Tema: Crypto cro

Pozdrav,
novi-stari sam član na forumu, rekreativni igrač pokera.
Zanima me da li je netko voljan pričati,diskutirati,raspravljati o svijetu kriptovaluta jer znam da se puno pokeraša prebacilo u taj svijet gdje je trenutno puno bolja zarada. Ako niste u tom svijetu nema veze, možda bi nekoga privuklo o čemu se priča.  palecgor
club  heart  diamond  spade

01

Re: Crypto cro

Mene zanima kakav skill level trebas imat u svijetu kriptovaluta da bi zaradio?

00

3

Re: Crypto cro

BitArnold napisao:

Pozdrav,
novi-stari sam član na forumu, rekreativni igrač pokera.
Zanima me da li je netko voljan pričati,diskutirati,raspravljati o svijetu kriptovaluta jer znam da se puno pokeraša prebacilo u taj svijet gdje je trenutno puno bolja zarada. Ako niste u tom svijetu nema veze, možda bi nekoga privuklo o čemu se priča.  palecgor
club  heart  diamond  spade

Naravno, uvijek je korisno svima razmjenjivati dobre informacije  smile

darthgr06 napisao:

Mene zanima kakav skill level trebas imat u svijetu kriptovaluta da bi zaradio?

Ne trebas imati neki poseban skill level da bi zaradio. Ako bi to usporedio sa pokerom vjerojatno bi totalnom pocetniku u oba svijeta bilo teze doci do toga da beata nl10 ili MTT od 10$ nego da zaradjuje na cryptosima.
Cryptosi su vjerojatno nacin za zaraditi najvise novca sa najmanje ucenja/rada/ulozenog vremena u vrlo kratkom roku.
Jos ako imas nekog prijatelja da te uputi da ne gubis vrijeme nepotrebno jos bolje

U svijetu cryptosa vrlo brzo ucis i vec kroz par mjeseci naucis toliko novih stvari za koje bi ti u vecinu profesija trebale godine.
Za sve pocetnike savjetovao bi da ne pokusavaju day tradeati jer ce na tome vjerojatno gubiti u pocetku, nego se informirajte o ICO-ovima i istrazujte.
Za one koji nemaju nikakav novac za uloziti ili jos uvijek nebi riskirali svoje novce, postoje
- airdropovi(besplatni coinovi obicno u vrijednosti nekoliko dolara ali moze se dogoditi i da se dobije puno vise, npr nedavno su svi koji su napravili airdrop za jedan projekt dobili coinova u vrijednosti 3-4000$ kad je izasao na market smile
Airdropovi su jednostavni i ne treba puno truda da dobijete nesto free coinova

-bounty(morate raditi odredjene zadatke na socijalnim mrezama(twitter, facebook,reddit, bitcointalk) i za to budete nagradjeni sa coinovima

00

Re: Crypto cro

Baš sam htio otvoriti ovu temu.
mislim da može biti korisna stvar ako malo razmjenimo informacije i raspravimo o kriptovalutama

I don't make the rules
I just think them up and write them down.
00

Re: Crypto cro

Ako ima zainteresiranih mozemo napraviti neku grupu na viberu ili tako nesto

I don't make the rules
I just think them up and write them down.
10