Tema: sportingbull

dobio sam mejl danas da sam prebacen s bwina na sportingbull (nije bilo prijasnjih obavijesti)

prebacene su pare tamo i traze samo 4.9% fee za skrill withdrawal. jel netko uspio s njima dogovorit da povuce pare bez feeja na skrill?

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: sportingbull

Pozdrav, ista stvar se dogodila i meni. Ja cak nisam ni mail dobija.
10godina sam igra kod njih bez vecih zamjerki i sad ovo, bez ikakve obavijesti oni moje pare prebace na neku drugu stranicu koja cak ni nema poker.
Ugl cudno mi je da imaš opciju za isplatu na skrill pošto meni pod isplate postoje samo dvi opcije, kartica i bankovna doznaka s tim da mi ne prihvaca isplatu na karticu.
Jucer sam odma trazija isplatu 200eura bankovnom doznakom i baš đe zanima kako ce ovo završit.
Javim kako je završilo jer sve ovo skupa mi izgleda jako neozbiljno i vec san spreman da mozda te pare necu ni vidit.

00

Re: sportingbull

Bwin više nije dostupan u Hrvatskoj, sva sredstva prebačena su na Sportingbull.

Party Poker i dalje nastavlja poslovati bez ikakvih promjena.

Nove igrače očekuju ogromne dodatne nagrade, otvorite račun do kraja mjeseca i dobit ćete 40% fiksnog rakebacka prvi mjesec igranja.

http://si.pokerpro.cc/uploads/si.pokerpro.cc/images/624440873_party_poker_logo.png

- 100% do €325 ili do $500 (vrijednost bonusa je 12,5% cashbacka)
- Cashback: 20-40% po njihovom VIP programu
- $15,000 Race
- Rake Chase: (do 10% dodatno cashbacka)
- Tjedni $200 PokerPro i $250 Bankroll Booster Freerolli
- Ostale PartyPoker promocije

http://si.pokerpro.cc/uploads/si.pokerpro.cc/Gumb/NOVO_registracija.png

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

4

Re: sportingbull

korisnik27, moras prvo depositat neki mali iznos sa skrill pa onda mozes povuc na isti samo uz fee od 4.9%

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: sportingbull

milac napisao:

dobio sam mejl danas da sam prebacen s bwina na sportingbull (nije bilo prijasnjih obavijesti)

prebacene su pare tamo i traze samo 4.9% fee za skrill withdrawal. jel netko uspio s njima dogovorit da povuce pare bez feeja na skrill?

Ne znam da li si rijesio vec, ali meni danas vise nema fee za isplatu na skrill.

00

6

Re: sportingbull

rijesio sam nakon nekoliko izmijenjenih mejlova

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00