Tema: O pokeru

Pozdrav, imam 15 godina te sam maloprije došao na ideju da bih mogao možda naučiti igrati poker ako mi se svidi. Neznam ništa o pokeru  pa me zanima, Kakva je to igra? Koliko treba da se nauči dobro igrati (tjedan dana?) ? Mogu li zaraditi na internetu kad naučim igrati? Je li ima puno sreće u toj igri odnosno je li sve ovisi o tome koje karte dobiješ? Od kuda da naučim igrati i kad malo naučim pravila koje su dobre stranice za igru?

30

Re: O pokeru

Uspješnost igrača kod pokera više ovisi o njegovoj vještini nego o sreći.
Za tjedan dana možeš naučiti osnove, ali za postati poker profesionalac trebat će ti puno učenja i igranja.

Uvjet za igranje online pokera za $ je minimalno 18 godina...

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
21

Re: O pokeru

Poker je super igra, neke osnove se naucis brzo ali nakon toga ces se uciti cijeli zivot. Sigurno mozes zaraditi dobre pare ako investiras dosta vremena za ucenje igre, nauciti se mozes sad bas easy putem Youtube videa Free ili ako platis neki monthly membership za sajtove kao su Run it once ili Upswing Poker. Svakako se javi ovdje na forumuako budes imao biokoje pitanje! wink Sretno

40