Tema: VIDEO: LeakFinder: murta NL50 na bwinu by roba59, Mello & gmiko

Murta igra nl50 na bwinu i komentira igru. Roba, Mello & gmiko rade leakfinder i govore mu šta treba ispraviti u igri.

50

Re: VIDEO: LeakFinder: murta NL50 na bwinu by roba59, Mello & gmiko

Pozdrav, hvala puno na videu...iskreno stvarno mi je bio veliki problem igrat 6 stolova i objašnjavat zašto nešto radim. Stvarno je teško igrat i objašnjavat, ak ću u budučnosti radit nešto slično igrat ću zoom pa kad bude neki spot ostale stolove cu sitoutat ta mogu objasnit kak spada što želim reć..Sjećam se da je bilo par situacija di sam započeo nešto pričat i desi mi se situacija na drugom stolu i izgubim misao i ne dovršim što sam htio reć

Mello, da istina...to me dosta često jebe..nemam plan od počtka handa nego igram street po street to baš kak si ti rekao..po osjećaju...onaj J9s na početku je baš kriminalan check back na BTNu, vjerovatno je tad bilo razmišljanje da sakrijem taj FD i naplatim kasnije od Ax ako mi dođe, ali bilo bi puno bolje kak je Roba reko to radit s malim FD jer s Jackom imamo i rupu i praktički nuts ako pogodimo flush...a i  ovako stvarno ne repam ništa...

Dosta loše igram 3betane potove...ovaj video je star 2mj., rekao bih da sam u međuvremenu donekle to popravio ali recimo taj hand s Ako ( 40ta minuta ) di sam checkirao turn, razmisljanje mi je da na moj line B B B nebum dobio light call-ove od player poola i da sam vecinom los jer tipa ja tu nebi nikad callao s AJ, AT, Ax jer kao sto ste i zaključili ljudi uopće ne blefaju... a ovako ga mogu pustit da izblefa stack, nisam očekivao da će to napravit s tak jakim SD value handom ali tim bolje za znat da i to rade

77 40 min...da slažem se...nevolim igrat takve handove OOP i neznam kaj da radim u tim spotovima, uglavnom foldam al mi se ponekad čini da je to dosta weak...počeo sam vise foldat preflop OOP tak srednje parove CO vs BTN pogotovo protiv agresivnijih igraca jer stvarno rijetko dodem do SD...Koja mi je onda prilagodba najbolja..da foldam preflop? To mi se čini malo preweak

Kaj se notova tiće, nisam baš najsigurniji da pišem korisne notove, recimo taj hand s TT neznam zaš sam uopće i pomisljo blefat na riveru jer to nebi vjerovatno nikad napravio. Jel oke note : 3bpot BB vs BTN ne blefa river 922A2 s QJ ?

Kaj se tiče sizinga u 3b potovima, gledajući vaše videe i to sam promjenio, tipa male boardove koje betam 100% vremena i dalje betam 1/3 dok srednje connectane bordove koje ne cbetam 100% vremena već polarizirano betam 3/4

Zaključak je da moram što manje izmišljat toplu vodu, pisat notove, više thin valuebetat rivere ( tu se cesto bojim popit check raise, a zapravo je vrlo jednostavno pošto player pool uopce ne blefa tj. Jako rijetko nemam se čeg bojat )

Da i vježbat range vs range...mislim čak da relativno dobro kužim range vs range na flopu međutim jebe me turn odnosno river tj. kako pojedina karta utječe na naš/njihov range. Al to je samo stvar vježbanja, koje sam zapostavio u zadnje vrijeme hmm

Hvala još jednom na leak finderu ! smile Zakon ste ! Cijenim iskrenost, zato sam i poslao video da vidim kolki sam fish zapravo, utjeha mi je jedino što ima puno gorih od mene, pa još uvijek mogu napravit neku lovu big_smile

40

Re: VIDEO: LeakFinder: murta NL50 na bwinu by roba59, Mello & gmiko

Murta ovako,

1.ako misliš da tvoj BBB line nebude dobio light callove - blefaj više, pretvaraj handove u blef itd.

2. za 77 hand, generalno igrači imaju jače rangeve multiway, te tu ne trebaš izmišljati toplu vodu, kad si na blindu, u tim spotovima trebaš više c/r nego weak callati, a možeš i više foldati, korisno bi ti bio u hemu podatak koliko cbetaju multiway i foldaju multiway.

3. Još detaljniji note, kako je odigrao flop, kako turn, koje je sajzinge koristio itd.

4. Ako želiš igrati GTO, različite strukture imaju različite sajzinge, ako želiš imati jedan sajzing najbolje je uz 1/3 u situacijama gdje cbetaš 100% ranga, imati 60% sajzing(najmanja je pogreška gledano sve sajzinge i strukture), iako na nl50 ne trebaš igrati GTO, generalno, što su rangevi uži, range polariziraniji, tvoj sajzing želi biti što veći. Na nl50,nl100 pa i nl200 se ne trebaš toliko brinuti oko toga, nego možeš igrati explojt.

5. Što se tiče popiti c/r, ljudi na tim limitima sigurno ne c/r dovoljno kao blef, ili c/r pretvarajući handove tipa mp,bottom pair pa nekad i tp u blef, ako se još želiš osigurati jednostavno dodaj određene value kombo-e tom sajzingu.

Moj savjeti(i kritike) ti nisu bili upućeni za nl50 pool, nego kako bi postao što bolji i move upao se.

Zadnji popravljao MelloB (12-04-2017 15:27:55)

30

Re: VIDEO: LeakFinder: murta NL50 na bwinu by roba59, Mello & gmiko

1. Da, ma znaš koji je još problem..ljudi baš rijetko triple barrelaju za blef, nebitno jer SRP il 3betani i ja znam da mogu overfoldat zbog tog. I sad posto ja tako razmisljam, mislim si da i oni tak razmisljaju a zapravo nije tako, jer ne razmisljamo svi isto.... moram samo betat do preksutra ak treba za value jer se ponekad fkt zacudim kad dobim call od 3. para i slicno. Ugl izlevelam sam sebe i gubim hrpu valuea čini mi se.

2. Ma mislio sam na 3b potove OOP...al da, nakon sto si ti rekao u jednom videu da bi trebalo vise cbetat u multiway potovima, poceo sam to radit više na biranim bordovima i iako je sve to još mali sample čini mi se da dobivam previše foldova...

3.  palecgor:

4. da, oduvijek me više privlači exploit igra nego GTO, ali iskreno treba to i znat :D

5.  palecgor:

Hvala još jednom na savjetima, nadam se da ce bit nešto od mene :D Al sve u životu dolazi s trudom i zalaganjem, pa kolko dam tolko ću i dobit natrag :)

10

Re: VIDEO: LeakFinder: murta NL50 na bwinu by roba59, Mello & gmiko

Par pitanja:

22:30
TT na BTN vs BB 3beta
BB cbeta 2/3 na 9h2h2s, pa opet 2/3 na Ad

-Koliko cesto BB ima air tu na trnu obzirom da nas range ima Ahi-ove sa flopa, parove, i po neki FD?
Jel trebamo mi da bacimo tu neku 9ku, ili poket 33 obzirom, da ako nastavlja s airom na trnu
a slabije sa KK, nije prevelika razlika dal imamo TT ili 33? (ili ipak bas nema previse aira na trnu te je bitno dal imamo 33)


15:02 imamo AJo na BB 3betamo BTN, pada 7c4h3c cbetamo 1/3, pada As na trnu mi bijemo 3/4.

-Opet slicno pitanje za slicnu situaciju,jel nasi cisti blefovi (KQo...) imaju dovoljno fold ekvitija ili bi oni tu bili bet iz balansa rangea jer imamo dosta A+ova?


31:50
Kc8c Co open pa cbet vs BB na Qd9d2d

-Jel ok tu taj cbet? Nemamo nista a protivnika treba da je bas hitalo.


54:18
T3dd Kad vec betamo flop, zasto ne jednostavno bet trn bet river za blef?

1:10:12
88 3betamo BTN vs CO
Zasto se ne allinamo na flopu?

00

6

Re: VIDEO: LeakFinder: murta NL50 na bwinu by roba59, Mello & gmiko

22:30 - Razlika je između 33 i TT jer 33 nema dobar equity protiv ni jednog handa - svaki FD ili bare hand koji barrela ima minimalno dvije overkarte. Što je niži par tak pada i EV. Ako ćemo gledat GTO onda callamo s TT i 9x handovima koji ne blokiraju flush drawove, a ako ćemo gledat da protivnik previše blefa tu kartu, a premalo blefa river nakon što je dobio call, onda možemo callat sa svim 9x i overparovima.

15:02 - Zapravo ispravno bi bilo checkirat i AJ i blefove bez equity na tom turnu. Nemamo equity advantage i čak je AK mixed bet i check. Možemo više blefova betati ako mislimo da protivnik overfolda.

31:50 - Average protivnik folda oko 40% OOP na 1/3 cbet na monotone flopu. Imamo autoprofit s any two.

54:18 - Zvuči kao ok plan.

1:10:12 - Da mu ostavimo blefove/low equity drawove u rangeu. Ako igra ispravno zapravo repa jače handove od našega kad radi XR na tom flopu i jam iako i dalje profitabilan je manji EV nego call.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: VIDEO: LeakFinder: murta NL50 na bwinu by roba59, Mello & gmiko

15:02
A bese solver ne rirejza nutseve na flopu IP u 3bet potu? A jel ih c/rejza OOP u 3b potu, na ovom ili nekom drugom flopu ?(verovatno zavisi od pre flop akcije al jel ima neko pravilo?)

00