu dobiti blef raise (glupo razmisljanje jer ne reppa nista, al tak sam razmisljao). To je nesto sto sam dosta cesto radio u zadnje vrijeme i bio zadovoljan s ishodima, al sad vidim da je ipak bolji play 1/2 pota jer mogu vbetat sire sto mi nadoknaduje to da me nekad calla sa 99 kad blefam (jer ovak necu zapravo ni jedan value hand naplatit nikada).

Zvuči logički ova teorija, ali vrijedi samo u slučaju da protivnik igra 4bet/fold stretegiju ili jako puno 4beta (više nego bi trebao po GTO), odnosno jako malo calla te 3bete.
Ako igra kao i većina poola da 4beta jako malo (čak i da 4beta GTO) ta teorija više ne vrijedi.
Kad ubacimo u PIO da protivnik folda malo više nego bi trebao on skoro sve handove prebacuje u 3bet range i to linearno, a ne polarizirano. To je zato jer ovi srednji handovi koji bi ti callao imaju veći equity (nego T4s) protiv njegovog calling range-a i samim time i veći EV. A EV 3beta je uvijek veći nego call, callamo samo zbog oddova.
U realnosti, nećemo baš 3betati cijeli range jer bi nam se protivnik brzo prilagodio (makar folda previše, skužio bi da imamo 50% 3bet protiv njega), ali možemo dodati dodatne handove u 3beting range i to linearno ove najjače koje callamo.

Kad nekog exploitamo jer previše folda preflop, to znači da će postflop imati uži range i da će manje foldati pa ti baš ne koristi to. Dobro, u ovo spotu vjerojatno nije katasrofa i breakevenish je bet pošto imaš te backdore. Al da si linearno 3betao, imao bi i dvije overkarte.

00

8

Re: VIDEO: Leakfinder by roba, Mello & gmiko - Sheed NL100

Sheed napisao:

Dal sire callamo u MWP ili HU? Ja sam nekako uvijek mislio da u MWP, al po ovom tvome ispada da nije tako. Jer ako nam je calling range na BB vs CO open nekih 25% ja sam tu uvijek dodavao handove ako bi BTN callao. Npr. CC na BB vs CO open nam ima handove kao sto su 96s, 64s, 98o i J6s (o kojem je rijec u ovom spotu) sto po ovom tvome ispada da ne bi trebali callati pa sam sad zbunjen...

Možemo malo šire callat u MW s handovima koji igraju ok multiway (naročito ako je fish u potu, i još bolje ako je u SB), ali ja ne bih pretjerivao protiv 3x opena. J6s je tu negdje na granici. BB vs CO 25% call je uf previše. Ovo ti je GTO call vs širokog 30% CO 3x opena - 16%:

http://image.prntscr.com/image/05af33f571a3430c9c6b3060cf431867.png

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: VIDEO: Leakfinder by roba, Mello & gmiko - Sheed NL100

Sheed napisao:

1:20:00 - QQ je 3bet/fold? Fish je cold callao na BB, znaci cak i da uzem da nemam nikakvog FE a on 4beta AK+, QQ+ treba mi 40,2%, a imam 89/211 to je 42%. Znaci mali minus play, al tu uvijek uzmem da moze nekad i fish callati sto mi nadoknadi taj minus ili da ovaj u nekom malom postotku blefa. Mislio sam da je uvijek QQ call (jer mislim da ce on 4betat i AKo i QQ) JJ znam da treba foldati. Mislim, tu fish ne mijenja nista, zar onda 3bet/foldate QQ na SB vs UTG open? Tu ipak imamo nekih bar 4% 3bet range, vjerojatno i vise...

Ljudi premalo 4betaju na UTG-u čak i da nema tog cold calla. Cold call (bilo da je reg ili fish) mu samo ojačava taj 4beting range. Generalno ljudi kad su dobili 3bet na UTG-u često callaju QQ i AK. Tako da ako mu u 4bet range-u oduzmeš dio kombova AK i QQ, imat ćeš clear fold.
E sad, napisao si da misliš da će on 4betat QQ AK, neznam dal je to baš read na tom igraču ili misliš da će ljudi tako odigrati kad fish cold calla.
Kažeš da fish ništa ne mijenja, ali mijenja. Jer tu reg neće imati blefove koje se ti nadaš da možda ima.
Dalje, kažeš da je 2% razlike u 200$ potu mali -EV play. Ali nije. Kad exploitaš nekoga recimo jer previše folda na 3bet, exploitaš ga za cente (ili možda čak za % centa, neznam točno), kad rejzaš na flopu nekog jer previše folda, exploitaš ga za cente. Onda tih 2% u 200$ nije baš malo. A i zaboravio si rake uračunati pa dodje na 2,5%.


Sheed napisao:

1:21:00 - 87o na 2. stolu. Ovo pisem samo zato jer sam primjetio da sam prepasivan u ovim spotovima i da ovo sto vi pricate ima jako smisla i da cu bit puno zajebaniji ako cu tu vise xR. Ono kaj mene muci i zasto to ne radim s ovakvim handovima je to sto ne znam kako nastaviti na turnu. Sto radim na broadwayu, sto radim na underkarti, sto radim na flush karti (3s koja je dosla). Zato izbjegavam ovo raditi s tom vrstom handa jer mislim da cu napravit vece sranje na kasnijim streetovima, sto vidim da nije dobro jer se zbog svojeg nekog neznanja i straha odlucujem za losiji play.

Nije baš da neznaš kak nastaviti... Očito je valjda da ćeš barelati blankove. Na flush karti chekiramo jer ojačava njegov range, a i to valjda znaš. Na svakoj karti koja izgleda lošije za barrel možeš chekirati jer ćeš ionako zaraditi dovoljno x/r i barrelom na blankovima.
A i to ti mora biti poticaj da sjedneš pred PIO i gledaš kaj barrelaš... A ne obrnuto, da ne x/r jer neznaš kaj bi dalje.

00

Re: VIDEO: Leakfinder by roba, Mello & gmiko - Sheed NL100

Odlican video kao i inace! Zahvaljujem se svima koji su sudjelovali da ga naprave, i to kazem kao sng/mtt igrac. Hrpu toga nisam pohvatao i shvatio ali ono malo sto jesam jako pomaze smile.
Dao bi 2 konstruktivne kritike, mozda sam vec ovu prvu rekao, ne sjecam se da budem iskren:

1. Bilo bi dobro (i po mojem misljenju cak i bolje) da igrac kojeg analizirate da igra 4 stola max radi toga da svima nama ostalima bude lakse pratit, da bude jednostavno receno vise friendly za nas gledatelje, a i samim time ce bit i kvalitetniji video sto se tice vase analize jer cete imat manje spotova ali cete ih moci (po mom misljenju) jos bolje analizirati (iako i sada fakat dubinski analizirate)
-> Jedine dve negativne stvari koje vidim kao problem smanjenju stolova je mozda dosada kod igraca i kod ljudi koji analiziraju, sad cu skocit sebi u usta ali i mozda onda bude manjak handova koje bi zeljeli komentirati/analizirati pa video bude malo monoton... ne znam, ja bih i dalje vidio 4 stola max, ali normalno na vama je sve.

2. Zvuk je tu i tamo los, npr u ovom videu su se svi culi dobro osim robe... Na par videa koje sam gledao ima svako malo problem sa zvukom

Eto, to je to, uglavnom kritike sto se tice tehnickih stvari.
I jos jednom veliko hvala za vas trud! <3

10