Tema: 3way, turn zguravanje?

https://www.weaktight.com/h/590e4cd6d3904398538b4640
BB tek postovao blind i nemam statse pa pretpostavljam da je reg.
BTN reg: 9k ruku, raise flop cbet 9%, cold call na BTN 12%, 3bet 4% vs MP, Fold to 4bet overall 44%
Jel ok flop bet?
Ship na turnu ili jok?
Da li je preocigledno da imam str8 kad zguram ili je 10nl pa nije toliko vazno?
Da li se menja odigravanje na jacem limitu?

00

2

Re: 3way, turn zguravanje?

Flop cbet je ok ali što radiš ako btn rejza a bb folda?
Ovako kako si ti opisao igrača na btn ja bi rađe X/call flopa, a betao bi 89s...
Na turnu gledaj situaciju na naćin kako bi odigrao range kojim cbetaš sa utg protiv dva callera. Kako bi odigrao sa TT+ KQ i AK.
Koje bi handove još shipao ovdje?
Ja bi shipo sa svim setovima i AQ iz više razloga. BB ima dosta širok range i može imat slabiju skalu i KJ/KT znaći vrlo jake handove koje neće foldat uvijek ako shipaš. Na riveru ti može okrenut se karta koji ti ubija akciju bilo koji A, Q, 9 čak i neki herčevi mogu natjerat bb da x/folda river a callao bi shove na turnu.

00

Re: 3way, turn zguravanje?

krpa napisao:

Flop cbet je ok ali što radiš ako btn rejza a bb folda?
Ovako kako si ti opisao igrača na btn ja bi rađe X/call flopa, a betao bi 89s...
Na turnu gledaj situaciju na naćin kako bi odigrao range kojim cbetaš sa utg protiv dva callera. Kako bi odigrao sa TT+ KQ i AK.
Koje bi handove još shipao ovdje?
Ja bi shipo sa svim setovima i AQ iz više razloga. BB ima dosta širok range i može imat slabiju skalu i KJ/KT znaći vrlo jake handove koje neće foldat uvijek ako shipaš. Na riveru ti može okrenut se karta koji ti ubija akciju bilo koji A, Q, 9 čak i neki herčevi mogu natjerat bb da x/folda river a callao bi shove na turnu.

+1

00

Re: 3way, turn zguravanje?

Cbet je dobar. Ako bilo tko rejza je fold jer ljudi ne rejzaju u MW potu bez 2para+.

Turn je ship. Neće ti foldati setove zato jer predstavljaš str8. Callom samo dajemo ispravno drawanje BTNu.

00

Re: 3way, turn zguravanje?

Zanimljivo i da ako BB donka:
22,KJs,Q9s,KJo-KTo,AdQh,AdQs,AdQc,AhQd,AhQs,AhQc,AsQd,AsQc,AcQd,JdTs,JdTc,JhTs,JhTc,JsTc

A BTN sa flopa ima:
TT,AQs-AJs,KJs+,QJs,J9s,98s,AQo-AJo,KQo

KJ ima 19%

00