Tema: Skrill - najbolji nacin za isplatu ?

Pozdrav,

zanima me koji je najbolji nacin za isplatu ?

Neki dan sam povukao s poker stranice na skrill odredeni iznos i uzeli su mi na koverziji dolar/kune preko 3000 kn !  (Skrill mi je u kunama, a isplatu sam izvrsio u dolarima).

Sada kada cu isplacivati sa skrilla, jos cu pretpostavljam platiti odredeni fee za podizanje !

Sto nije to suludo malo ??

Pretpostavljam da bi mi prvi korak trebao biti da pretvorim skrill u dolare da ne gubim na konverziji? I sto onda dalje ? Vidim da ako bi kupio skrill karticu, ona je eurima, jel bi onda opet gubio na konverziji, ako bi pretvorio skrill u dolare ? Jel onda bolje ipak pretvoriti skrill u eure ili ?

Mozete mi molim vas, reci koji je najbolji i najisplativiji nacin za isplatu novaca s poker stranica ?

Savjeti starijih i iskusnijih clanova koji znaju o cemu pricaju, bi bili vise nego dobrodosli.  big_smile

Hvala

Zadnji popravljao upgrade (08-02-2020 04:06:47)

00

Re: Skrill - najbolji nacin za isplatu ?

Skrill ti ima naknadu za konverzaciju valuta od 3.99%.
Detalji o naknadama. .
Sad ti je najjeftinije da si prebaciš na svoj račun preko SWIFT-a.

Preporučio bi ti da si otvoriš Neteller u valuti $ i otvoriš žiro račun u $, tako ćeš u budućnosti izbjeći ovih 4% što si platio za konverzaciju.

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: Skrill - najbolji nacin za isplatu ?

Kako mislis preko SWIFT-a ? To je isplata preko Bank Transfera ili ? I jel to jos uvijek onda provizija 5.5 % fiksno za cijeli iznos ?

00

Re: Skrill - najbolji nacin za isplatu ?

Da, to ti je bank transfer.  Fiksna naknada je 5.50 eura.

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: Skrill - najbolji nacin za isplatu ?

A oce mi uzeti za konverziju opet jos nesto ? Isplatio bi na devizni racun koji je u Eurima ?

00

Re: Skrill - najbolji nacin za isplatu ?

Ima li netko da mi isplati 200$ sa pokerstarsa. Platim 100kn takse.

00

Re: Skrill - najbolji nacin za isplatu ?

Da, moraš otvoriti račun u istoj valuti.
Isplati na tekući u kunama.

upgrade napisao:

A oce mi uzeti za konverziju opet jos nesto ? Isplatio bi na devizni racun koji je u Eurima ?

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: Skrill - najbolji nacin za isplatu ?

.

00

Re: Skrill - najbolji nacin za isplatu ?

a sta je sa poreznom? sobzirom da neplacamo porez i krenulo je blokiranje moglo bi bit problema ako se isplacuje na devizni?

00