Tema: Zdravo društvo..

Bok ekipa, fan sam pokera, igram pomalo na pokerstarsu, kad ulovim neki slobodan trenutak odem na live turnir , cash ne volim samo turniri,  čitam, gledam ,učim i sanjam da postanem pro cool  smile
Naišao sam na ovaj forum pa provjeravam što znam ili ne znam u dijelu Strategija pa reko da se predstavim bar.
Sretno svima  club  club  club

00

Re: Zdravo društvo..

Dobrodošao na forum.   smile

Preporučio bi ti, ako si zainteresiran za MTT Coaching da pogledaš vijest: "PokerPro Škola prima nove učenike u Grind inkubator".

Također, pogledaj PokerPro ponudu  za najbolje RB dealove.

Svaku nedjelju imamo $208 freeroll na PartyPokeru, bilo bi nam drago da nam se pridružiš.

Sretno za stolovima!   big_smile

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: Zdravo društvo..

Pozdrav mrgi, dobrodosao ! smile
Kako idu turniri, sto igras od turnira?

00

Re: Zdravo društvo..

Stormpay napisao:

Pozdrav mrgi, dobrodosao ! smile
Kako idu turniri, sto igras od turnira?

Bok, ekipa...

Ne igram nista već dugo ooo, krenuo sam nakon zadnjeg posta sa coachingom, ali sve je stalo jer nisam imao dovoljno vremena za igru jer sam radio na druga 2 posla.

Sad sam ponovo tu i razmišljam od prosinca probati samo igrati poker.
Zato trebam sve informacije vezano uz to.Do tada ću nastaviti čitati meterijale, gledati videa i td. Čak ne znam da li ću igrati uopće do tada.

Koliko love mi treba za sve potrebne software, coaching,I općenito sve troškove koje ću imati kad krenem (mozda novi komp, stolica i td, nabrajam što mi pada na pamet da bi moglo trebati).
Planiram probati godinu dana igrati samo poker.
Znači treba mi lova za sve životne troškove za tu godinu a da mi se životni standard ne mijenja niti obitelj ispaštata(to sam osigurao) i koliko love mi treba za gore nabrojani da krenem.

Radim u školi na zamjeni do prosinca i uz to vodim jedan sportski centar  pa nemam vremena za igru, ali za učenje ću naći.

Hvala na svakom odgovoru i savjetu...

00

Re: Zdravo društvo..

mrgi79 napisao:
Stormpay napisao:

Pozdrav mrgi, dobrodosao ! smile
Kako idu turniri, sto igras od turnira?

Bok, ekipa...

Ne igram nista već dugo ooo, krenuo sam nakon zadnjeg posta sa coachingom, ali sve je stalo jer nisam imao dovoljno vremena za igru jer sam radio na druga 2 posla.

Sad sam ponovo tu i razmišljam od prosinca probati samo igrati poker.
Zato trebam sve informacije vezano uz to.Do tada ću nastaviti čitati meterijale, gledati videa i td. Čak ne znam da li ću igrati uopće do tada.

Koliko love mi treba za sve potrebne software, coaching,I općenito sve troškove koje ću imati kad krenem (mozda novi komp, stolica i td, nabrajam što mi pada na pamet da bi moglo trebati).
Planiram probati godinu dana igrati samo poker.
Znači treba mi lova za sve životne troškove za tu godinu a da mi se životni standard ne mijenja niti obitelj ispaštata(to sam osigurao) i koliko love mi treba za gore nabrojani da krenem.

Radim u školi na zamjeni do prosinca i uz to vodim jedan sportski centar  pa nemam vremena za igru, ali za učenje ću naći.

Hvala na svakom odgovoru i savjetu...

pozdrav, javio sam ti se u privatne poruke!

00