Tema: Slanje novca preko Skrilla, need help

Pozdrav,

Prijatelj mi treba poslati 3k euro, eh sad posto je on iz sjeverne Europe, kako to najlakse uciniti.

Jel opcija otvaranja Skrilla i jednostavni transfer pa onda dizanje preko PBZ-a najbolja ili bi moglo biti zastojanja zbog podrijekla itd., nisam upoznat s protokolom, posto je velik novac u pitanju.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

da, neka ti pošalje na skrill i onda sa skrill mastercardom mozes dizati na bilo kojem bankomatu

00

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

Porijeklo novca ide za 105k kn u komadu ako ti netko uplati, koliko ja znam, ako se nesto nije promijenilo, posto ministar Maric izmislja toplu vodu,moguce da je taj iznos i manji, sli sumnjam, jer gdje bi oni bili kad bi provjeravali svaku uplatu od 20-30k kn.

Nek ti Skrill ili Paypal budu zadnja opcija, puno ces izgubit na njihovim provizijama.

Ako imas mogucosti pitaj nekog tko radi u banci ili poreznoj upravi, da li mozes imat problema sa tolikom uplatom, najjednostavnije je da ti uplati na tekuci racun, nije zabranjeno da prijatelji i obitelj salju novac jedni drugima.

Zadnji popravljao darthgr06 (09-10-2017 14:15:31)

00

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

Prijatelj je iz Austrije, kako moze poslati na tekuci?

Kolike su provizije cca,
Sa Skrilla na Skrill, - pa sa Skrilla na bankomat?

Hvala Vam na odgovorima!!!

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

I mi i Austrija smo u EU, naravno da se mogu slati novci, das mu broj IBANA i on uplati. 
Cak mislim da je i beslatno ako npr. uplati u maticnoj banci tipa Unicredit, kod nas je to Zagrebacka onda ne platis proviziju.

Ako se odlucis na tu opciju naravno da ce bit trag novca da si primio uplatu. Zato je najbolje da se posavjetujes s nekim tko radi u banci, da li mozes imat problema oko toliko iznosa novca. Iako realno 3k € nije toliko velik iznos, gledajuci globalno, naravno za nas smrtnike je to puno smile

Na stranicama od Skrilla imas sve, nemam tu njihovu karticu, pa ti ne mogu tocno reci, ali znam da uzimaju za svaku dizanje na bankomatu odredjeni postotak, a mislim i za konvreziju iz € u kune ti isto naplate. Sama kartica je 10€ godisnje.

Da li si razmisljao o Western Union?

00

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

Ukratko 2 pitanja>

1.Ako Imam novce na Netelleru ili Skrillu, kako ih mogu na najjeftiniji nacin cash outati u kesh? Sa sto manje Fee-eva

Zadnji popravljao Rexonja (15-10-2017 07:09:43)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

7

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

1. prijenos na devizni (koštat ce te mislim 5 eura ak u komadu sve sa skrilla skines)
2. to moras provjerit sa bankama nasim ali skrill bi mogao bit jefiniji jer klasicne banke znaju imat visoke fee-eve na podizanje s bankomanata drugih banaka posebno u inozemstvu
i probaj nac nekog kome treba lova online za kes to ti je najjeftinije i najbrze

00

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

HITNO, MOLIM SAVJET !!!

Bilokako, preko bilokojeg servisa - Prijatelj mi treba u roku 3 dana poslati novce koje ima na kartici,, eh sad on je na vikendici i ne moze verificirati bank account.

Preko cega mi moze poslati 3k, a da ga ne trazi bank statement, no moze slikati osobnu.

Nisam koristio Skrill/bitcoin niti ista tako, no pokusali smo Neteller i kaze 450 je limit

Znaci kartica bilokako, bilogdje, samo da ne treba bank statement [osobnu moze slikat]

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

Sjedi u auto i odi uzet pare

20

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

Ako nemas nijednu bolju opciju uvijek mos bitcoin preko bitcoin mjenjacnice. Uzimaju oko 4% fee od srednjeg tecaja dolara.

11

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

Hvala na savjetima, moze delete

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

Ako imam na pokerstarsu lovu, mogu li direktno na pbz banku cash outati {direkt, ne preko Skrilla} ?

Ako se moze, kakav to racun treba bit u pbz-u > devizni ?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

Imas 1158 postova, a ne znas isplatit pare sa Pokerstarsa, o cemu si ti piso???

20

14

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

Tekuci je ok. Al ce ti automatski promjeniti banka lovu u kune.

00

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

Nije li bolji devizni u pbz?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

Ja sam dosad isplacivao na neteller i onda preko kartice dizao na bankomatu, i dosta je velik fee, npr. Srednji tecaj dolara je sad blizu 6.4 a ja bi preko bankomata dobijem od 5.9 do max 6.0.
Jel mozda bolje napravit devizni u dolarima u pbzu ili cak isplacivati direktno na kunski?
Mislim da ce tu biti dosta bolji tecaj, tako da se sad pitam cemu uopce taj neteller? smile)
Isto pitanje i za skrill, mislim da oni cak imaju i veci fee od netellera

00

17

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

Najisplativije je promjenit dolare u eure na pokerstarsu i napravit cashout na euro neteller/skrill i onda dic eure na bankomatu u sloveniji. Na 1,5k eura se tak ustedi oko soma kn

00

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

jurakc napisao:

Najisplativije je promjenit dolare u eure na pokerstarsu i napravit cashout na euro neteller/skrill i onda dic eure na bankomatu u sloveniji. Na 1,5k eura se tak ustedi oko soma kn

Ako vec imas neteller u USD onda nista? ne moze se mjenjat u EUR?

00

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

https://www.ewallet-optimizer.com/ecopayz/ecopayz-fees-and-limits/   jel netko koristio ecopayz kod njih je moguce imat vise valuta, Virtual karicu i obicnu, limit je 1500€ dnevno

00

20

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

chingling napisao:
jurakc napisao:

Najisplativije je promjenit dolare u eure na pokerstarsu i napravit cashout na euro neteller/skrill i onda dic eure na bankomatu u sloveniji. Na 1,5k eura se tak ustedi oko soma kn

Ako vec imas neteller u USD onda nista? ne moze se mjenjat u EUR?

Može ali ti je fix ex rate 4% + uzme ti na konveriji banka oko 5% sa svojim super tečajem. Ako imas neteller u USD najjednostavnije ti je nabit silver status koji ti omogucuje da si izaberes drugu valutu (moraš godisnje uplatit 50k na razne stranice).

00

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

jurakc napisao:
chingling napisao:
jurakc napisao:

Najisplativije je promjenit dolare u eure na pokerstarsu i napravit cashout na euro neteller/skrill i onda dic eure na bankomatu u sloveniji. Na 1,5k eura se tak ustedi oko soma kn

Ako vec imas neteller u USD onda nista? ne moze se mjenjat u EUR?

Može ali ti je fix ex rate 4% + uzme ti na konveriji banka oko 5% sa svojim super tečajem. Ako imas neteller u USD najjednostavnije ti je nabit silver status koji ti omogucuje da si izaberes drugu valutu (moraš godisnje uplatit 50k na razne stranice).

Nisam dobro shvatio 4% je exchange kad isplacujes u EUR sa starsa ili? Meni recimo imam neteller u USD i kad dizem na bankomatu tecaj bude ispod 6...

00

22

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

darthgr06 napisao:

https://www.ewallet-optimizer.com/ecopayz/ecopayz-fees-and-limits/   jel netko koristio ecopayz kod njih je moguce imat vise valuta, Virtual karicu i obicnu, limit je 1500€ dnevno

Ja jesam, a i dalje koristim, ecopayz. Mozes imat kolko god oces, prihvaceni su na dosta mjesta, mozes dobit fini cashback (bolji nego kaj ti EWO nudi, javi se ak te zanima). Fee na dizanje na bankomatu je uvijek 4%, ali to si nadoknadis s cashbackom, tako da ja to ne bi gledao kao problem. Ono sto je meni bio problem je naci nekoga ko koristi ecopayz da tamo uploadam novce prvi put (tu ti ja isto mogu pomoci, ako te to zanima posalji mi PM)

00

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

Sheed napisao:
darthgr06 napisao:

https://www.ewallet-optimizer.com/ecopayz/ecopayz-fees-and-limits/   jel netko koristio ecopayz kod njih je moguce imat vise valuta, Virtual karicu i obicnu, limit je 1500€ dnevno

Ja jesam, a i dalje koristim, ecopayz. Mozes imat kolko god oces, prihvaceni su na dosta mjesta, mozes dobit fini cashback (bolji nego kaj ti EWO nudi, javi se ak te zanima). Fee na dizanje na bankomatu je uvijek 4%, ali to si nadoknadis s cashbackom, tako da ja to ne bi gledao kao problem. Ono sto je meni bio problem je naci nekoga ko koristi ecopayz da tamo uploadam novce prvi put (tu ti ja isto mogu pomoci, ako te to zanima posalji mi PM)

jel se može na starse depozit i withdraw sa Ecopayz?

00

24

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

chingling napisao:
jurakc napisao:
chingling napisao:

Ako vec imas neteller u USD onda nista? ne moze se mjenjat u EUR?

Može ali ti je fix ex rate 4% + uzme ti na konveriji banka oko 5% sa svojim super tečajem. Ako imas neteller u USD najjednostavnije ti je nabit silver status koji ti omogucuje da si izaberes drugu valutu (moraš godisnje uplatit 50k na razne stranice).

Nisam dobro shvatio 4% je exchange kad isplacujes u EUR sa starsa ili? Meni recimo imam neteller u USD i kad dizem na bankomatu tecaj bude ispod 6...

ne znam kak je dok se isplacuju euri sa starsa na neteler u dolarima.  4 % ti uvijek neteler uzme dok mora radit konverziju valute, znaci dok dizes kune na bankomatu, on ti prvo od te cifre uzme sebi 4% i on da te jos ta banka ciji je bankomat odere sa tecajem

00

25

Re: Slanje novca preko Skrilla, need help

chingling napisao:
Sheed napisao:
darthgr06 napisao:

https://www.ewallet-optimizer.com/ecopayz/ecopayz-fees-and-limits/   jel netko koristio ecopayz kod njih je moguce imat vise valuta, Virtual karicu i obicnu, limit je 1500€ dnevno

Ja jesam, a i dalje koristim, ecopayz. Mozes imat kolko god oces, prihvaceni su na dosta mjesta, mozes dobit fini cashback (bolji nego kaj ti EWO nudi, javi se ak te zanima). Fee na dizanje na bankomatu je uvijek 4%, ali to si nadoknadis s cashbackom, tako da ja to ne bi gledao kao problem. Ono sto je meni bio problem je naci nekoga ko koristi ecopayz da tamo uploadam novce prvi put (tu ti ja isto mogu pomoci, ako te to zanima posalji mi PM)

jel se može na starse depozit i withdraw sa Ecopayz?

Moze

https://www.ewallet-optimizer.com/ecopa … merchants/

00