Tema: potreban savjet , hvala

Pozdrav svima , naime novi sam na forumu , a istom sam pristupio jer me zanima vase misljenje odnosno savjet . Naime ja sam igrac malih limita i primjetio sam da mi to zaista ide , pratim igru mogu reci da se udubim u istu i vodim racuna o dosta stvari , no ipak ne uspijevam ...

Evo i primjera:

Npr danas sam uplatio 100 kn odnosno 15$ na partypokeru. Kroz nekoliko sati igre dosao sam na 40 .. ali jednostavno ne mogu stati sa samom igrom te primjecujem da gubim koncentraciju  onda se desi normalno pad npr na 35 te kazem sam sebi ajde sad cu se vratit i onda idem .... ali i u slucaju da se vratim nastavim i doslovno kako sam uplatio tako izgubim . To nije jedini put , puno puta mi se desila ista situacija i svj sam ponovio isto. Uvijek zapocnem da dobijem recimo 70 80 kn sto nije puno , ali kao sto sam rekao male limite igram, ali jednostavno moram igrat i ne stajem ...Cini mi se da bih mogao puno dalje dogurati od ovoga samo akd bih se uspio rijesiti ovog problema da recimo odredim neki limit pa me zanima vase misljenje savjet kako da to lakse i bolje odradim .

Hvala

00

Re: potreban savjet , hvala

Mnogi imaju problema s tim, neki vise neki manje. Odgovor je vrlo jednostavan i lagan al istovremeno bas zato jer je tolko jednostavan i lagan je toliko i tezak da ga tesko napraviti... Kad god ti dode u glavu misao "ajde jos da ovo vratim" toje vrijeme kad trebas ugasiti stolove smile to se zove disciplina, kad "moras " igrati da stanes jednostavno jer moras.

Najbolju usporedbu za to uvijek koristim skolu, kad neki predmet jako jako zanimljiv al kad zvoni zvono, kolko god ti imal volju dalje bit na tom predmetu on je gotov i moras van. Zasto onda u skoli svi odemo s predmeta a za stolovima ne odemo sa stola? Zato jer ovdje tu disciplinu sami kontroliramo al ak razmisljas na isti nacin, do tebe samoga je kad god pa makar izgubio 10$, ako pocnes gubit koncentraciju il razmisljat da moras odredenu svotu ulovit, gasi stolove i tocka smile sveje do discipline da si kazes dosta cak i kad "moras" igrati. Isti princip vrijedi za sve u zivotu. good luck

00

Re: potreban savjet , hvala

pogledaj si osnove bankroll managementa, jer ako si uspio s 15$ doci na 40 u par sati igre znaci da si igrao debelo van BRM-a. realno s 15$ mozes jedino nl2 igrati, a i tamo mozes imati trzavice ako lose krene.

00