126

Re: 26 to stars

pojacaj taj volumen dok jos mozes grindat wink
Time is ticking glgl !

06

Re: 26 to stars

Uh nikako se natjerati napisati update. Pocele su ljetne vrucine, imam dosta obaveza, ali naravno najveca izlika je nedostatak rezultata. Jednostavno tko nikada nije igrao mttove mislim da tesko moze shvatiti kolika varijanca moze biti (iako realno ne igram toliko velike fieldove jer igram ujutro). Onaj osjecaj kad vec duze vrijeme ustajete se ujutro, grindate, ali ne ide pa ne ide. Biljezite samo minuse i rijetke (skoro) BE sessione. Srecom financijski sam stabilno pa mi to ne predstavlja neki problem u tom kontekstu, ali psihicki stvarno je nekada tesko to izdrzati. Sto je najgore nije neki veci minus, pogotovo zahvaljujuci Winamaxu, ali kad realno ok igrate, a svi setupi idu na suprotnu stranu. No takva je narav igre, morate to prihvatiti i nastaviti dalje igrati, s vremenom bi to trebalo doci na svoje ako je ok igra wink Evo i jad od grafa, a iduci update bi mogao napraviti vec sutra, pa se cujemo uskoro s malo drugacijim vijestima tongue
https://s29.postimg.org/5tp2u7lx3/Shark_Scope_Chart_12.jpgimagur

20

128

Re: 26 to stars

igrat vise wink

12

Re: 26 to stars

Pa evo relativno brzo i novi update smile Kao sto sam i rekao, ovaj mjesec je dosta drugaciji od prosloga. Pravi grinderski, kakav ja volim. Nije bilo vecih scoreova, ali rezultati su i vise nego odlicni. Mislim da mi je ovo cak i drugi najbolji mjesec ikada. Kada sam gledao po grafu, 3 mjeseca sam grindao i bio BE, prije nego sto je graf opet krenuo gore. To je ono sto sam pricao u proslom postu, kolika varijanca moze biti cak i na ovim mttovima koje ja igram. Ali na kraju se to ipak sve ispegla. Za sada godina izgleda i vise nego obecavajuce, pa se nadam da ce se tako i nastaviti. Kako ide toplije vrijeme obicno se i manje igra, ali pokusat cu zadrzati igranje na nekoj zadovoljavajucoj razini.
A evo i grafa: https://s8.postimg.org/p6b1v4wt1/Shark_Scope_Chart_12.jpghow to take a screen shot
@damir12 Da li je sada ok volumen? tongue Evo sada cu ti i ozbiljno odgovoriti na pitanje volumena posto vidim da si vec dva puta zaredom isto napisao. Mislim da nije toliko bitno stampati broj turnira, koliko je bitno dobro ih odigrati. Smanjio sam ove godine broj stolova i mislim da mi je igra zasigurno bolja i samim time imam vise $ po turniru, a posljedicno tome i vecu zaradu. Ujutro i nema toliko akcije da bi se mogao imati neki ludi volumen, a sngoovi koje sam znao paliti su skoro dead, tako da je to jos jedan udarac voulmenu. Tako da ne bi rekao da je toliko bitan broj odigranih turnira, nego broj radnih dana koje imas. A sto se tice onog komentara da sat otkucava, opet se ne bi bas slozio, vec se zadnjih 5-10 godina, koliko pratim poker scenu, isto pise i nagadja, ali i dalje ljudi zaradjuju od pokera i dalje ima hrpa losih igraca te ne mislim da je sve tako crno. Sigurno da je poker u nekoj silaznoj putanji, ali daleko je to da ne bude profitabilan. A uostalom, zasto bi sada po cijele dane grindao, cak i da je poker na samom rubu kraha, postoje i drugi poslovi koje covjek moze raditi i zaradjivati na njima, treba ipak naci vremena i uzivati u zivotu, a ako to znaci nesto manji volumen.. i dont mind wink

Zadnji popravljao Chainvkci (04-06-2017 18:07:13)

30

130

Re: 26 to stars

volumen je sada na mjestu ali razlog zasto ti to pisem jer te znam sa stolova i igras dosta dobar poker, te smatram da svaki mjesec koji nisi odigrao minimalno 500mtta si potratio wink

01

Re: 26 to stars

Pozdrav ljudi, nije me bilo vec poprilicno vremena, a razlog je to sto jedno vrijeme nisam igrao, a ostatak samo uzasno lose runao pa i nisam osjecao da trebam nesto updateati. Down se prilicno oduzio te mi je to bio najveci u karijeri. No kao sto sam rekao, downowi me motiviraju da budem jos bolji, disciplinariji i da se radim jos vise na igri. Tako da sam nakon 3 losa mjeseca napokon isplivao iz toga. I osjecam se da imam bolju igru nego ikada i spreman sam za nove izazove. Turnir koji me je spasio na kraju je bio bounty builder 82, kojeg sam satelitao za 4$, tako da mogu biti poprilicno zadovoljan ishodom smile

https://s26.postimg.org/g1nri1kk9/Shark_Scope_Chart_12.jpg

Nadam se nastavku dobrog runa, dobre igre, a sukladno s tim i jos boljih rezultata. Zao mi je sto malo vise ljudi ne updatea svoje blogove, jer bilo je stvarno zanimljivih, ali eto ako se netko slucajno pitao gdje je moj zapeo, jos je ziv tongue

10

Re: 26 to stars

Pozdrav smile Razlog zbog duge pauze u updateanju projekta je taj sto sam odlucio staviti pauzu na svoju poker karijeru. Trenutno postoje neke druge stvari koje su me zaokupile, ali sam svakako ostao duzan update za proslu godinu. Pa krenimo redom, od zadnjeg grafa kojeg sam postavio, krenulo je poprilicno dobro. Dosta vremena sam proveo radeci na igri i to se isplatilo. Tek kad krenete ozbiljnije raditi shvatite koliki je prostor za napredak i da ste ustvari radili jako puno gresaka.
Pa evo i grafa od tog zadnjeg updatea: https://s13.postimg.org/hldt21op3/Shark_Scope_Chart_13.jpg

Sto se tice ukupne prosle godine zaradio sam oko 28k$, a pregledavajuci forum, sjetio sam se da sam si postavio cilj od 30k za 2017. godinu. Dakle moze se reci da sam u tom segmentu failao. Ali s obzirom koliko sam igrao, moze se reci da sam zadovoljan. Mislim da nisam imao vise od 140-150 radnih dana. Dakle moglo je to vremenski puno bolje, a  onda bi i profit bio premasio zadani cilj.

Evo kako je to izgledalo na grafu https://s13.postimg.org/hmnqvgy8n/Shark_Scope_Chart_13.jpg

Broj odigranih tunira je bio oko 4.5k, te po turniru imam zaradu od oko 6$. Primjecuje se trend iz godine u godinu manjeg broja turnira, ali vise $ po turnira, sto na kraju donosi i veci profit. Tako da svakako nisam pobornik "stancanja" turnira, nego manji broj stolova i kvalitetnija igra.

Sto reci na kraju.. Uspjesna 2017. godina. Svidja mi se opcenito pristup radu, napredak u igri i krajnji profit. Jedina zamjerka je mozda volumen. Kao sto sam na pocetku napisao, stavit cu projekt na pauzu. Ne znam do kada iskreno i ne mogu reci da ce to opet biti u ovakvom grinderskom izdanju, ali mislim da nisam dao jos svoj maximum u pokeru. Cujemo se u nekom iznenadnom updateu smile

40