Tema: Ovo nisu istine

Pozdrav dragi prijatelji pokera,ovdje Davor iz Osijeka.
S obzirom da sam toliko inspiriran pojedincima na ovom forumu ne preostaje mi ništa drugo nego zahvaliti se svima.
Od nevjerojatne discipline,želje i neizbježnog uspjeha rijetkih,preko srčanosti i nepromišljenosti
prop betova drugih  pa sve do iznimne jednostavnosti (da ju tako blaže nazovem)  neponovljivih jedinki iz čopora, uljepšali ste mi brojne tmurne dane gdje je downswing uzeo maha.
Ujedno ste me učinili snažnijim i motiviranijim nego ikad te ovom prilikom najavljujem uskoro još jedan blog/project/challenge s obzirom da ih stvarno nedostaje kao najčitanijeg štiva na forumu.Neka poker bogovi budu uz mene u 2018. i ako uspijem foldati monster handove kao Juanda trips samo nebo mi je granica.

https://www.youtube.com/watch?v=63pRpg_B31k

Zadnji popravljao Juandahadtrips (23-12-2017 11:56:47)

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one."
00

Re: Ovo nisu istine

Sretno, a blog challenge u vezi ceg? Planiras igrati i dizat limite, cash? turnire? PLO maybe? big_smile


Kaj se handa tice, easy fold KQ big_smile

Zadnji popravljao Stormpay (23-12-2017 14:02:13)

00

Re: Ovo nisu istine

Krećem od 01.01.2018. sa CFP programom kod Robe i Gmike.Počinjem s rollom od oko 200$ i NL5,cilj mi je shot-ati NL100 do kraja godine.PLO challenge bih i sam rado pratio iz trećeg lica.  big_smile

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one."
10

Re: Ovo nisu istine

Sretno!

i da, KQ easy fold  big_smile

00