Tema: caos

Pozdrav,pocea san igrat poker prije tocno 26dana.Igram  5NL fast forward na partypokeru ,odigra sam nekih 120k ruku, pocea sam sa 300 dollara sad sam na 100 dollara. U prijatelja doma prije mjesec dana sam prvi put u zivotu igra poker i preodlicna mi je igra.  Dva dana prije nego sta san pocea igrat sam  kupia upswing lab i pokertracker4 . Ne razumijem kako me ubijaju ovako na 5NL. Average Allin Equity mi je 53,6 posto sta se cini skroz odlicno. Gleda san da na HM2 daje EV stat, jeli to isti stat kao i allin equity adjusted na partypokeru? Bez showdowna dobijam dosta(crvena linija) ali na showdownu gubim jos vise. Sad sam na laptopu a na kompjuteru mi je PT4 pa nisam siguran koliko tocno ali mislim otprilike u ovih 120k handova da bez showdowna dobijam 650 dollara a na showdownu gubim 850. Kako da to promijenim? Ima te li jos koji savjet? Planiram ulagat  sve svoje vrijeme u poker sad bilo bi odlicno kad bi mi olaksali hvala vam. E da zovem se Damian inace sam iz Rijeke sad zivim u Solinu hvala unaprijed

00

Re: caos

1. nije cudno da ne mozes  beatat NL5 nakon mjesec dana, nemas iskustva
2. ostavi se tih statistickih gluposti, Allin Equity,... ima vremena za to.  Moras naucit prvo osnove ABC pokera, to je solidan tight aggresive poker s kojim ces beatat mikrose, imas na netu materijala, za mikrose je bila aktualna knjigu no bullshit
3. vjerojatno pravis greske koje ne vidis sam i ponavljas ih nesvjesno, probaj dati nekom boljem igracu da ti pregleda hand history i vidi spotove u kojima grijesis
4. po ovome sto si napisao ja bih rekao da previse light callas na riveru (previse zoves sa losim handovima)

10

Re: caos

1.haha naravno da nije cudno ali ocekivao sam vise
2. mislim  da sam vec svladao abc poker i da bi sad trebao tocno te statisticke gluposti,prosa san upswing lab core strategy par puta i procita desetak blackrainovih clanaka tocno o abc poker.
3.naravno svi koji igraju poker rade greske i ocito nisu svjesni jer ih ne bi radili haha. A doslovno neznam nikog ko igra ni blizu dobro koliko ja sad haha, ovi prijatelji koje sam spomenia igraju 200knNL ali online nisu nikad ni igrali tako da od njih nista, ako neko ovdje cita ovo i dosadno mu je mogu mu poslat svoj hand history pa da mi da neke savjete bio bih pre zahvalan
4.definitivno, FRC mi je 29 posto to mi je cak trenutno najveci leak
hvala na brzom replyu

00