Tema: Skrill verifikacija problem

Pozdrav,

Napravio sam isplatu sa jedne poker stranice na skrill, te kada su novci sjeli na skrill , blokirali su mi skrill  dok ne verificiram racun.

Tu sada nastaje problem...
Poslao sam slike osobne, te su mi nakon 10 dana, uzvratili da nije dovoljno citko i da ponovno saljem.

Sada sam poslao drugi puta, pazio da bude ostra i bistra slika,  jos nisam dobio nikakav odgovor, a proslo je vec punih 20 dana !!

Jel to normalno da toliko traje proces verifikacije i jel bi mogao imati nekih problema sa isplatom ?

Zadnji popravljao upgrade (14-01-2019 20:20:44)

00

2

Re: Skrill verifikacija problem

Skrill je dosta puta vrlo spor kad dođe do ovakvih situacija. Kontaktiraj ih opet pa ako ti ne uspije nakon par dana ja ću ti probati pomoći.

Najbolje online poker rakeback ponude & pristup privatnim online igrama!
Javi se na e-mail:
manager@pokerpro.cc
10

3

Re: Skrill verifikacija problem

probaj verifikaciju preko aplikacije

00

Re: Skrill verifikacija problem

bebik napisao:

Skrill je dosta puta vrlo spor kad dođe do ovakvih situacija. Kontaktiraj ih opet pa ako ti ne uspije nakon par dana ja ću ti probati pomoći.

Otvorio sam case jos prije par dana i pitao ih koliko traje inace taj proces, ali ni tu jos uvijek nikakav odgovor. roll

Stvarno sramota za najpopularniji i najveci ewallet na svijetu, prema odnosu prema korisnicima i brzini rjesavanja najjednostavnijih situacija.

zviko napisao:

probaj verifikaciju preko aplikacije

Sada vise ne mogu tako, preko aplikacije, dok su ovi dokumenti u reviewu.

00

Re: Skrill verifikacija problem

Danas su me napokon odblokirali.  big_smile   diamond  spade

E sad malo gledam za isplatu i vidim da je 7.5% fee za isplatu na moj visa devizni racun. Jel postoji kakva povoljnija varijanta za cashout, jer mi se ovo stvarno nekako puno cini ?

00

Re: Skrill verifikacija problem

Pozdrav upgrade,
Dali si se registrirao preko pokerpro linka?
Pošalji e-mail i ID računa na support@pokerpro.cc , kako bi dobio VIP status na Skrillu.

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: Skrill verifikacija problem

upgrade napisao:

Danas su me napokon odblokirali.  big_smile   diamond  spade

E sad malo gledam za isplatu i vidim da je 7.5% fee za isplatu na moj visa devizni racun. Jel postoji kakva povoljnija varijanta za cashout, jer mi se ovo stvarno nekako puno cini ?

Uplatis na PSK ili SuperSport i onda na tekuci, ali 1/4 uplate moras odigrat, znaci od 1000kn, 750kn mozes odma isplatit, ostalo moras odigrat, mozes i na vise listica razdjelit, na SuperSport ima i poker.  Probaj sa 100kn, pa vidi jel se nesto promjenilo, jer nisam sad dosta dugo tako isplacivao. Svakako pripazi da imas registiran account na PSK ili SuperSportu, ja sam morao nosit osobnu u poslovnicu.
Kod ovog nacina isplate te oderu na konverziji tecaja, tako da ti ni to nije neka sreca.

Zadnji popravljao darthgr06 (17-01-2019 22:29:39)

00

Re: Skrill verifikacija problem

kresok napisao:

Pozdrav upgrade,
Dali si se registrirao preko pokerpro linka?
Pošalji e-mail i ID računa na support@pokerpro.cc , kako bi dobio VIP status na Skrillu.

Nisam. Registriran sam vec godinama na skrilu, samo ga nisam do sada koristio.


darthgr06 napisao:
upgrade napisao:

Danas su me napokon odblokirali.  big_smile   diamond  spade

E sad malo gledam za isplatu i vidim da je 7.5% fee za isplatu na moj visa devizni racun. Jel postoji kakva povoljnija varijanta za cashout, jer mi se ovo stvarno nekako puno cini ?

Uplatis na PSK ili SuperSport i onda na tekuci, ali 1/4 uplate moras odigrat, znaci od 1000kn, 750kn mozes odma isplatit, ostalo moras odigrat, mozes i na vise listica razdjelit, na SuperSport ima i poker.  Probaj sa 100kn, pa vidi jel se nesto promjenilo, jer nisam sad dosta dugo tako isplacivao. Svakako pripazi da imas registiran account na PSK ili SuperSportu, ja sam morao nosit osobnu u poslovnicu.
Kod ovog nacina isplate te oderu na konverziji tecaja, tako da ti ni to nije neka sreca.


Pa koliko % uzimaju za konverziju ?

00

Re: Skrill verifikacija problem

Ma ne znam tocno, ne ide to po postotku, nego koliki je omjer tecaja kune prema dolaru kad budes uplacivo.
Zato ti i kazem probaj sa 100kn prvo, da vidis te omjere i koliko moras odigrat, bilo je 1/4 mozda se nesto promijenilo

Zadnji popravljao darthgr06 (18-01-2019 23:36:55)

00

10

Re: Skrill verifikacija problem

Najbolje ti je da kupiš nešto preko interneta jer onda ne plaćaš proviziju,
ako želiš isplatiti novce a imaš više od npr >200€/$ onda ti se najviše isplati Bank Transfer (fiksna naknada  5.50€).

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: Skrill verifikacija problem

Zelio bi isplatiti , iako su mi vec dva puta odbili iz nekog razloga isplatu na karticu.  hmm   

Probat cu bank transfer.
Mozda je glupo pitanje, ali jel za dodavanje bankovnog racuna  trebam samo upisati SWIFT banke i IBAN devizne kartice ili je to nesto drugo  ?

00

12

Re: Skrill verifikacija problem

Ništa više, par dana treba da ti novci sjednu na račun.

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00