Tema: novi zakon??

https://www.24sata.hr/news/protiv-utaje-maric-gasi-pristup-stranim-internet-kladionicama-610696

Ako zabrane/onemoguce pristup poker stranicama i stranim kladionicama, hoce li se npr moci igrati na Pokerstarsu preko VPN ili da planiramo selidbu big_smile   

Ne razumijem se bas u VPN niti sam ikad koristio pa ako netko tko vise zna moze reci dal bi se i dalje moglo igrati na Pokerstarsu preko VPN i da li bi mozda Pokerstars jednostavno blokirao sve acc iz HR?

Zna li netko kako je to rjeseno u Sloveniji i ostalim drzavama u kojima se ne moze vie igrati online poker/kladionica?

hvala

00

Re: novi zakon??

Ako zabrane neku web stranicu s VPN-om možeš ih normalno otvoriti.

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

3

Re: novi zakon??

ok, ali koliko znam zabranjeno je na PS i svim vecim poker stranicama koristit VPN i ljudima su banirali acc i znali oduzimati roll?

00

Re: novi zakon??

Vlasnici kladionica PSK, SuperSport i Germanije su obicna banda  koja gura tu pricu o famoznih 3 milijarde kn koji se toboze potroste na online kladjenje i da se na njih se ne plati porez, to je takva glupost da ja ne mogu vjerovat da sa takvom laznom pricom idu u javnost.
Toliko novca se potrosi mozda ukupno na kladjenje  u RH. Projekcije radi nas proracun je 168 milijardi kn, cijelog drzavnog aparata , a da se svake godine potrosi online 3 milijarde kn je neporebno napuhavanje, ne znam koja budala to moze povjerovati.

Oni misle da ce natjerat nekog da uplatit listic u PSK ili SuperSportu ako ugase online kladionice, iako se ne kladim, sad iz inata ne bi, ali sam ljubitelj pokera i ne zelim da mi tamo neki Bosanac vlasnik PSK-a odredjuje sta cu ja radit za svoj novac.

Nazalost kupili su politicare i mozemo sad samo nagadjat sto ce bit, oni sad mogu ugasit ovaj forum, ako smatraju da se zaradjuje novac na koji se ne placa porez, prakticki sad Porezna uprava glumi internet policajca.

Pokerstars i sve ostale stranice placaju porez negdje u EU, ne moze se oporezovat dva puta ista tvrtka, isto kao sto je Gooogle u Irskoj,... ako im to ne pase onda nisu trebali uci u EU.

Zadnji popravljao darthgr06 (24-01-2019 21:55:51)

10

Re: novi zakon??

Što je najjače, oni tim zakonom neće uopće povećati proračun. Oni misle da će sad sva ekipa koja igra po pravim kladama i koristi e-wallete krenuti uplaćivati u PSK i Supersport  big_smile Malo morgen, pa valjda postoji razlog zašto na prvom mjestu tamo ne uplaćuju. A nisu svi ovisnici da se ne mogu kontrolirati.

Baš postajemo prava prćija od države, blago onima koji bježe glavom bez obzira.

00

6

Re: novi zakon??

Dosta slicnu situaciju imamo u Sloveniji vec dugo, drzava ima monopol za kladenje, blokiraju doata najvecih sajtova za kladenje, na kraju mi igraci za minutu rada samo promijenimo DNS settingse i to je to, blokade više nema.

Najbolje online poker rakeback ponude & pristup privatnim online igrama!
Javi se na e-mail:
manager@pokerpro.cc
00

Re: novi zakon??

bebik napisao:

Dosta slicnu situaciju imamo u Sloveniji vec dugo, drzava ima monopol za kladenje, blokiraju doata najvecih sajtova za kladenje, na kraju mi igraci za minutu rada samo promijenimo DNS settingse i to je to, blokade više nema.

Lako ako bude samo tako. Ali ako to blokiranje znači da će kladionica/poker sajt jedino dati da se novci izvuku van i nakon toga pozatvarati accountove (mislim da je Pokerstars tako napravio u SLO) i ne davati registraciju novih, to je već puno veći problem, koji se jedino može zaobići kupnjom accountova što je već malo veća jebada.

00

Re: novi zakon??

Da, nama je problem ako nas 888, Stars, Party,... odjebu kao malo trziste s kojim ne zele imat posla i pogase accunte. Ako ovi trupci blokiraju stranice, to je najmanji problem

Zadnji popravljao darthgr06 (25-01-2019 13:12:46)

00

9

Re: novi zakon??

darthgr06 napisao:

Da, nama je problem ako nas 888, Stars, Party,... odjebu kao malo trziste s kojim ne zele imat posla i pogase accunte. Ako ovi trupci blokiraju stranice, to je najmanji problem



iskljucivo pitam za PS jer neki od nas igraju PLO, PLO8, mixed gamese pa se ne mozemo tek tako prebaciti na drugi site
pretpostavimo da PS odjebe nase trziste i povuce se iz HR: hoce li se moci preko VPN-ova i ostalih cuda ipak igrati iz HR, koliko je to riskantno s obzirom da nije dozvoljeno i blokirali su vec ljudima accounte i oduzimali novce na acc


ili da polako trazimo vec stanove po Sarajevu, Mostaru, Banja Luci big_smile

00

Re: novi zakon??

Q8 napisao:
darthgr06 napisao:

Da, nama je problem ako nas 888, Stars, Party,... odjebu kao malo trziste s kojim ne zele imat posla i pogase accunte. Ako ovi trupci blokiraju stranice, to je najmanji problem



iskljucivo pitam za PS jer neki od nas igraju PLO, PLO8, mixed gamese pa se ne mozemo tek tako prebaciti na drugi site
pretpostavimo da PS odjebe nase trziste i povuce se iz HR: hoce li se moci preko VPN-ova i ostalih cuda ipak igrati iz HR, koliko je to riskantno s obzirom da nije dozvoljeno i blokirali su vec ljudima accounte i oduzimali novce na acc


ili da polako trazimo vec stanove po Sarajevu, Mostaru, Banja Luci big_smile

Ti slucajevi koji su bili i za koje znam odnose se na Ameriku, kad su oduzimali dobitke zbog koristenja VPN-a, mi i Amerika smo sasvim druga prica, jer je u EU online poker reguliran koliko-toliko. Amerika nakon Black fridaya je  "prognala" Stars i zato su oni rigorozni prema koristenju VPN-a za Americke igrace.
Mislim da Stars  i nije problem, nego velike kladionice Bet365, Betfair, BWin,.., njih ce roknit prve, zato treba pricekat da vidimo sta ce bit.

Probao sam koristit 888 preko VPN-a i radi bez problema,  za Stars ne znam

Zadnji popravljao darthgr06 (25-01-2019 21:24:38)

00

Re: novi zakon??

Vrijeme će ti pokazati. Ne može se točno reći ako se ne zna što će ovi naši mlatimudani napraviti. Da će samo zblokati stranice djeluje malo blesavo, iako se nikad ne zna s njima. Čitam malo okolo, navodno po zakonu se treba za priređivanje takvih igara tipa kladionica/poker imati neki broj zemaljskih objekata i još se neka svota treba plaćati, na što sigurno neće pristati nitko ako naši to budu zahtjevali i vjerojatno će nas odjebat i jedino dati cashout u slučaju da naša vlada baš to zatraži.

Teško reći što se bude dogodilo, tehnički i trenutno mi ne bi smjeli imati klađenje i poker online van RH. A opet imaš neke sajtove koje to ne jebe ni pol posto, a kod nekih smo izbačeni. Pogledaj si malo na slovenskom forumu, koliko vidim kod njih i dalje ima solidan broj poker soba dostupno, iako su to većinom manje.

00

Re: novi zakon??

Iskreno se nadam da se PS neće povući iz HR, ali s obzirom na iskustva iz Slovenije ćisto sumnjam, ukoliko se to desi zaboravite na VPN i slićne aktivnosit, jer iz osobnog iskustva (zatvorili acc i uzeli BR), znam da aplikacija PokerStars "sve vidi" što vam se dešava na kompjuteru pa tako i odakle se spajate. Njima je preveliki rizik to dopuštat jer kao što netko rece premalo smo im trziste. S druge strane, ako mi ne vjerujete, probajte sa VPN-om ili s necim drugim ako mislite da znate zaobic njihove zastite (nije slucajno da se najbolje nose sa botovima/coluson i slicnim preverama...za razliku od ipoker-a/partypoker/supersporta i dr).

U svakom slučaju veliko sranje ako odu (PS), bez obzira na rake, jos uvijek imaju dosta prednosti spram drugih mreza.

00

Re: novi zakon??

Ja igram na party pokeru je li moguce da ce mi sad 1.3 zamrznit sredstva i zabraniti igru i ako to naprave ocu li se moc preselit u drugu drzave i da mi se onda odmrznu sredstva? Nije valjda da ti samo zauvijek zabrane pristup tvojim novcima jel?

00

Re: novi zakon??

Ne brini se dobit ces mail ako se budu povlacili sa trzista i imat ces vremena povuci novac

Zadnji popravljao darthgr06 (06-02-2019 20:40:07)

00

Re: novi zakon??

Aha a kad dode ovaj novi zakon oce li se moc odselit u bosnu i herc  i igrat normalno?

00

Re: novi zakon??

Moramo pricekati 01.03. i vidjet cemo sto ce bit, nema potrebe donosit napamet zakljucke, samo igraj smile

00

Re: novi zakon??

okaj hvala na brzom odgovoru

00

Re: novi zakon??

darthgr06 napisao:

Ne brini se dobit ces mail ako se budu povlacili sa trzista i imat ces vremena povuci novac


A kako ću povući novac ako porezna da nalog da se blokira pristup stranici (kladionici, poker sobi) iz Hrvatske?
Otići u neku stranu zemlju (BIH?) tamo se nakačiti na internet, ulogirati se i povući sredstva?
Možda je glupo pitanje... ali, tko pita ne skita... smile

00

Re: novi zakon??

Kao sto sam napisao, mislim da ce oni prvo udarit na Bet365, Bwin, Betathome, Betfair. Stars ima svoju stranicu Betstars mozda nju blokiraju, a poker ostave na miru big_smile

Mozemo samo nagadjat, proces je takav koliko sam shvatio porezna kada otkrije da tipa Bet365 radi protivno poreznim zakonima, tj. da je nelojalna konkurencija , salje HAKOM-u zahtjev i oni gase za nase operatere stranicu od Bet365, onda ce tako ic redom (mozda procedura nije tocna, ali tako nesto sam procitao). 

Nazalost ova mafija, vlasnici kladionica imaju politicare u saci. Po onome sto oni tvrde, da je online kockanje nelojalna konkurencija domacim kladarama,  mogu zabranit kupovanje odjece preko interneta iz EU ili dijelova za auto, pa ni onaj svabo ili englez nisu lojalna konkurencija nekom tko ima trgovinu u RH, placa porez, radnika, najam prostora,...

Zadnji popravljao darthgr06 (14-02-2019 11:51:26)

00

Re: novi zakon??

Kad tad se morao uvesti red u online klađenje. No, ono što pati u tom uveđenju reda je poker.

3 milijarde kuna koje se provrte kroz klađenje nije mala brojka i normalno je da se naše kladionice žele zaštiti od nelojalne konkurencije, što je uostalom i većina EU država napravila.  No poker je specifičan, prvenstveno zbog oporezivanja dobitka. Tako da ćemo preuzeti model nekih država koje su to riješile na "svoj" način ili će poker i dalje biti u sivoj zoni. No, da će nam ostati Supersport poker kao jedina opcija, hoće. Svi oni koji će se igrati s VPNom, moraju se igrati i sa Poreznom.
Isplativost tog rizika je tema o kojoj je još prerano pričati, sve dok sve karte ne budu na stolu.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
02

Re: novi zakon??

ajspingvin napisao:

Kad tad se morao uvesti red u online klađenje. No, ono što pati u tom uveđenju reda je poker.

3 milijarde kuna koje se provrte kroz klađenje nije mala brojka i normalno je da se naše kladionice žele zaštiti od nelojalne konkurencije, što je uostalom i većina EU država napravila.  No poker je specifičan, prvenstveno zbog oporezivanja dobitka. Tako da ćemo preuzeti model nekih država koje su to riješile na "svoj" način ili će poker i dalje biti u sivoj zoni. No, da će nam ostati Supersport poker kao jedina opcija, hoće. Svi oni koji će se igrati s VPNom, moraju se igrati i sa Poreznom.
Isplativost tog rizika je tema o kojoj je još prerano pričati, sve dok sve karte ne budu na stolu.



Ne bih se baš sa time složio... Kakvo uvođenje reda? Pa na stranim online kladionicama vlada savršen red...kladionice na sebe preuzimaju sav porez, na igračima je samo da igraju (i gube... smile ))...jedina zarada kladionica proizlazi iz margine 1,90-1,90 za događaj na koji oni procijene da je sansa prolaza 50%...
Kod nas umjesto da vlasnici kladionica preuzmu dva nameta (čuvenih 5% m.t. + 10 na svaki dobitak (tako da kad meni prodje listić i marić dobije  dio kolača...perverzno....)) i da žive od margine 1,85-1,85 taj namet je na igračima... i sad ti tu spominjes da je nesto nelojalno...lol ...vjerojatno bi ih trebao zaliti...i njih i (pre) skupu državu koja više ne zna na koji način da se dočepa love...
ali, bitno da se ima za sanaciju uljanika i sličnih uspješnih projekata...
Što se pokera tiče, tu ne vidim apsolutno nikakve potrebe za zabranom...igramo sa ljudima iz čitavog svijeta putem modernih tehnologija, i sad bi ljude trebalo usmjeriti na supersport da igramo samo protiv igrača iz Hrvatske (da se zatvorimo unutar svioih granica), u 21. stoljeću stoljeću novih tehnlogija, globalizacije, itd... pa što idemo u smjeru Sjeverne Koreje?
Gdje su tu elementarna ljudska prava...

00

Re: novi zakon??

lectefar napisao:
ajspingvin napisao:

Kad tad se morao uvesti red u online klađenje. No, ono što pati u tom uveđenju reda je poker.

3 milijarde kuna koje se provrte kroz klađenje nije mala brojka i normalno je da se naše kladionice žele zaštiti od nelojalne konkurencije, što je uostalom i većina EU država napravila.  No poker je specifičan, prvenstveno zbog oporezivanja dobitka. Tako da ćemo preuzeti model nekih država koje su to riješile na "svoj" način ili će poker i dalje biti u sivoj zoni. No, da će nam ostati Supersport poker kao jedina opcija, hoće. Svi oni koji će se igrati s VPNom, moraju se igrati i sa Poreznom.
Isplativost tog rizika je tema o kojoj je još prerano pričati, sve dok sve karte ne budu na stolu.



Ne bih se baš sa time složio... Kakvo uvođenje reda? Pa na stranim online kladionicama vlada savršen red...kladionice na sebe preuzimaju sav porez, na igračima je samo da igraju (i gube... smile ))...jedina zarada kladionica proizlazi iz margine 1,90-1,90 za događaj na koji oni procijene da je sansa prolaza 50%...
Kod nas umjesto da vlasnici kladionica preuzmu dva nameta (čuvenih 5% m.t. + 10 na svaki dobitak (tako da kad meni prodje listić i marić dobije  dio kolača...perverzno....)) i da žive od margine 1,85-1,85 taj namet je na igračima... i sad ti tu spominjes da je nesto nelojalno...lol ...vjerojatno bi ih trebao zaliti...i njih i (pre) skupu državu koja više ne zna na koji način da se dočepa love...
ali, bitno da se ima za sanaciju uljanika i sličnih uspješnih projekata...
Što se pokera tiče, tu ne vidim apsolutno nikakve potrebe za zabranom...igramo sa ljudima iz čitavog svijeta putem modernih tehnologija, i sad bi ljude trebalo usmjeriti na supersport da igramo samo protiv igrača iz Hrvatske (da se zatvorimo unutar svioih granica), u 21. stoljeću stoljeću novih tehnlogija, globalizacije, itd... pa što idemo u smjeru Sjeverne Koreje?
Gdje su tu elementarna ljudska prava...

Lectefar,

NHF, ali molim te da se riješiš demagogije i glumiš borca za ljudska prava. Tema je prijedlog novog zakona, pa nekoliko činjenica:

1. Svi kladioničari koji se klade van HRV sajtova krše HRV zakon, kao i ti sajtovi
2. Sve kladionice u HRV plaćaju poreze i naknade u HRV, za razliku od onih "ilegalnih" koje plaćaju na Kajmanskim otocima ili ti ne plaćaju
3. HRV kladionice uplate oko 400 milja kuna poreza i naknada, ilegalne 0 kuna
4. u 3 godine je 600 ljudi je dobilo otkaz, 250 poslovnica je zatvoreno zbog  novog zakona kojeg su debelo iskoritile ilegalne kladionice

Sad da si ti vlasnik jedne od 6 kladionica u HRV jel bi pisao takve gluposti koje si pisao  ili bi lobirao kod Marića da SVI imaju jednake uvjete, što SAD nije slučaj. Kao što se boriš za liberalizaciju, slobodu, kapitalizam ljudska prava i šta ja znam šta sve ne, tako se bori i za jednaka prava u pravnom aspektu slobode i kednakosti tržišta. Da država ima nezasitan apetit za lovom, ima. No, da treba riješiti ilegalne kladionice, treba. Baš kao što su to učinile Danska, Francuska, Bugarska, Slovenija, Mađarska, Rumunjska... Jer nema više đabe nit kod babe. Dok usprediš  Pokerstars u mojim počecima (ima 10 godina) i sad, nema pola "državnog poola", a bit će ga sve manje. Tko je jamio, jamio je.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
01

Re: novi zakon??

ajspingvin napisao:
lectefar napisao:
ajspingvin napisao:

Kad tad se morao uvesti red u online klađenje. No, ono što pati u tom uveđenju reda je poker.

3 milijarde kuna koje se provrte kroz klađenje nije mala brojka i normalno je da se naše kladionice žele zaštiti od nelojalne konkurencije, što je uostalom i većina EU država napravila.  No poker je specifičan, prvenstveno zbog oporezivanja dobitka. Tako da ćemo preuzeti model nekih država koje su to riješile na "svoj" način ili će poker i dalje biti u sivoj zoni. No, da će nam ostati Supersport poker kao jedina opcija, hoće. Svi oni koji će se igrati s VPNom, moraju se igrati i sa Poreznom.
Isplativost tog rizika je tema o kojoj je još prerano pričati, sve dok sve karte ne budu na stolu.



Ne bih se baš sa time složio... Kakvo uvođenje reda? Pa na stranim online kladionicama vlada savršen red...kladionice na sebe preuzimaju sav porez, na igračima je samo da igraju (i gube... smile ))...jedina zarada kladionica proizlazi iz margine 1,90-1,90 za događaj na koji oni procijene da je sansa prolaza 50%...
Kod nas umjesto da vlasnici kladionica preuzmu dva nameta (čuvenih 5% m.t. + 10 na svaki dobitak (tako da kad meni prodje listić i marić dobije  dio kolača...perverzno....)) i da žive od margine 1,85-1,85 taj namet je na igračima... i sad ti tu spominjes da je nesto nelojalno...lol ...vjerojatno bi ih trebao zaliti...i njih i (pre) skupu državu koja više ne zna na koji način da se dočepa love...
ali, bitno da se ima za sanaciju uljanika i sličnih uspješnih projekata...
Što se pokera tiče, tu ne vidim apsolutno nikakve potrebe za zabranom...igramo sa ljudima iz čitavog svijeta putem modernih tehnologija, i sad bi ljude trebalo usmjeriti na supersport da igramo samo protiv igrača iz Hrvatske (da se zatvorimo unutar svioih granica), u 21. stoljeću stoljeću novih tehnlogija, globalizacije, itd... pa što idemo u smjeru Sjeverne Koreje?
Gdje su tu elementarna ljudska prava...

Lectefar,

NHF, ali molim te da se riješiš demagogije i glumiš borca za ljudska prava. Tema je prijedlog novog zakona, pa nekoliko činjenica:

1. Svi kladioničari koji se klade van HRV sajtova krše HRV zakon, kao i ti sajtovi
2. Sve kladionice u HRV plaćaju poreze i naknade u HRV, za razliku od onih "ilegalnih" koje plaćaju na Kajmanskim otocima ili ti ne plaćaju
3. HRV kladionice uplate oko 400 milja kuna poreza i naknada, ilegalne 0 kuna
4. u 3 godine je 600 ljudi je dobilo otkaz, 250 poslovnica je zatvoreno zbog  novog zakona kojeg su debelo iskoritile ilegalne kladionice

Sad da si ti vlasnik jedne od 6 kladionica u HRV jel bi pisao takve gluposti koje si pisao  ili bi lobirao kod Marića da SVI imaju jednake uvjete, što SAD nije slučaj. Kao što se boriš za liberalizaciju, slobodu, kapitalizam ljudska prava i šta ja znam šta sve ne, tako se bori i za jednaka prava u pravnom aspektu slobode i kednakosti tržišta. Da država ima nezasitan apetit za lovom, ima. No, da treba riješiti ilegalne kladionice, treba. Baš kao što su to učinile Danska, Francuska, Bugarska, Slovenija, Mađarska, Rumunjska... Jer nema više đabe nit kod babe. Dok usprediš  Pokerstars u mojim počecima (ima 10 godina) i sad, nema pola "državnog poola", a bit će ga sve manje. Tko je jamio, jamio je.

Gle, svatko ima pravo na svoje mišljenje...
Tebi se moje ne svidja, kao ni meni tvoje...
Laku noć...  smile

00

Re: novi zakon??

lectefar napisao:

Gle, svatko ima pravo na svoje mišljenje...
Tebi se moje ne svidja, kao ni meni tvoje...
Laku noć...  smile

Svaka ti čast na mirnoći, ispravno si postupio izlaskom iz rasprave, ali mene je toliko raspigao da sam se morao regat da mu odgovorim. Nisam novi, znaju me Roba i Goran, bio sam i u coachingu, samo mi se nije dalo registrirat.

Dakle, kolega Ledeni pingvin:
Kakve su to gluposti o neplaćanju poreza od stranih kladionica i spominjanje Kajmanskih otočja? Većina klada koje naši igrači koriste imaju licencu Malte ili Gibraltara, a to nisu nikakve porezne oaze nego punopravni članovi EU. To je i cijela ideja EU, da možeš poslovat na cijelom području Europe! Cijeli taj cirkus s IP blokiranjem je nastao zato što je (mislim) Nizozemska tužila europskom sudu i tamo su debili donijeli odluku kojom su to omogućili pa birokrati gladni besplatnog ručka to sad koriste. EU će to morati nekako riješiti, ili smo slobodno tržište, ili nismo. Prije ili poslije moramo postati i monetarna i fiskalna unija, inače cijela šarada nema smisla.
Ova blokiranja mogu samo prouzročiti prelazak igrača iz licenciranih EU kladionica u azisjke ili karipske, a njima nitko ne može ništa jer pišaju u facu i SAD-u, gdje neće jednom Mariću. Znači, što god se dogodilo, u najgorem mogućem scenariju, ostat će nam Winning poker network i Chico. Iako će vjerojatno biti daleko od toga, 888 će pobjeći jer oni baš jako paze na te regulative, najvjerojatnije Betfair i još par UK operatera, ostalo sve ostaje. Starsi su od sličnih situacija izbacili samo Slovence, primaju i dalje Poljake, a oni su daleko najnabrijaniji prema stranim kladama, tako da će vrlo vjerojatno ostaviti i nas.

Da su naši političari pametni, opustili bi poreze i privukli strane operatere da zatraže licencu, kao što su napravili Bugari, prihodi su im poletjeli u nebo. Ali ne, porezi moraju biti među najvišima u Europi jer Mateša hoće svoj dio za HOO, treba sponzorirat kvazisportove kao rukomet, vaterpolo (kojeg bi trebalo zakonom zabranit jer bilo koja aktivnost gdje su u 4 najbolja na svijetu Hrvatska, Mađarska, Srbija i Crna Gora ne može bit pozitivna za čovječansto) ili onog lika što gađa leteće pepeljare.

40

Re: novi zakon??

Bas sam htio uletiti ali je ZeroCalories85 napisao sve sto sam htio. Operaterima nije na kraj pameti placati porez tamo gdje su stacionirani + jednoj drzavi HRvatskoj, nego ce se nasmijat samo kad im kazu cijenu za licencu i otic nazalost. Najbolja opcija bi bila ovo sto je zadnje Zero napisao, pa lako kasnije odu u pregovore za podizanje cijene kada se dokazemo kao dostupna drzava drugima i kada naprave dobre odnose a ne samo zabrane, kazne, visoke cijene, jebiga nismo svjetska sila ko sto nekad si zamislimo pa da mozemo pravila nametat drugima.

Sve u svemu nadam se da ce poker ostat, da ne bude kao slovencima, drzim fige da ima imalo pameti jos u njima ili barem da vide koliko mogu zaradit ako prihvate to jer SuperSport im sigurno necu igrat, 5-6 stolova spore akcije i to poslije 5-6 navecer samo bez ikakvih normalnih turnira..

00