Tema: Hello

Pozdrav, igrao sam prosle godine površno i nisam nista ucio, sad sam prosao cijeli upswing lab course(the lab i beyond core) i odigrao oko 300k ruku zoom na starsu od 2z-10z i ev mi je 11bb na 2z i 6bb na 5z i 10z, potrosia sam vecinu bankrolla na pc tako da je sad na oko 180$, ovaj tjedan sam presao na kingspoker i igram 2z, postat cu rezultate leaderboarda i ev winrate ovdje tjedno cisto eto. Hvala na vremenu.

00

Re: Hello

Dobrodošao na forum  smile
Sretno

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
10

Re: Hello

Hvala, zasad ide ok, odigrao oko 25k ruku od pon do dns, neznam koliki mi je ev posto nema te opcije cini mi se na ovom pokercraftu,  12. sam na leaderboardu, bio 6. all time high , imam sumnje da je lik koji je n1 bot, previse volumena igra i skroz slican mu je betting pattern i time use, vas tim me uvjerava da je ggpokerov bot detection odlican ali stvarno neznam, do kraja iduceg tjedna cu doc do zakljucka.

00

Re: Hello

Bok, ako ti nije problem napisati malo više detalja o upswing lab course.
Da li si zadovoljan? Koliko ti je trebalo vremena da prođeš cijeli i koliko para košta.

10

Re: Hello

Upswing ti je odlican ali kad predes lab core osnovne stvari trebas biti selektivan s tim sto ces gledat kasnije, najkvalitetniji materijali su od Fried Meuldersa aka mynameiskarl na starsu, kosta 100$ prvi mjesec i 50$ nadalje svaki mjesec, ima sve skupa mozda oko 300h materijala znaci trebalo mi je oko 300h hahahaha. Ali sad kad sam ga prosao cijelog ne bih ga bas toplo preporucio , imas Zenith Poker besplatinu stranicu koja te nauci osnove game theory-a pa mos krenit od tu, kad to razumijes sve dalje ti je samo tilt kontrol i disciplina da ti je volumen ogroman, ugl jel upswing vrijedi 100$ prvi mjesec pa nadalje 50$? Itekako, velika vecina poker related stvari su underpriced ali ne znam isplati li se tebi konkretno uzet ga.

00

Re: Hello

Update vezan za kingspoker, odigrao tjedan u 2z zoom poolu,neznam koliki mi je winrate, oko 20bi sam gore ali tu ide i onaj cash drops tako da vjv mi je winrate nekih 3.5bb sto je uzasno s usporedbi na stars gdje je 11bb, 10. sam na leaderboardu , odigrao sam oko 40k ruku, tip koji je prvi ima oko 3.2x vise bodova od mene znaci trebao je odigrat nekih 130k ruku, postoji li covjek koji igra 130k ruku 2nl tjedno , tjedan za tjednom?  You decide. Ja cisto sumnjam tako da cu vjv odradit do kraja mjeseca na kings zbog ovog dodatnog rb preko ove stranice i onda se prebacit na party ili negdje drugdje, imat cu do tad vjv za veci stakes br.

00

7

Re: Hello

Misliš na betkings?
Gledam leaderboard i prvi ima 2713 bodova, što nije puno a dobit će $175.
Toliko bodova je mogao dobiti na 10k ruku, tako da mi nije jasno kako si došao do izračuna od 130k ruku?
Mislim da ti igraš previše tight.

Zadnji popravljao PR0 (22-03-2020 19:53:05)

10

Re: Hello

Kako je mogao dobiti 2713 bodova na 10k ruku o cemu pricas, samo raked hands se broje, ja sam odigrao oko 40k ruku i imam 1000 bodova, mogu postat screenshot pokercrafta, ne igram uopce tight totalno suprotno, vpip pfr i 3b su mi 28/24/12 i da 3b size i volumen mi utjece na raked hands zato ih ja imam malo manje ali svejedno treba mu barem 100k ruku ili igra kao totalni idiot(sto ne igra)

00

9

Re: Hello

Subotom se bodovi množe s 1,5, a nedjeljom s 2.
"Points are generated by the volume of raked hands you play, not the rake you generate"
Znači čim vidiš pot bi se trebalo računati, šta ne?

Ovi što igraju leaderboard $1/$2 prva nagrada $8k i $0,25/$0,5 prvi dobiva $4k oni sigurno igraju preko 16 sati svaki dan.
Oni su nakupili preko 20k bodova...

00

Re: Hello

Shvacam prijatelju, ja igram sad evo cijelu nedjelju i jucer sam igrao, procitao sam pravila, ja sam odigrao evo tocno 42k ruku i imam 1200 raked hands, prvi tip ima 2700. Ne cim vidis flop nego ako se ulaze poslije flopa kuzis, npr ako ja otvorim button i ti callas bb i ja cb i ti fold to se ne racuna, trebamo oba ulozit postflop da bude rake-ano, tako oni to racunaju. Nitko na 200z ne igra 16h to je definitivno, samo je multiplier kad se dize stakes ocito.

Zadnji popravljao atthetopitisntlonely (22-03-2020 23:26:28)

00