Tema: novi clan u moru clanova

Pozdrav svima, totalni sam amater u ovom sportu  big_smile ali sa vremena na vrijeme volim igrati poker, imam barem osnovno neko iskustvo.. to bi bilo najkrace moguce o meni  big_smile

Googlao sam i naisao sam na ovaj forum, zato sam se i registrovao. Trenutno igram na poker888 full ring nl2-nl5 medjutim, ovaj novi update me je totalno poremtio, i sad nisam siguran da li je to do mojeg racunara ili novog update-a. Ne mogu se snaci ni na koji nacin.
Da li jos neko igra tamo ? kakva su vasa iskustva ?

00

Re: novi clan u moru clanova

Dobrodošao na forum.
888 ima dosta loš rakeback sistem, preporučio bi ti da pogledaš Party Poker u našoj ponudi.

Prilikom prvog depozita dobit ćeš ulaznice vrijedne $22, a rakeback je do 40%, a još dobivaš i 10% Rake Chase.
Također svaki tjedan imamo $200 vrijedan freeroll.

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: novi clan u moru clanova

Hvala puno!
-Da, ovo je tek treca soba na kojoj sam igrao i najduze se zadrzao ali bas djeluje da imaju uzasno los rakeback sistem. Bas sam imao u vidu da probam Party Poker room.
Planirao sam kroz par nedelja tamo da odradim depozit, Da se javim na mejl manager@pokerpro.cc  ? ili jednostavno se registrujem preko vaseg linka i unesem bonus code ?

00

Re: novi clan u moru clanova

Izbriši povijest u internetskom pregledniku, nakon toga se registriraš preko PokerPro linka i uneseš bonus kod.
Nakon toga potrebno nam je javiti tvoj username na mail manager@pokerpro.cc.
Također trebaš javiti i Skrill/Neteller na koji želiš da ti isplaćujemo Rake Chase.

Ukoliko još nemaš Skrill ili Neteller registriraj se preko PokerPro-a jer ćeš dobiti niz odličnih pogodnosti.

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: novi clan u moru clanova

Sretno i samo strpljivo, poker je maraton big_smile

00

Re: novi clan u moru clanova

GeezNuts napisao:

Sretno i samo strpljivo, poker je maraton big_smile

hvalaa  cool nadam se da cu vas smarati jos dugo vremena  big_smile

00

Re: novi clan u moru clanova

Hellou 
pozdrav svima  club  heart  diamond  spade

00