Tema: Spin n Go challenge

Pozdrav ekipa, evo odlucio sam nakon dugo vremena i ja pokrenuti svoj projekt tj. izazov. Poker sam krenuo igrati pocetkom 2017-te godine uglavnom radi hobija i potrebe za nekakvom dozom adrenalina, vecinu vremena sam provodio po lokalnim casinima igrajuci turnire i kucnim igrama(„garaza“), dok sam online igrao vrlo rijetko. Cijelu tu pricu pocinjem ozbiljno shvacati krajem 2017-te tokom mjeseca rujna, te uplacujem 50$ na party pokeru i krecem sa grindom (NL5). Nakon uspjesno odigranog mjeseca, roll je bio spreman za nl10, no zbog svojih hirova, isti je u jos kracem roku nestao. Nisam se previse sekirao oko toga te sam krenuo ispocetka, ali sada sa 20$ na starsima (NL2 zoom), ponovo u kratkom roku roll je bio spreman za nl10 i napokon spajam dva mjeseca uspjesnog grinda (nl2,5,10) spremajuci se za move up na nl25. U tim trenucima uzimam pauzu zbog nemogucnosti igranja radi obaveza na faksu nadajuci se kako ovoga puta necu dirati roll, medutim desilo se isto. Uglavnom da skratim pricu, nakon nekoliko samostalnih pokusaja shvacam da je moj najveci problem glava te se odlucujem potraziti coaching i stejking grupu, neovisno o formatu, jedina bitna stavka mi je bila da su ljudi ozbiljni. Nakon slanja poveceg broja aplikacija razlicitim stejking grupama i dobivanja razlicitih ponuda uviđam da vecina njih nije spremna na rad s vama, vec vam nude neku vrstu poker communitya gdje se opet morate sami snaci i napredovati kako bi eventualno dosli do neke razine gdje krecete sa coachingom(1 na 1) itd.. Zahvaljujuci adminu ovog foruma(bebik) koji mi je omogucio direktan kontakt sa head coachem, prikljucujem se Spinbeasts stableu. Kako i sam naziv teme kaze, rijec je o Spin n go grupi. Ugovor potpisujem 22.5.2018 i krecem sa igrom 3$ limita.

Svrha ove teme je samomotivacija i prilika da ljudi poprate put i grind kroz limite od samog pocetka. Trenutno imam u planu javljati se dva puta mjesecno(polovicom i krajem mjeseca), te vam ukratko prepricati desavanja, moj tok misli tokom samog puta vezano za poker i zivot opcenito,pokazati grafove itd.

Zasad toliko od mene, update dobivate kroz par dana. Samo jako(mlado)  club  heart  diamond  spade

https://s15.postimg.cc/7uovzro53/overall_graph_2018.png  ---> graf(NL10 uglavnom, nesto sitno NL2,5)

Zadnji popravljao Psihopat88 (11-06-2018 11:27:47)

20

2

Re: Spin n Go challenge

Sretno sa projektom Jole! Keep us updated, run good  big_smile  cool

Najbolje online poker rakeback ponude & pristup privatnim online igrama!
Javi se na e-mail:
manager@pokerpro.cc
00

Re: Spin n Go challenge

Sinoc smo obavili kratki rewiev par spinova, imam dosta sitnih pogresaka vezano za sajzing, te sam pasivan sa trash rukama. Zasad i dalje ostajem na trojkama, a onda krajem mjeseca ide detaljnija analiza i nadam se 7$ .... Mislim da mi je najveci problem bio igranje dva stola.. tesko mi je bilo uociti odnosno exploitati protivnike i neki potezi koje inace radim one table nisu mi postali "podsvjesni" pa dosta prilika porpustim dok igram dva stola... Odlucili smo da se fokusiram na jedan stol i zasad grindam tako dok nepohvatam i nerjesim te greske. Grind ce bit j*ben, minimalno 50 spinova dnevno sa jednim stolom cini se kao nemoguca misija za mene ,ali uz malo bolju organizaciju vremena vjerujem da cu uspijeti.. Na faksu sam vecinu stvari doveo u red, ostaje jos brdo zavrsnih koje moram rijesiti do kraja 9mj., i to je sigurno stvar koja psihicki utjece na mene jako. Graf zasad izgleda ovako :

https://s15.postimg.cc/8jn1rlpqz/graf_spinovi.png

Zadnji popravljao Psihopat88 (16-06-2018 10:40:41)

10

Re: Spin n Go challenge

Sretno, focus on the long run, najbitnije... vjeruj u sebe!  wink

00

Re: Spin n Go challenge

GeezNuts napisao:

Sretno, focus on the long run, najbitnije... vjeruj u sebe!  wink

Hvala na podršci  big_smile

00