Tema: pokerstars isplata

Pozdrav,

ako meni neko posalje odredjenu cifru dolara sa svog pokerstarsa na moj pokerstars racun sto ja moram napraviti da bi mogao withdrawati taj iznos? Hvala

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

Re: pokerstars isplata

Igrat poker

00

3

Re: pokerstars isplata

darthgr06 napisao:

Igrat poker

bravo....vrlo iscrpan odgovor....il odgovori kako treba il nemoj nista

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

Re: pokerstars isplata

https://www.pokerstars.eu/poker/real-money/cashouts/  Moras okrenit pare, a okreces ih igranjem pokera, pise ti u cashier koliko je raspolozivo za isplatu

Zadnji popravljao darthgr06 (18-01-2018 22:00:59)

00

5

Re: pokerstars isplata

kuzim da triba obrnit lovu samo nigdi nisam nasao da pise koliko...jel to 10% 50% 100 %....

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

Re: pokerstars isplata

vujo napisao:

kuzim da triba obrnit lovu samo nigdi nisam nasao da pise koliko...jel to 10% 50% 100 %....

kad klikneš cashier, piše ti grand total i available to withdraw. probaj odigrat nl2 zoom jednu orbitu i računaj si koliko si stavio unutra pa gledaj za koliko se povećalo ovo drugo. za običan depozit sam siguran da treba okrenuti 100% u smislu turnovera (zbraja se koliko si uložio u svaki pot), s tim da ne mora nužno biti poker nego može i kladionica. a pretpostavljam da je isto za player transfer.

Zadnji popravljao DoctorEvil (19-01-2018 00:55:15)

00

7

Re: pokerstars isplata

odigra sam nesto spin and go turnira i available to withdraw mi se povecava  samo ako osvojim spin and go i to za taj iznos koji sam osvoio. Stvarno cudno. Po tome samo wining lovu mogu izvuci

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

Re: pokerstars isplata

vujo napisao:

odigra sam nesto spin and go turnira i available to withdraw mi se povecava  samo ako osvojim spin and go i to za taj iznos koji sam osvoio. Stvarno cudno. Po tome samo wining lovu mogu izvuci

moraš gledati razliku između total i available to withdraw. ako igraš 1$ spin i izgubiš, total se smanji za 1 i ovaj drugi ostane isti. znači, razlika je smanjena za 1. a ako dobiješ (recimo da je onaj prize pool 2$), total se uveća za 1 (to je profit), a ovaj drugi bi se onda morao uvećati za 2. dakle, opet razlika između ta dva smanjena za 1. ne znam jel si siguran da si dobro izračunao...

probaj pitati njihov chat support (imaš pod help), oni će ti reći 100% kako je.

00