Tema: Poker stranice

Pozdrav ovo mi je prvi post  i ovo me najvise zanima znaci ovako tek pocinjem igrat poker vise manje, prije bi igra bez bankroll managmenta i ne bi obraca pozornost previse sta uopce radin mozda san u zivotu odigra 50k ruku uglavnom kupia san PK4 i dilema mi je sad na kojoj stranici da igram najrade bi na njih 4 5 ali nemam bankroll mislim pocet od 2NL sa 80$ i eto moje pitanje je na kojoj je stranici trenutno najveca isplata igrat 2NL 6max ?

00

Re: Poker stranice

Trenutno najisplativije je igrati na Party pokeru. Trenutno dobiješ besplatne ulaznice u vrijednosti $47,first depozit bonus, rakeback do 40%,Rake Chase itd... Detalji

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: Poker stranice

Pocea san na 888pokeru, party ne zelim igrat jer ne prikazuje informacije igraca PK4

00

Re: Poker stranice

sto je to PK4?

00

Re: Poker stranice

pokertracker4

00

Re: Poker stranice

Prikazuje, nisi vjerovatno dobro namjestio pt4.

00

Re: Poker stranice

Ne mislimo na istu stvar provjeria san sa partyijem i nedaju ti informacije od drugih igraca kuzis samo pise player1,2 itd ispod i imas statove od ovog sessiona i to je to po meni pre glupo al eto

00

Re: Poker stranice

Sad sam provjerio u pt4 neki hand iz mtta koji sam odigrao na pp i prikazuje imena ljudi  i statse u hudu normalno..

p.s. kaze pt4 da je tur trajao 99 handova, a jedan od gore spomenutih igraca u hudu je na 155 handova

Zadnji popravljao 11331133 (19-04-2018 20:55:17)

00

Re: Poker stranice

Samo za cash stolove prikazuje player 1,2... jer su na partypokeru cash stolovi anonimni

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: Poker stranice

Zar su svi stolovi na Party pokeru anonimni? Nedavno sam vidio high stakes plo cash i nije bilo anonimno, takodjer koristio je Jnandez hud..

00

Re: Poker stranice

Možeš koristiti HUD isto na cashu ali ti piše Player1, Player2 tako da ako se ti neko mijenja za stolom, ostaju isti statsi i dalje

00

12

Re: Poker stranice

Znači samo obični cash stolovi su anonimni i kao što je @GeezNuts napisao možete koristiti hud ali piše player1,player2...
Fast forwar, Sit & go i turnir rade normalno

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00