Tema: koji odabrati?

Molim vas da mi odgovore oni koji koriste alate, a ne koji su čuli ili načuli za njih...Dakle, zanima me koji je najbolji program za analizu odigranih handova (vlastitih i tuđih) + da pravi statističku bazu...Našao sam na netu Pokertracker 3 te sam skinuo free verziju, ali zanima me jel postoji nešto bolje od toga...Naravno ako može i neko kratko objašnjenje...Unaprijed zahvalan

00

2

Re: koji odabrati?

Pa čuj probaj još Holdem manager.

Ja sam mjesecima PT3 i sada HM ne znam u biti sve ti je to isto ... kod hm imaš (ili mi se čini) malo više opcija kada želiš nešto filtrirati. Opcije su ti razbacane po programu dok je to kod PT3 sve na jednom mjestu.

Ne znam ja ni ne bi napuštao PT3 da mi nije štekao (crackirani).

Čuj imaš free trial i za HM pa si vidi koji ti bolje leži.

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

3

Re: koji odabrati?

Zapravo ovo i mene zanima - primjetio sam da gotovo svi koristite (na filmićima) HM, no ja imam PT3 i nekako mi se čini da je tamo sve "složeno" pa bih zamolio one koji koriste HM zašto ga koriste - dali zato jer im je bolji od PT3, navikli su se na njega, ili su čisto prvo njega uzeli pa mu ostali vjerni --> pitam za slučaj da nisam nešto propustio na HM-u...

P.s. dal se kod njih negdje može vidjeti EV? Naime, ja sam zapravo tek počeo koristiti PT3 i još uvijek nisam sve pohvatao...

00

4

Re: koji odabrati?

PT3 zna stekat nekad. s HEMom nisam imo problema. EV ti nije bitan. Nzenam sto su ljudi tolko poludili za tim, ali da, ima EV line

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

5

Re: koji odabrati?

Koristim trial verziju PTR3, uzasno zna stekat.. Kad zatvorim neki stol, HUD s tog stola ne nestane nego se samo preseli na drugi stol.. I onda na tom drugom stolu imam statse za 12 igraca.. Cesto mi se desi da se statsi na nekom stolu i ne pojave, ako sam naknadno taj stol upalio, pa moram ugasit ptr, i ponovo ga otvorit.. HEM mi je super radio..

00

Re: koji odabrati?

mislim da ću se odlučiti za HM ipak, jer je i meni PT3 čudno bacao statse za igrače + što je memorirao svaku treću ruku (u prosjeku)...nadalje, sam program mi djeluje prekomplicirano i nekako mislim da se to moglo i jednostavnije napraviti...najljepše se zahvaljujem na odgovorima...

00