Tema: Novi kompjuter, novi windowsi, backupanje/exportanje u pt4

Posto cu uskoro kupiti novi kompjuter i na njega ce ici novi windowsi (10, do sad sam imao 7), kako rijesiti handse/statse u pt4? Posto sam koristio crackirani pt4 (notrial hud, svakih 30 dana se kao ponovo registrira) on mi ne da opciju backupa cijele baze (~20gb) jer je trial verzija, exportat handove mogu, samo sto mi exportani handovi daju samo 2,2gb nasprem baze od ~20gb... Da li je moguce backupati u trial verziji, i ako je kako? I koja je razlika nasprem exportanja i backupiranja u pt4?
Vjerovatno cu kupiti i novi pt4, jer nema smisla se vise zajebavati sa crackanim pt4, bio sam lijen kupiti dosad, jbg. Nadam se da sve kombinacije ce raditi i u original pt4 (kombinacije prebacivanja hh, statsa, profila i sl.), a ako je nemoguce sve prebaciti nije kraj svijeta, krenuti cu od 0 handova, vazno da mi ostanu notesi sa raznih mreza. Hvala unaprijed na pomoci!

00

Re: Novi kompjuter, novi windowsi, backupanje/exportanje u pt4

Zanemarite gornji upit jer sam totalno zaboravio da mi je prije 3-4 mjeseca dobra dusa na forumu tu dala kod za original pt4, i ovim putem mu se jos jednom zahvaljujem. Ukucao sam ga jucer i onda sam mogao backupat database, tako da je sad rijeseno.
1. da li je normalno da mi je bazu od 17gb smanjio u zip file od 1,5gb?
2. da li sam dobro backupao? (checkiro sam "user data files", "user config files" i "processed hands", dok nisam checkirao "pockertracker config file" posto sam na stranicama pt4 shvatio da to ne treba checkirat ako prebacujem bazu na novi komp i novi sustav)
3. da li mi je pt4 sa ovom backupanom bazom prebacio i statse i hh i hh summary, drugim rijecima sve? i moj hud?

Hvala unaprijed!

00

Re: Novi kompjuter, novi windowsi, backupanje/exportanje u pt4

itko?

10