Tema: Raise your edge turnir paket

Pozdrav svima!
Nažalost nakon 5,6 godina aktivnog online i live igranja želim da prekinem sa pokerom zbog zdravlja, mentalnog haha. Posvetit ću se programiranju maksimalno.

Zanima me da li znate da li postoji način da vratim RYE program(https://raiseyouredge.com/tournament-masterclass-poker taj od 1300$ haha), odnosno da mi vrate pare? Kontaktirao sam bencba, ali nije odgovorio ništa. Da li mi je dozvoljeno da prodam te videoe, mislim da li mogu krivično odgovarati? haha
Inače ima preko 20h videoa i preko 200 chartova(koje karte igrati sa koje pozicije).

I da ovaj program nije za svakog!! Morate imati dobro uvodno poznavanje u poker, da razumijete šta su 'rangeovi' , šta je 'variance' itd... Ako hoćete nešto basic da naučite uvod onda od Negreanua novi Masterclass.

Imam i bounty rye program ,6max sng i imam isto i za upswing poker(turnir, cash i hu).  Svi su fantastični i dosta su mi pomogli da razumijem MTT igru ,ali se nisam izborio sa svim stresom.

Ako imate kakav savjet, ili nešto možete mi ovdje pisati, ili na mail ivan.micic03@gmail.com

Zadnji popravljao IvanM (11-12-2018 14:31:18)

00

Re: Raise your edge turnir paket

IvanM napisao:

Zanima me da li znate da li postoji način da vratim RYE program(https://raiseyouredge.com/tournament-masterclass-poker taj od 1300$ haha), odnosno da mi vrate pare?

Na dnu njihove stranice imaš "Cancellation Policy" pa možeš zatražiti povrat ako ispunjavaš uvjete.

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: Raise your edge turnir paket

Ja bih ti savjetovao da uzmes pauzu, razmisli dobro,ako si htio biti full time pro i taj prtisak ti je previse onda jbg. Nemoj forsirat ako ne ide, mozda neki mental coach tipa Elliot Roe

Gledao sam bas kako neki MMA borci imaju mental coacheve zbog pritiska pred meceve i stresa, ako igras mid- high stakes to je sasvim normalno da si pod velikim pritiskom.

Sad oko bozicnih praznika je idealna prilika da se odmoris i maknes od pokera i nakon nove godine doneses konacnu odluku.

Vidim da si puno novca ulozio u edukaciju, ali mozda bas to forsiranje i predanost su dali kontraefekt.

Znam neke teske retarde za poker kojima sam se smijao prije 6-7 god.,  sada su na 250k na Pocketfives, jer su se uspjeli ubacit u dobre staking grupe i napredovat uz rad sa coachevima, po meni je to puno bolji nacin nego coaching sites.

Zadnji popravljao darthgr06 (11-12-2018 23:11:53)

00