Tema: PLO riba

Nakon mnogo godina lutanja, igranja svega i svačega, bez BRM , bez cilja i nakon mnogo izgubljenog novca odlučio sam tome stati na kraj. Ovo će biti moj blog gdje ću od sada pa na dalje bilježiti svoj napredak.

Za početak igrati ću plo $2 zoom na starsima, a početni bankroll je $18.24
https://ibb.co/bMyWxx

Ne koristam nikakav poker alat za praćenje za sada.

Ciljevi do 25.03.2018.
-15h igre
- 5h učenja

30

Re: PLO riba

Zar nije to premali BR za PLO? Koliko ja znam tamo je varijanca veća nego kod NLH

No, u svakom slučaju sretno  smile

00

Re: PLO riba

Baphomet napisao:

Zar nije to premali BR za PLO? Koliko ja znam tamo je varijanca veća nego kod NLH

No, u svakom slučaju sretno  smile

Napravim reload i idemo dalje. Tako da bih ja rekao da je bankroll neograničen

Hvala (y)

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (22-03-2018 22:54:21)

00

Re: PLO riba

Uf, ja to ne bih mogao, ubilo bi me psihički  big_smile

No, us vakom slučaju, pratiti ću...volim projekte koji kreću od minimuma.II ja sam nedavno ispaltio skoro se što imam i pustio si 20$ za "grindanje" na NLH i NL2 smile

00

Re: PLO riba

Samo naprijed, bilo bi dobro da počneš koristiti neki alat da možeš bolje analizirati igru protivnika ali i svoju.
Ako nije problem javi sutra s kakvim uspjehom je prošlo tvoj prvi cilj

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

6

Re: PLO riba

ako mislis ista ozbiljno postici u PLO kupi Omaha manager, bez njega neces nikuda


sretno

00

Re: PLO riba

Svjestan sam da je to must have, ali sada trenutno nemogu kupiti nikakav tool, kada bankroll bude dobar i kada si budem mogao priustiti , definitivno cu ga uzeti....

00

Re: PLO riba

Pot Limit Omaha je igra koja je već vrlo profitabilna a u budučnosti bude sigurno isto! big_smile 

Kako ti ide projekt BuffaloBill44? Mislim da ti treba za shot na neki limit PLO oko 20-30 buyina, za a mirno igranje bar 100. Sretno!  wink  cool

10

Re: PLO riba

kako ide, nekakav update?

00

Re: PLO riba

ma izgubio sve na mtt , ponovno cu uplatiti pa kada napravim neki ozbiljniji grind cu staviti update

01