Tema: Betfair problem isplata i racun

Pozdrav svima imam problem sa betfairom i trebala bi mi pomoc ja sam otvorio racun na betfairu i uplatio nekakvu sicu cca 15€ za probu da vidim softver kakvi su igraci i slicno. Uplatu sam izvrsio putem paysafe card-a. Nakon nekakvih tjedan mozda dva sam se digo do 200€ i pokusao isplatit 150€ tocnije 145€ i to 21.10. 95€ i onda 23.10. jos 50€. Inace imam nekakav tajni racun u HPB banci ali mi je ta kartica istekla a moj tekuci racun je u blokadi pa sam te isplate vrsio preko bank transfera na racun od prijatelja. Kada novci nisu stizali nakon tjedan dana sam ih kontaktirao i rekao da nisu stigli novci i nakon toga jos nekoliko puta sa istim pitanjem na koje jos uvijek nisam dobio odgovor. Novaca nema na betfair racunu i jos nisu stigli na racun od prijatelja evo vec skoro 2 tjedna nakon 3-4 upita gdje su novci oni su mi suspendirali account na betfairu tako da nemogu vise ni igrati tamo. Javio sam se i u vezi toga ali nisam dobio konkretan odgovor zasto stoga bih molio administratore ili nekoga ako ih moze kontaktirati u moje ime pa da se vidi u cemu je problem. Hvala

00

Re: Betfair problem isplata i racun

inače ti je svugdje pravilo da moraš prvo napravit depozit pa onda tek možeš pare van vadit tom metodom, i to obavezno na svoje ime. ti si napravio depozit s paysafecard s kojim se ne mogu izvući pare van. pretpostavljam da nemaš bankovni ak si pare htio prebaciti na prijateljov.

imas ovdje njihov live chat. https://en-betfair.custhelp.com/app/cha … ng2/c/468/
probaj ih kontaktirat i objasnit im da nisi znao da se ne smije na tuđe ime tražit isplata, ponudi im da i pošalješ slike svojih dokumenata ak te sami neće tražit. valjda ćeš se moći opravdati... a ak si slučajno maloljetan onda se možeš pozdraviti s parama.

00

Re: Betfair problem isplata i racun

Javljam im se svaki dan na taj chat u vezi tih prblema i kazu da ce provjerit i da ce mi se neko javit al nista niko se ne javi. Nisam maloljetan tak da bi mi trebai dat pare samo ja ne znam di su te pare jer meni na accountu stoji 0€ ko da su pare otisle a ocaj ih ne dobiva frend na racun

00

Re: Betfair problem isplata i racun

Betfair je prevelika kompanija da bi te isli prevarit za 150€.

Da li si verificirao account? Slika osobne, potvrda adrese sa racunom na tvoje ime,..., postoje neka pravila i norme koje se moraju postivat, ne moze se novca prebacivat samo tako, posebno jer paze na zastitu klijenata od hakiranja.

00

Re: Betfair problem isplata i racun

Znam da me nebi zajebali za 150€ njim to nikaj ne znaci mene samo zanima zasto mi ne odgovore na mail kak su rekli evo sad sam bas prico s njim kazu da vide da sam imo vec upite i da ce mi se neko javit na mail u roku od 72 sata i to govore vec nekoliko dana sad sam reko da cu pricekat do ponedjeljka i onda im se javit a uz to kaj mi ne odgovaraju su mi u petak ak se ne varam kad sam im se prvi put javio blokirali racun tak da ni igrat nemrem vise

00